Farby do włosów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Farby do włosów

Postprzez jagoda » 24 lip 2009, o 13:00

Jakich farb do włosów używacie? Jak dobrać farbę do kolorku blond bo zazwyczaj wychodzi mi żółty....??
jagoda
 

Re: Farby do włosów

Postprzez meredith » 24 lip 2009, o 15:19

To ja Ci niestety nie pomogę, nie farbuję włosów, kocham mój naturalny kolor :)
meredith
 

Re: Farby do włosów

Postprzez hanka32 » 24 lip 2009, o 20:12

JA FARBUJĘ WŁOSY ALE NA KOLOR CZARNY WIĘC NIE WIELE MOGĘ CI POMÓC.A UŻYWAM FARBY Z FIRMY SCHWARZKOPF - PALETTE DOBRZE KRYJĄ I NIE ZMYWAJĄ SIĘ SZYBKO SĄ W MIARĘ TRWAŁE :woman
hanka32
 

Re: Farby do włosów

Postprzez agat » 24 lip 2009, o 22:00

Jagoda... ja używam Nutrisse Natea

Obrazek

I jestem bardzo zadowolona. Kolor mniej więcej taki jak na obrazku mi wychodzi. Są różne odcienie blądów i możesz dobrać coś dla siebie. Poza tym farba nie jest droga :D
agat
 

Re: Farby do włosów

Postprzez jagoda » 25 lip 2009, o 11:14

dzieki dzięki 111 ostatnio brałam na swoją główkę i właśnie wyszedł mi totalnie żółty.....
jagoda
 

Re: Farby do włosów

Postprzez agat » 25 lip 2009, o 17:41

Jagoda... widać masz takie włoski co nie bardzo chcą farbę tolerować :D
Musisz szukać coś dla siebie
Proponuję wybrać się do fryzjera i zrobić profesjonalną koloryzację
agat
 

Re: Farby do włosów

Postprzez jagoda » 27 lip 2009, o 20:25

własnie pofarbowałam włoski sama ale za pomocą farby kupionej w hurtowni fryzjerskiej i wyszedł przepiękny jasny blond żadnego żółtego to jest to czego szukałam a farbka była z welli ;)
jagoda
 

Re: Farby do włosów

Postprzez kika75 » 31 sie 2010, o 14:46

sanotint ma bardzo dobre farby bo naturalne wykonane na bazie roślin sróbowałam i jestem bardzo zadowolona po mi juz tak włosy nie wypadają jak po innych i ładnie błyszczą.
kika75
 

Re: Farby do włosów

Postprzez fiksi » 8 wrz 2010, o 10:03

nigdy nie mozna wybierac farby po kolorze na opakowaniu, sa zafalszowane, u ciemnowlosych wyjda o wiele ciemniejsze odcienie, u blondynek tez kolor wychodzi rozny:)
warto chociaz pierwszy raz isc sie podpytac fryzjerki, zeby nie bylo niespodzianek.
fiksi
 

farby d włosów

Postprzez kika75 » 26 wrz 2010, o 12:37

Stosuje farby sanotint bo nie uczulają pokrywają siwe włosy są to farby naturalne na wyciągach roślinnych a co najważniejsze włosy pięknie po nich wyglądają na co wy zwracacie uwagę kupując farbę lub szampon koloryzujący do włosów????
kika75
 

Re: farby d włosów

Postprzez kaska16161 » 6 paź 2010, o 18:09

dla mnie to bez znaczenia jak bardzo niszczą włosy. liczy się efekt końcowy ! :)
kaska16161
 

Re: farby d włosów

Postprzez Lusiek276 » 20 paź 2010, o 00:44

Też byłam zwolenniczką tej teorii przez długi czas :P Najlepsze efekty dawał według mnie Garnier :) Ładnie pokrywał i długo się utrzymywał. Teraz wracam do naturalnego koloru, a przy okazji trochę poprawię kondycję moich włosów :P
Lusiek276
 

Re: farby d włosów

Postprzez aura » 22 paź 2010, o 11:12

jakich farb by się nie używało, to i tak wszystkie niszczą włosy w znacznym stopniu, nawet jeżeli będziemy farbować je u profesjonalistki, ja farbowałam tylko raz w życiu i to farba mi się szybko zmyła, ale fryzjerka powiedziała, że to przez to, że mam za zdrowe włosy i jak jeszcze parę razy będę farbować to już będzie mi się ładnie trzymać, także jednak wybrałam te zdrowe włosy ;)
aura
 

Re: Farby do włosów

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 09:27

Zgodze się ze stwierdzeniem, że nie wybiera się farby po kolorze na opakowaniu.. nie ma żadnej pewności, że ten kolor wyjdzie nam chociaż odrobinę podobny. Wszystko zależy od farby i od pigmentu włosów. Dlatego ja wolę iść do fryzjerki, jestem za każdym razem zadowolona.. oddaje swoje włosy w ręce profesjonalistki i nie zdarzyło się, żebym wyszła ruda, lub kompletnie łysa :) Napewno jest to droższy wydatek, ale jeśli coś wyjdzie nie tak tańszą farbą, to i tak muszę iść po kolejną lub wkońcu wtedy do fryzjerki i wyjdzie mnie to jeszcze drożej. Nie wiem jakimi farbami posługuje się moja fryzjerka, aczkolwiek są one dobre. Z ciemnego blondu wymyśliłam sobie zmianę na bardzo jasy blond.. - wyszło. Niedawno z tych jasnych (po półtora rocznym rozjaśnianiu) zachciało mi się ciemnych - wyszło. Kombinuję z nimi tak co jakiś czas i zawsze zmiana jest pozytywna. Także zdecydowanie wole oddać włosy fachowcom :)
ninka_niebieska
 

Re: Farby do włosów

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 17:16

Jeżeli chodzi o farbowanie, to uważam, że najbezpieczniej jest się udać do salonu fryzjerskiego. Np. w warszawskim salonie Berendowicz&Kublin używa się farb kompletnie pozbawionych amoniaku, dzięki czemu nie niszczą one tak włosów. Także wolę to niż pełne chemii farby z drogerii.
aura
 

Re: Farby do włosów

Postprzez sandrulla09 » 11 lut 2011, o 11:44

Ja stosuję farbę Casting Crème Gloss z Loreala.. naprawdę godna polecenia.. :)
sandrulla09
 

Re: Farby do włosów

Postprzez Lady_Sisi » 11 lut 2011, o 13:15

Przez bardzo długi czas farbowałam włosy w salonie fryzjerskim i wydaje mi się, że to było najlepsze rozwiązanie. Teraz sama sobie farbuję sobie włosy i duzo z tym zamieszania, poza tym - kolor nie zawsze odpowiada moim oczekiwaniom...
Lady_Sisi
 

Re: Farby do włosów

Postprzez babyisback » 14 lut 2011, o 21:30

Takie najtańsze, Londa jest bardzo dobra. Czasem henna do włosów. Muszę spróbować tej nowej - w piance
babyisback
 

Re: Farby do włosów

Postprzez ruda » 15 mar 2011, o 13:21

Jeśli chodzi o blond to używałam różnych farb ale najlepiej sprawdziły się te z Loreala-wiadomo są droższe ale dają zamierzony efekt.
ruda
 

Re: Farby do włosów

Postprzez ruda » 15 mar 2011, o 13:23

A co do farby w piance to osobiście nie używałam, ale raczej nie polecam tym, którzy chcą się cieszyć trwałym kolorem, a nie farbować włosy już po 2 tyg bo kolor się tak szybko zmywa.
ruda
 

Re: Farby do włosów

Postprzez malgoska267 » 29 mar 2011, o 14:51

Farbowałam sobie włosy w domu profesjonalnymi farbami L'oreala.Jednak na dłuższą metę stało się to uciążliwe,i jednak wolę znowu w salonie.Mam włosy ciemne,farbuję na ciemno więc nie muszę tak często.Jakoś odżałuję te 100 parę złoty co 2-3 miesiące. ;)A i zawsze fryzjerka coś nowego doradzi.Ostatnio chwalę sobię farbę Inoa.Delikatna,bez amoniaku,ładny połysk.
malgoska267
 

Re: Farby do włosów

Postprzez superpiekara » 5 kwi 2011, o 16:44

a ja kupuję sobie najczęściej farby garniera i robię sobie w domu:) najczęściej proszę o pomoc koleżankę i wychodzi bardzo ładnie a koszty minimalne:) nie polecam farb brillance gdyż na słońcu bardzo płowieją.
superpiekara
 

Re: Farby do włosów

Postprzez superpiekara » 15 kwi 2011, o 13:19

używałyście naturalnej farby do włosów Biosline? ponoć są niezłe ale trochę drogie, czy kolory są intensywne czy raczej stonowane? a mają może odcień rudy?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: Farby do włosów

Postprzez swallow » 21 kwi 2011, o 19:16

Ja z czarnego schodziłam na blond dosyć długo robiłam to stopniowo pasemkami bo moje włosy juz są zniszczone i suche i tez nigdy niewiem jaka farbę wybrac bo chciała bym miec popielate albo cos w tym stylu a tak czy inaczej mam żółtko :D Niechce ryzykowac rozjasniaczem na całe włosy bo obawiam się ze zamiast pięknych białych lub szarawych włosów zostanie mi wata...
Może wizyta w dobrym salonie by Ci pomogła, wiem co mówie bo kolory pięnie wyglądaja modelkach które są pokazane na opakowaniu :/ :D
swallow
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]