Facet a kreatywność i inicjatywa...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez AnnaG » 6 lis 2014, o 17:37

Hej dziewczyny
Słuchajcie zastanawiam się jak zmobilizować naszych partnerów do większej kreatywności i starania się o związek.
Ogólnie ja uwielbiam planować różne rzeczy ala wyjazdy, spotkania, wyjścia z domu, ale czasem naprawdę marze aby na kilka weekendów w roku stery zostaly przejęte i mój facet powiedział ,,Chodź Kochanie, kupiłem nam wcześniej bilety do Twojego ulubionego teatru, kina ...wstaw ogólnie w tym miejscu co chcesz. tak więc bądź gotowa za godzinkę. Albo w ten weekend Kochanie nic nie planuj bo....
Mój mąż jest programistą, pewnie to dużo tłumaczy... Jak wy mobilizujecie swoich partnerów, bo jak widać dawanie dobrego przykładu nie działa.
Pozdrawiam Ania

w wolnej chwili zapraszam na mojego bloga SPAM



Prosze nie spamowac forum

pozdrawiam Ania G.

check my blog http://london-lavender.com
Avatar użytkownika
AnnaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 cze 2014, o 19:37
Lokalizacja: Kraków/ Londyn

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Hadassa » 6 lis 2014, o 17:55

Ja po prostu mowie ze moglby cos zrobic, ale ja u siebie nie oczekuje za wiele od mojego, bo wiem ze nie lubi...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Astra » 7 lis 2014, o 01:59

A ja powiem tylko, ze o zwiazek mozna starac sie na rozne sposoby , od wyboru do koloru.
Z ew mobilizowaniem do podejmowania ,,jakis,, inicjatyw moze byc roznie i czasami takie
,,silowe,, mobilizowanie niekoniecznie jest dobrze odbierane przez wiekszosc facetow , czesto wiaze sie to z dzialaniami wbrew sobie , cokolwiek pod tym okresleniem rozumiemy.
Nie kazdy facet ma charakter ,osobowosc czy predyspozycje do wykazywania sie kreatywnoscia i inicjatywa.
Natomiast zbyt wygorowane wymagania, stawiane pod postacia oczekiwan ze strony partnera moga byc tylko prowokacja do roznych niesnasek czy niedomowien , co z czasem przeradza sie w frustracje , pretensje czy
wieczne niezadowolenia obu partnerow.
Dodam tez, ze takie planowane z przyslowiowym zegarkiem w reku zycie, i wymaganie tego samego od innych jest naprawde dolujace i czasami nawet wkurzajace.
Ale jesli nasz partner godzi sie na okreslone wymagania na rzecz zwiazku i to ze wszystkimi konsekwencjami ,to oczywiscie jest to wylacznie jego sprawa. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Hadassa » 7 lis 2014, o 11:09

Poza tym każdy z nas jest inny ;)
my możemy czegoś oczekiwać a dla faceta jest to nieistotne ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Luna » 7 lis 2014, o 12:26

Tak to prawda z facetami tak jest ze ciezko u nich o to zeby przejal inicjatywe

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Astra » 7 lis 2014, o 22:28

Dodam tylko, ze czasami takich wysokich wymagan nasz partner nie jest w stanie po prostu udzwignac i po
dluzszych zmaganiach zwiazek lub uklad potrafi sie rozleciec jak domek z kart , bo akuratnie umiejetnosc kreatywnosci i roznych inicjatyw nie lezy w jego naturze.
Warto o tym pomyslec zanim zaczniemy ,,wywierac,, jakakolwiek presje na swojego faceta. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez pablo1919 » 25 lis 2014, o 18:05

Mam nadzieje, że żadna z Was nie obrazi się, że napisał tu facet. Mam problem ze swoją dziewczyną. Próbuje ją gdzieś wyciągać, ale ona woli telewizje i siedzenie w domu. Proponuje kino, kolacje, wyjazdy na weekend lub dłużej gdy mamy urlop. Zawsze są jakieś wymówki. Według niej nad morze nie opłaca nam się jechać, bo mieszkamy nad morzem i możemy iść na miejscu na plaże. W góry za daleko, mazury to nic ciekawego. Za granice też nie chce jechać. Kolecje można przygotować w domu i film także można obejrzeć w domu. Co zrobić żeby ją zaktywizować? Brakuje mi już pomysłóW.

pablo1919
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lis 2014, o 17:56
Lokalizacja: Sopot

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Hadassa » 26 lis 2014, o 11:43

Porozmwiać i zaproponować że raz wybieracie opcję siedzenia w domu a raz wyjścia ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Astra » 26 lis 2014, o 18:20

pablo1919 napisał(a):Mam nadzieje, że żadna z Was nie obrazi się, że napisał tu facet. Mam problem ze swoją dziewczyną. Próbuje ją gdzieś wyciągać, ale ona woli telewizje i siedzenie w domu. Proponuje kino, kolacje, wyjazdy na weekend lub dłużej gdy mamy urlop. Zawsze są jakieś wymówki. Według niej nad morze nie opłaca nam się jechać, bo mieszkamy nad morzem i możemy iść na miejscu na plaże. W góry za daleko, mazury to nic ciekawego. Za granice też nie chce jechać. Kolecje można przygotować w domu i film także można obejrzeć w domu. Co zrobić żeby ją zaktywizować? Brakuje mi już pomysłóW.

Oj kochany to nie masz ,,rozowego,, zycia ze swoja dziewczyna.
No coz milosc jak powiadaja ma na oczach klapki i rozowe okularki , ale do czasu.
Mysle, ze Twoja dziewczyna jest typem charakterystycznym dla domatorki i moim zdaniem to sie nie zmieni , bo tak styl jest po prostu w niej.
Ale rzeczywiscie, rozmowa i to naprawde szczera az do bolu moze zaowocowac jakims wspolnym kompromisem , bo jakos innego wyjscia z tego nie widze.
Jesli myslisz przyszlosciowo to nalezy te sprawe koniecznie sobie wyjasnic , bo pozniej z takiego nie dopasowania sie wynikna rozne nieprzyjemne kwasy miedzy Wami ktore moga ,,zniszczyc,, Wasza milosc.
Wspolne spedzania czasu w roznych warunkach i z roznymi propozycjami to naprawde wazny element wspolnego zycia.
Taka ,,izolacja,, od swiata zewnetrznego nie zawsze wystarcza jednemu z partnerow .
Systematyczne nie moze kiedys zaczac Cie wkurzac , a nawet draznic i irytowac.
Dlatego, w sympatycznej rozmowie powiedz dokladnie o co Ci chodzi , a takze sprobuj zrozumiec Twoja dziewczyne dlaczego jest na nie na Twoje propozycje wspolnego spedzania czasu poza domem.
Zycze powodzenia. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Fermia » 3 gru 2014, o 22:14

Ja swojego nie muszę, ale nic tak dobrze nie robi jak rozmowa :)
Fermia
 

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Ma_la29 » 4 gru 2014, o 10:19

Ja próbowałam wszystkiego, rozmowy, sugestii, gróźb (dla sprawdzenia efektu) i nic... Chyba zostaje nam się tylko przywyczaić ;/
Ma_la29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 09:28

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Kinga88 » 4 gru 2014, o 11:07

Myślę że przyzwyczajenie to zły kierunek, zawsze warto zawalczyć, starać się, przecież nie zawsze tak było....
chociaż jak sobie tak myślę, to pewnie czasem nam brakuje już sił i rezygnujemy, ale nie warto mówię wam dziewczyny
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez kaira1987 » 4 gru 2014, o 13:58

Ja mam czasem wrażenie, że faceci potrzebują jasnych i prostych komunikatów, sami niestety są mało domyślni. Mój tez należy do grupy mężczyzn, którzy nie są domyślni i spontaniczni. Już nie pamiętam kiedy mnie gdzieś zabrał czy zrobił niespodziankę

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez Hadassa » 9 gru 2014, o 13:14

Kaira jeszcze się tego nie nauczyłaś ;) Faceci niestety są prości :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez kingaa » 10 gru 2014, o 23:58

Znam ten problem... oczywiście nie wszyscy mężczyźni tacy są, ale zdarzają się takie przypadki, a szkoda, bo przez takie zachowanie kobiety czują się zaniedbywane.

kingaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 gru 2014, o 23:12

Re: Facet a kreatywność i inicjatywa...

Postprzez sedomom » 10 lut 2015, o 20:39

Na co dzień naprawdę dużo ze sobą rozmawiamy. Wiemy o sobie właściwie wszystko. Także to, jak lubimy spędzać czas wolny. Mój ukochany od czasu do czasu mnie zaskakuje. Nie oczekuje, że będzie robił to co chwila. Wystarczy mi to, że wiem, iż potrafi wykazać się kreatywnością.

sedomom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 16:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Miyakyo