Facet.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet.

Postprzez Majka191 » 25 cze 2016, o 11:50

Witam. Rok temu poznałam faceta. Przychodzę do jego miejsca pracy średnio co kwartał. Niezobowiązująco, mus to mus. Jednak od pewnego czasu, zaczelam doskwierać w nim cos intrygującego. Mieliśmy możliwość zobaczyć sie tylko jakies 4 razy. Jednak zawsze zwraca sie do mnie z większa uprzejmością (spośród całej grupy) własnowolnie podchodzi, zagaduje, prawi komplementy, co jest bardzo miłe, nie zaprzeczam. Na ostatnim spotkaniu biznesowym sam z siebie przywitał sie, podchodził do mojej osoby, powiedział nawet, ze jestem jedna z lepszych kobiet w grupie. Pozniej kilkakrotnie sie żegnając, (były to tylko buziaki w policzek) wziął moje bagaże i odprowadził mnie na taksówkę. Był to bardzo miły gest, którego zupełnie sie nie spodziewałam. Myślicie ze mógłby byc to poczatek czegos fajnego? Jest tylko jeden problem. Nasza różnica wieku, to 16 lat, jednak ostatnio sam stwierdził, ze taka rozbiezność nie niesie ze soba przeciwwskazań. Wiem ze jest w "zwiazku" od krótkiego czasu. Mozna go uznać za "faceta z przeszłością" poniewaz ma dziecko, jednakże ma specyficzny charakter i uwazam, ze nie trafił na kogos, kto bedzie odzwierciedleniem jego samego. Pewnie uznacie mnie za zdesperowana laske, która chce rozbić czyjś związek, ale absolutnie. Nie oczekuje od niego wyrafinowanej, wielkiej milosci. Oczywiście, gdyby uczucie zrodziło sie miedzy nami, ja jestem gotowa. Ale na pocztek chciałabym czegos nowego, nowych doświadczeń. Poznać go bliżej, po prostu.
Majka191
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 11:40

Re: Facet.

Postprzez truskawkowelove93 » 27 cze 2016, o 11:57

Moim zdaniem jeśli Ci zalezy powinnaś spróbować tylko licz się z tym że możesz się rozczarować. A rany niestety bolą. Życzę powodzenia. Pozdrawiam truskawkowelove93
truskawkowelove93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2016, o 00:37

Re: Facet.

Postprzez Hadassa » 27 cze 2016, o 21:38

Skoro on tez wykazuje jakies zainteresowanie a Tobie wiek nie przeszkadza.... poznac sie blizej zawsze mozna.. a co z tego wyjdzie... zobaczysz...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Facet.

Postprzez Majka191 » 29 cze 2016, o 00:28

Ale czy wypada mi pierwszej zaprosić na kawe? Średnio.. Nie chciałabym pierwsza wychodzić z inicjatywa spotkania. Ale jak dać mu znak? Jak to dobrze rozegrać..?


Hadassa napisał(a):Skoro on tez wykazuje jakies zainteresowanie a Tobie wiek nie przeszkadza.... poznac sie blizej zawsze mozna.. a co z tego wyjdzie... zobaczysz...
Majka191
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2016, o 11:40

Re: Facet.

Postprzez Hadassa » 29 cze 2016, o 11:03

Majka a czemu nie wypada? Te czasy juz dawno minely.
Zawsze mozesz jakis podteks rzucic ze mozecie przy kawie pogadac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Facet.

Postprzez kokoszanel » 1 lip 2016, o 08:59

Ale dlaczego nie wypada? Teraz nie ma tak co wypada co nie, czasy gdzie to facet robił pierwszy krok minęły dawno temu tak wiec skoro widzisz w nim zainteresowanie warto spróbować. Aczkolwiek nie oczekuj niczego, niczego nie zakładaj bo skoro jest w związku jako takim to ... sama wiesz że może z tego nic nie wyjść. Fascynacja to jedno a rzeczywistość to drugie

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Facet.

Postprzez Rey » 4 lip 2016, o 00:45

Ja radzę coś deliaktnie zasugerować, nie wprost - zaprasza cie na kawe, tlyko bardziej w stylu " byłoby mi miło, gdyby... Jak mówią nastolatki YOLO ;)
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Facet.

Postprzez Woli » 6 lip 2016, o 17:29

Taka różnica nie musi być przeszkodą w związku. Znam parę (małżeństwo), gdzie różnica wieku to też około 16 lat i mają już dorosłe dzieci, żyją długo w szczęśliwym związku, więc to nie jest problem sam w sobie.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Facet.

Postprzez Pysiana » 15 lip 2016, o 17:28

Jeżeli chcesz go bliżej poznać - po prostu postaraj się to zrobić. :) Z tego co widzę, warto. Zachowuje się naprawdę jak na gentlemana przystało.

Aż sama się zaintrygowałam! :) Bardzo ciekawie brzmi to, co przedstawiłaś. Jak dla mnie wiek nie ma żadnego znaczenia, liczą się inne o wiele ważniejsze rzeczy: wspólne wartości, upodobania, poglądy, sposoby spędzania czasu. Jeżeli według Ciebie ma specyficzny charakter, to poznaj go, może się dla Ciebie okazać świetną osobą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]