MODNY KAPELUSZ:)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

MODNY KAPELUSZ:)

Postprzez calella » 23 lip 2011, o 12:37

SZUKAM PODOBNEGO KAPELUSZA JAK NA ZDJĘCIACH PONIŻEJ, CZY KTOŚ ORIENTUJE SIE GDZIE MOGĘ TAKI NABYĆ?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
calella
 

Re: MODNY KAPELUSZ:)

Postprzez Big-Brands.pl » 2 wrz 2011, o 11:40

A szukałaś w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych? Tam masz przecież największy wybór i zacznij właśnie do tego ...


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Big-Brands.pl
 

Re: MODNY KAPELUSZ:)

Postprzez mimargo » 6 wrz 2011, o 11:22

Niestety nie spotkałam się w żadnym sklepie z takim kapeluszem, ale poszukaj w sklepach internetowych typu vintage :).
mimargo
 

Re: MODNY KAPELUSZ:)

Postprzez E-lejdis » 8 wrz 2011, o 09:40

Podpisuje się pod powyższymi postami. Najlepiej byłoby poszukać w dobrych sklepach internetowych. Wybór szeroki i ceny bardzo atrakcyjne. Sam kapelusz rzeczywiście jest bardzo fajny.
E-lejdis
 

Re: MODNY KAPELUSZ:)

Postprzez Marysia Ranczka » 11 cze 2012, o 13:11

Ja swoje kapelusze przeważnie kupuję podczas pobytu gdzieś na wakacjach. Lubie zakładać, dodatki przywiezione z podróży do mojego szarego, codziennego stroju do pracy. Ostatnio kupiłamtanie bilety lotnicze do Londynu, gdzie z koleżanką zamierzam zrobić zakupy.
Marysia Ranczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2012, o 10:43

Re: MODNY KAPELUSZ:)

Postprzez maniamadej » 16 lut 2021, o 11:17

Skorzystaj z oferty Silky Mood, mam od nich pare ubrań, są eleganckie i kobiecie, ostatnio widziałam, że wrzucili kapelusze, są podobno fajne, mają też garnitury do tego. Ceny sa wysokie, natomiast adekwatne do jakości. Kolorystyka tak na prawdę dla każdego.
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników