Facet unika miejsc publicznych i robi z wszystkiego tajemnic

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Facet unika miejsc publicznych i robi z wszystkiego tajemnic

Postprzez MalaMi1608 » 11 kwi 2019, o 08:23

Cześć ;) Spotykam się z facetem od ponad 7 miesięcy, jestem młodsza od niego o 9 lat. (Z góry mówię że nigdy mu to nie przeszkadzało że byłam młodsza)
Sytuacja jest taka, że nie chce się pokazywać ze mną w miejscach publicznych, pytałam go nie raz o spacer, bar, cokolwiek, a on nigdyj jeszcze ze mną nie wyszedł, unika tego jak ognia, poza tym ciągle mówi, że mam nikomu nie mówić z kim się spotykam, wszystko tłumaczy tym że jestem młodsza ale nigdy na wiek nie zwracał uwagi.. Spotykamy się tylko u niego, lub u jego znajomego który wie o nas, nigdy nie ma ochoty na jakiś wypad.. O spotykanie się z kimś innym też go nie podejrzewam, prawie cały czas spędza ze mną, nie siedzi w ogóle na telefonie, ogólnie zachowuje się tak jakby na pewno z nikim innym się nie spotykał.
Ale coś mi tu nie pasuje.. żeby tylko chodziło o ten wiek? Musi być coś na rzeczy...
MalaMi1608
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 08:14

Re: Facet unika miejsc publicznych i robi z wszystkiego taje

Postprzez MalaMi1608 » 11 kwi 2019, o 08:25

Dodam jeszcze że nawet boi się wyjść ze mną do sklepu, unika wszystkich miejsc jakie są możliwe. Jestem ładną i BARDZO zadbaną dziewczyną, więc to że się mnie wstydzi też raczej odpada..
MalaMi1608
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 08:14

Re: Facet unika miejsc publicznych i robi z wszystkiego taje

Postprzez redorange666 » 11 kwi 2019, o 16:52

Boi się że ktoś go zobaczy...ponieważ ma żonę, dzieci albo inna narzeczona.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Facet unika miejsc publicznych i robi z wszystkiego taje

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 12:46

redorange666 napisał(a):Boi się że ktoś go zobaczy...ponieważ ma żonę, dzieci albo inna narzeczona.


W samo sedno.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron