To możliwe... schudłam ponad 20 kilogramów

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

To możliwe... schudłam ponad 20 kilogramów

Postprzez SportowaLejdi » 2 cze 2018, o 11:25

Chciałam otworzyć wątek o prawdziwych dietach, które są zdrowe i dają nadzieję na seksowne ciało. Mam dosyć "det cud" - nie dały mi one tych wymarzonych rezultatów. Mam 35 lat, ale z nadwagą zmagałam się od dzieciństwa. W końcu przyjaciółka poleciła mi dietetyka do którego się sama zapisała. To była moja pierwsza prawdziwa dieta i schudłam ponad 20 kilogramów! Czuję się niesamowicie wdzięczna i dłużna osobie, która stworzyła ten program treningowy wraz z dietą dlatego polecam tę stronę, która zmieniła moje życie " SPAM". Czy wy też macie podobne doświadczenia z innymi dietami/sportem?

Ostatnio edytowano 7 lip 2018, o 21:55 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
SportowaLejdi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 11:16

Re: To możliwe... schudłam ponad 20 kilogramów

Postprzez Jamelia » 18 lip 2018, o 15:27

Dieta jest tylko jedna ZROWNOWAZONA i rozsądna, a właściwie to nie dieta tylko racjonalne odżywianie. Więcej ruchu i nie potrzeba żadnych dietetyków z ich magicznymi dietami :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: To możliwe... schudłam ponad 20 kilogramów

Postprzez agata71 » 30 lip 2018, o 09:00

Utrata wagi jest czasem ogromnym wysiłkiem. Taki diety nie są dla mnie. Ja na przyklad miałam problem z dietami ponieważ za każdym razem był efekt jo-jo. Jedynym rozwiązaniem dla mnie było używanie tabletek do utraty wagi. Po moim doświadczeniu schudnąć szybko i dobrze jest możliwe przy pomocą Lida Daidaihua. Kupiłam go w internetowej aptece "acomplia-reductil" i schudłam 9.5 kg. Nie twierdzę, że moja metoda jest najlepsza, chciałam tylko podzielić że jest to dobra alternatywa dla tych, którzy nie mogę utrzymać diety.
agata71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 cze 2018, o 14:16

Re: To możliwe... schudłam ponad 20 kilogramów

Postprzez Rober90 » 30 lip 2018, o 09:04

Oczywiście, że to możliwe ja mam za sobą już kilkanaście kilo w dół ale faktem jest, że nie jest to "najprostsza rzecz na świecie". Trzeba w siebie wierzyć być systematycznym w działaniu i nie poddawać się po wpadkach.
Rober90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Ronumyo