Facet nagle przestal sie odzywac

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez justka92 » 29 lis 2012, o 17:09

Witajcie, mam problem z nowo poznanym facetem. Poznalismy sie 2 miesiace temu przypadkowo w internecie, po kilku dniach rozmowy spotkalismy sie i tak sie zaczela nasza znajomosc. bardzo dobrze sie czulismy w swoim towarzystwie, ale on powiedzial, ze nie chce miec na razie dziewczyny, bo dopiero co skonczyl 4-letni zwiazek. Uszanowalam to, wiec nie naciskalam. Z boku to wygladalo jakbysmy byli razem, calowanie, trzymanie za raczke itd. Lecz nie spalismy nigdy razem. Bylo nam ze soba dobrze, pomimo tego, ze nie bylismy w oficjalnym zwiazku. Codziennie do mnie pisal i dzwonil, zadawal mi czesto dziwne pytanie w stylu "tesknisz za mna, lubisz mnie troche" itd, kilka razy nawet powiedzial mi, ze cieszy sie ze mnie poznal, ze jestem zlota i wyjatkowa dziewczyna o wspanialaym sercu, a raz nawet sie spytal czy w moim sercu znajdzie sie gdzies miejsce dla niego. Niestety w poprzedni piatek wszystko sie zepsulo. Bylam umowiona z moim dobrym kolega o ktorym mowilam Mariuszowi i chyba niepotzrebnie, bo ten moj dobry kolega sie we mnie zakochal i ja Mariuszowi o tym wspomnialam. Rozmawialismy normalnie, a ja nagle spytalam czy dzis Mariusz zostaje w domu, a on na ta, ze tak i mnie zapytal czy tez nigdzie nie wychodze (chyba byl przekonany, ze powiem tak), powiedzialam, ze jestem umowiona z Pawlem na drinka. I jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki Mariusz zmienil ton glosu, byl malo mowny i dziwny, wiec pytam co sie stalo i czemu jest dziwny, on na to ze nie jest ze mi sie tylko wydaje (a ja tak zawsze mowilam do niego gdy bylam zazdrosna). W koncu powiedzial, ze idzie sie myc i jak bede chciala to zebym napisala. Jak juz bylam na klatce z kolega napisalam do Mariusza ze nie wiem o co mu chodzi, nie odpisal, napisalam 2 czy moze mi wyjasnic ocb? Napisal, "rozumiem, ze lubisz jak pisze do Ciebie jak jestes z tamtym typem, rozumiem ze sprawia Ci to przyjemnosc bo wzbudza to jego zazdrosc", napisalam mu ze pisze do niego bo chce i lubie i ze jest mi przykro, ze tak mysli, potem znow cos napisal i zyczyl mi milej zabawy, Ja napisalalm "jak chcesz" a on na to "Ale co ja chce? Chcialas pisac a teraz co? Rozumiem ze cel osiagniety, wzbudzilas zazdrosc" Napisalam mu, ze przesadzil, po 3 napisal mi jak tam? Napisalm czemu nie spi, spytal czy juz w domu jestem i ze idzie spac, a ja na to to co robiles do tej pory a on "obudzilem sie wlasnie, nie odpowiedzialas na pytanie"(jakos mi sie nie wydaje, ze sie tak nagle obudzil) napisalam mu ze zaraz sie zawijam i od tamtej pory cisza, 3 dni pozniej napisalam mu po pijaku smsa "nie zasluzylam sobie na to, zebys mnie tak traktowal", jak zrobilam sie bardziej napisalam drugiego "Szkoda ze nie mam tak samo wyjebane na Ciebie jak Ty na mnie, mozesz byc z siebie dumny" Tez nic. Chcialam poczekac do konca tygodnia, ale nie moglam wytrzymac napisalam mu dzis "Mozesz mi powidziec co ja Ci zrobilam, ze sie nie odzywasz?", nic, wkur... sie i napisalam ostatniego esa "Ok, juz roumiem. Brak odpowiedzi to tez odpowiedz. Wlasciwie to sie tego spodziewalam, wiec zdziwiona nie jestem. Trzymaj sie" Ale jestem zdziwiona, nie wiem co mam robic, nie dopuszczam do siebie mysli ze to juz koniec, przeciez nic nie zrobilam. Nie moge tego zrozumiec. Dodam jeszcze fakt, ze kiedys mi powiedzial, ze nie interesuje go z kim ja sie spotykam z kim pisze itd, a przed ta cala akcja pytal sie z kim jestem, gdzie jestem, kiedy do domu wroce. Pomozcie mi, prosze.... :(

Pozdrawiam dziewczynki :)
justka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 17:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez Lena20 » 29 lis 2012, o 23:03

hejo słuchaj faceci tacy są , niby mówią że coś ich nie interesuje a potem wielką aferę z tego robią .. tak czy siak on to mógł zrozumiec inaczej ze z niego zrezygnowałaś i przerzuciłaś się na innego .. zaproponuj mu spotkanie :) i pogadacie na spokojnie zachowujcie sie jak dorośli ludzie :) trzymam kciuki :)

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez karolcia23 » 30 lis 2012, o 15:51

Moja rada nie pisz nie dzwoń spotkaj się z nim w cztery oczy... Pisanie sms jest objawem totalnej desperacji :)

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez justka92 » 1 gru 2012, o 17:29

Nie mam jak sie z nim spotkac, pisalam do niego pytajac sie czy moze mi to wyjasnic i nic, a ja nie chce sie narzucac. Nie wiem juz co mam robic, bo nie wierze w to, ze tak nagle mu sie odwidzialo i bez slowa wyjasnien zakonczyl znajomosc :(
Dziekuje za odpowiedzi:)

Pozdrawiam dziewczynki :)
justka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 17:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez ambrossia19 » 2 gru 2012, o 17:55

faceci tak maja, ze nagle ich cos strzeli i sie nie odzywaja a pozniej sami do nas przylatuja i przepraszaja ;/

ambrossia19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 17:52

Re: Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez unikalna-kobieta.pl » 2 gru 2012, o 22:39

Cześć,

ok lecimy, wyjaśnię Ci dokładnie co tutaj mogło się stać.
Jako faceci jesteśmy bardzo wyczuleni jeśli kobieta, która nam się podoba zaczyna się spotykać z innym mężczyzną. Jest to głęboko zakorzeniony lęk przed tym, że będziemy wychowywać obce dzieci.

Dawniej kiedy mężczyzna szedł na polowanie, a kobieta zostawała sama w domu, musiał mieć pewność, że kiedy on stara się by "utrzymać rodzinę i zapewnić im byt", ma pewność, że kobieta nie sypia z innymi mężczyznami.

Wspomniałaś coś o tym, że Mariusz niedawno się rozstał ze swoją kobietą i nie chce wchodzić w związek. Przypuszczam, że może został "zraniony" przez swoją była kobietę. Możliwe, że go zdradziła. Teraz po prostu głęboko w środku gdzieś się tego obawia.

Wspomniałaś mu, że Twój kolega się w Tobie zakochał. Mężczyzna wie, że jeśli jakiś inny samiec "kocha" kobietę, będzie wstanie na różny sposób wpłynąć na kobietę.

Możliwe również, że może mieć wiele ograniczających przekonań. Na przykład, że kobiety dają ponieść się emocją i wiele innych, które sprawiają, że jego obraz tej sytuacji może być iluzją.

Mężczyzna jeśli idzie z inna kobietą na spotkanie, przeważnie ma cel. Kobieta może zrobić to po prostu dla przyjemności z nudy albo innych swoich powodów :). Dla mężczyzny zawsze jest cel. Więc prawdopodobnie błędnie interpretują tą sytuację i czuje się zagrożony. Przypuszczam, że nie odpisuje, ponieważ mógł wrzucić Cię do jakiegoś worka. Na przykład: "kolejna kobieta, która nie wie czego chce albo ma skłonności do zdrady".

Na podstawie tego co wyżej napisałaś mogę przypuszczać co się dzieje w jego wnętrzu.

Spróbuj postawić się w jego skórze. Gdybyście zamienili się rolami i on by powiedział to samo do Ciebie, że wychodzi na drinka z kobietą, która jest w nim zakochana, jakbyś zareagowała?

Dlatego w takich sytuacjach trzeba jasno wytłumaczyć sobie nawzajem "na czym się stoi" :).

Pozdrawiam Ciepło
Tander
unikalna-kobieta.pl
Samiec
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:47

Re: Facet nagle przestal sie odzywac

Postprzez justka92 » 3 gru 2012, o 14:06

Masz racje, tez bym poczula sie zle gdyby mi powiedzial tak, ale napewno nie przestalabym z dnia na dzien sie do niego odzywac. I nie wierze w to, ze on sobie mysli, ze ja nie wiem czego chce, bo mowilam mu, ze mi na nim zalezy i nigdy na nikim mi tak nie zalezalo, poza tym on sam mowil, ze nie chce zwiazku, wiec ocb? W sobote ostatni raz sprobowalam nawiazac z nim kontak, 2 razy dzwonilam i napisalam sma o tresci :"Chcialabym sie dowiedziec co sie z Toba dzieje, od tygodnia sie nie odzywasz.Probowalam sie z Toba kontaktowac, ale bezskutecznie. Prosze Cie i wyjasnij mi ta sytuacje, bo zasluguje na to bym znala prawde, a nie ciagle bila sie z myslami. Mowiles mi, ze mnie nie zranisz, a wiesz co ja teraz czuje? Czuje sie nawet gorzej niz zraniona, bo nie wiem co sie stalo i czemu tak nagle przestales sie odzywac. Nie wierze w to, ze po tym co mowiles bylbys sklonny zakonczyc nasza znajomosc. Prosze jeszcze raz tylko o jedno - wyjasnienie. Sorry, ze tak wypisuje, ale boli mnie ta niepewnosc"

I nic :(

Pozdrawiam dziewczynki :)
justka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 17:06
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]