ForeverSlim opinie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez Hadassa » 19 lis 2013, o 12:32

już to proponowałam adminowi ;)
ale dodatkowe pw nie zaszkodzi ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez Daria1980 » 20 lis 2013, o 22:16

Pytałam dziewczynę ona ten Foreverslim je łykała trzy miesiące no ale do tego była na diecie .Mówiła że udało jej się schudnąć 11 kg.
Daria1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 10:56

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez apollo » 27 lis 2013, o 12:41

Jaką dziewczynę pytałaś? ;-) Swoją? No przecież to polega na tym, że łykasz tabletki m.in. po to, aby tracić apetyt. Foreverslim nie jest nastawione na krótkie odchudzanie, tylko odchudzanie trwałe, a takie jest możliwe dopiero po trwałej zmianie przyzwyczajeń.
apollo
 

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez Daria1980 » 11 gru 2013, o 10:35

Też zdecydowałam się na zakup Foreverslimu .To zrzucenia nie mam dużo jakieś 8 kg.Mam nadzieję że u mnie sama dieta i tabletki wystarczą i nie będę musiała się katować żadnymi ćwiczeniami
Daria1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 10:56

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez apollo » 12 gru 2013, o 11:50

To dosyć mała nadwaga, więc teoretycznie trudniej będzie to zrzucić, ale jeśli tylko będziesz się stosowała do zasad kuracji to wszystko będzie w najlepszym porządku. Wprowadź sobie tabletki, ale dbaj również o to co jesz, jak najwięcej się ruszaj - w przeciwnym wypadku trudno będzie o sensowny efekt.
apollo
 

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez aneta1985 » 6 kwi 2016, o 22:03

Ostatnio dużo mówi się o jagodzie acai. Może warto sprawdzić suplementy na jej bazie?
aneta1985
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2016, o 17:01

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez Carmen_ » 6 cze 2016, o 10:43

Myśle, ze stosowanie tego suplementu diety ma sens, ale tylko pod warunkiem, że będzie on spełniać formę "wspomagacza" całej diety. Same tabletki cudów nie zdziałają. Poza tym myślę, że na rynku jest cała gama zdrowych produktów, które mają podobne działanie do tego suplementu diety. Zatem - czy warto obciążać swoją wątrobę dodatkowymi suplementami diety? Moim zdaniem znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest kupowanie produktów z półki zdrowej żywności. Nie wiem, czy któraś z Was słyszała o algach? One świetnie oczyszczają organizm i zmniejszają łaknienie. Ich cena nie jest wygórowana, a korzyści dla zdrowia ogromne!

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez sunshine0 » 10 maja 2017, o 10:49

a stosowała któraś z was african mango 180? U mnie sprawdza się bardzo dobrze :) Jak na razie 4kg mniej ale powiem szczerze że liczę na więcej
sunshine0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2017, o 10:46

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 12:20

Oczywiscie ze tabletki cudow nie zdzialaja ale jesli stosujemy diete moga ja wspomoc i przyspieszyc spalanie tkanki tluszczowej.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez SuperX10 » 15 paź 2018, o 18:41

W tej chwili na rynku jest wiele podobnych produktów, ja osobiście używam suplementów już od 3 lat. Niektórzy mi pomagają, a niektórzy nie. Nie powiem nic konkretnego na temat ForeverSlim, ale po prostu radzę przeczytać artykuł tematyczny, w którym bedą opisane dawkowanie, ceny i skuteczność tego produktu. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mogli wyrazić swoją opinię na ten temat, możecie dodać trochę więcej z osobistych doświadczeń?

SuperX10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 17:47
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]