Farby do włosów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Farby do włosów

Postprzez Ambasadorka Denique » 27 kwi 2011, o 09:15

Słyszałaś o koloryzacji L’Oréal Professionnel INOA? Od niedawana można ją wykonać m.in. w sieci salonów piękności Denique. Farby INOA w zależności od mieszanki pokrywają od 70 – 100 proc. siwe włosy. Nie pachną amoniakiem, a mieszankę przygotowuje się błyskawicznie. Włókno włosa jest lepiej chronione z każdą kolejną koloryzacją. Farby INOA pozwalają zachować naturalną warstwę lipidową. Włosy są miękkie i jedwabiście gładkie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo farby inoa mają aż 59 odcieni.
Ambasadorka Denique
 

Re: Farby do włosów

Postprzez Arowana14 » 14 sie 2012, o 18:57

A co myślicie o niebieskiej farbie do włosów?...........Wydaje mi się, że wygląda to ciekawie, a Wy jak uważacie? :)




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: Farby do włosów

Postprzez burman69 » 16 sie 2012, o 21:33

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
burman69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 11:46

Re: Farby do włosów

Postprzez mycha25 » 16 sie 2012, o 21:37

ale to jest wątek o farbach do włosów a nie o ich zagęszczaniu :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Farby do włosów

Postprzez mała_mi_69 » 17 sie 2012, o 12:32

Wszystko zależy od włosów, na moich pozostaje tylko farba z Londy, reszta zmywa się w zastraszającym tempie, ale ja farbuje na ciemny brąz... ;) ;)
mała_mi_69
 

Re: Farby do włosów

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:42

blondy castinga są naprawde dobre i nie wychodzą żółte :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Farby do włosów

Postprzez karmalina » 28 wrz 2012, o 14:50

Moja mama używała Garniera i była zadowolona, teraz Syoss. Z tych dwóch lepsze efekty daje Syoss, ale wiadomo wszystko zależy od struktury włosa.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]