ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez czerwonekorale » 14 lis 2010, o 12:28

Hania26 napisał(a):Przez internet kupuję jedynie rajstopy i jestem bardzo zadowolona :) . Znam swoją rozmiarówkę i wiem, że będą dobrze leżeć,a co do bielizny to powoli się przekonuję. Sklepy internetowe z bielizną kuszą swoją bogatą ofertą, więc może też warto wypróbować :)


o tak! kupowania rajstop przez internet się nie boję ;) gorzej z bielizną, ale jak już znajdzie się sklep czy markę, której bielizna nam pasuje to czemu nie ;)
czerwonekorale
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez cooleczka » 16 lis 2010, o 13:40

to ja nawet niedawno kupiłam ładny, seksowny komplecik właśnie w jednym ze sklepów z listy, którą zamieściła aldoonaa na poprzedniej stronie ;)
cooleczka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez cooleczka » 16 lis 2010, o 13:46

udało mi się kupić w końcu ten komplecik, który zamieściłam tutaj jakiś czas temu :) ach :)
cooleczka
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Słoneczko » 16 lis 2010, o 13:53

Każda bielizna jest ładna, jeśli jest dobrej jakości. To od razu widać. Dlatego moim zdaniem nie warto oszczędzać na takim zakupie. W końcu robimy to dla siebie :). Ja osobiście preferuję zakupy w internecie, bo nie mam czasu na inne zakupy. Ostatnio zakupiłam sobie taki oto biustonosz: idealnabielizna.pl/p/97/398598/biustonosz-push-up-ava-699-halili-push-up-biustonosze.html no i nie powiem......mąż był zadowolony.
Słoneczko
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Słoneczko » 16 lis 2010, o 13:56

A co powiecie na taką śnieżynkę: idealnabielizna.pl/p/76/439316/komplet-obsessive-koszulka-stringi-snowflake-chemise-komplety-na-noc.html ? Fajne, tylko trochę chłodno w tym może być, chyba że ktoś ma kominek :)
Słoneczko
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez Kasia2 » 19 lis 2010, o 19:49

Bardzo lubię nosić sexowną bieliznę i nawet kupuje ją przez internet.
Kasia2
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez ola123 » 21 lis 2010, o 19:10

Ja też bardzo lubię.
ola123
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez nadia » 24 lis 2010, o 20:49

Cóż za pytanie! :D I fakt, każda z nas powinna przynajmniej raz na jakiś czas wdziać coś sexi, a jak któraś nie jest przekonana to "raz kozie śmierć" - trzeba się nauczyć sobie podobać! :woman
nadia
 

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Hania26 » 25 lis 2010, o 15:49

Ostatnio widziałam zdjęcia z pokazu Victoria Secret, zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ale polska bielizna też niczego sobie:) Bardzo fajne kompleciki ma w ofercie Krisline, zakupiłam sobie już dwa, a teraz zastanawiam się nad kolejnym :) Co o nim myślicie? http://www.krisline.com/product,products,50.html
Hania26
 

Bielizna na randkę

Postprzez Justynka108 » 27 lis 2010, o 15:57

Oczywiście nie koniecznie na pierwszą! Chociaż kiedy ramiączko stanika delikatnie wysuwa się spod bluzki... może być całkiem sexy! Byle nie przesadzić. Nie możemy pozwolić sobie na to, by biustonosz "wypadł" górą przez dekolt, lub stringi sięgają do pasa! Znalazłam na ten temat ciekawy artykuł, zapraszam na mojego bloga :) http://zlototegoswiata-justyna.blogspot.com/
Napiszcie dziewczyny co Wy na to?
Justynka108
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez anka12 » 29 lis 2010, o 21:47

Bardzo dobry pomysł też go stosuje..
anka12
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Hania26 » 1 gru 2010, o 16:26

Ja też uważam, że wystające ramiączko ( jeśli oczywiście jest ładne) działa na męską wyobraźnię :) Warto zastosować taki trik. Co do odpowiedniej bielizny na randkę-na pewno musi być seksowna, ale jednocześnie z klasą. Dużo ładnych kompletów oferuje www.krisline.com :)
Hania26
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Cara » 1 gru 2010, o 16:51

Ja swoją pierwszą randkę z obecnym chłopakie ( z którym jestem już prawie 2 lata:) ) ubrałam bardzo czerwony biustonosz;) Coś takiego:
http://www.koronka.pl/upload/karty_prod ... 2145_0.jpg

Jak na studniowkę:) Jak widać przyniosło skutek:))
Cara
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Hania26 » 2 gru 2010, o 14:41

@Cara, faktycznie ładna bielizna:) Chociaż nie wiem, czy odważyłabym się założyć kolor czerwony na pierwszą randkę...Raczej na początku postawiłabym na stonowane kolory, np beż, czy klasyczną czerń, np. http://www.krisline.com/product,products,3.html
Hania26
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez koyot.eu » 7 gru 2010, o 12:31

http://www.koyot.eu/bielizna-c-84.html

:) :) :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
koyot.eu
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez koyot.eu » 7 gru 2010, o 12:43

http://www.koyot.eu/bielizna-erotyczna-c-59.html

Profil dla miłośniczek markowej bielizny, marek nie poddających się kryteriom,Bielizna stworzona z myślą o kobiecie. Kobiecość, komfort, wygoda, zadowolenie to to co oferujmy Paniom na www.koyot.eu

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
koyot.eu
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez cooleczka » 8 gru 2010, o 09:32

Wszystkie wcześniejsze wpisy świadczą o tym, że TAK - lubimy seksowną bieliznę ;) To może zapytamy teraz czy znajdzie się ktokolwiek, kto takiej bielizny nie lubi ;) Myślę, że z tym może być ciężko ;)
cooleczka
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez cooleczka » 8 gru 2010, o 09:47

A ja mimo wszystko zdecydowałabym sie na czerń (która tak naprawdę na każdą okazje jest dobra :)) Np. coś takiego

Obrazek

ale lubie też gładkie komplety i na randkę też bym na taki właśnie (bez żadnych dodatków) bym się zdecydowała
cooleczka
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez ola12345 » 12 gru 2010, o 22:37

Super komplecik:) Bardzo mi się podoba.
ola12345
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez ola12345 » 12 gru 2010, o 22:40

Mi się bardzo podoba..
ola12345
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Cara » 14 gru 2010, o 17:06

No bardzo fajna:)
Cara
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez cooleczka » 15 gru 2010, o 10:59

dziewczyny, a macie właśnie jakieś swoje ulubione komplety na randkę? Czy za każdym razem zdajecie się na coś nowego? ;) ;)
cooleczka
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez cooleczka » 15 gru 2010, o 11:05

cooleczka napisał(a):Wszystkie wcześniejsze wpisy świadczą o tym, że TAK - lubimy seksowną bieliznę ;) To może zapytamy teraz czy znajdzie się ktokolwiek, kto takiej bielizny nie lubi ;) Myślę, że z tym może być ciężko ;)


no właśnie... nikt się nie zgłasza ;P ;P
cooleczka
 

Re: Bielizna na randkę

Postprzez Cara » 24 gru 2010, o 13:02

Ja mam jedną bransoletkę, którą noszę... Gdyż ma mi przynosić szczęście;-) A poza tym to różnie wygląda z moim ubiorem ;)
Cara
 

Re: lubicie seksowną bieliznę?

Postprzez happymammy » 15 sty 2011, o 21:34

Mąż mi kupił to:
http://bielizna.lupi24.pl/obsessive-cutie-kostium-p-24942.html

bardzo mu się podoba jak w tym kompleciku wyglądam :D
happymammy
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]