ForeverSlim opinie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez malinkaa » 20 kwi 2013, o 18:51

Ja tam w żadne suplementy diety nie wierze.Stosuje za to inną metodę bardziej naturalną (herbata czerwona z żurawiną) .Naturalne sposoby z pewnością są zdrowsze a efekty są widoczne i kwotowo na pewno wychodzi taniej niż jakieś tabletki. :D
malinkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 18:37

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez rkrecona13rkrecona13 » 21 kwi 2013, o 22:35

Dziewczyny, dla tych które nie przepadają za dużą ilością ruchu, a chcących pozbyć się rozsądnie paru kilo , polecam minilinię. Ja stosuję i jestem zadowolona ( 3kg w miesiąc to chyba całkiem przyzwoicie) :)
rkrecona13rkrecona13
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez jenifer » 28 kwi 2013, o 13:21

Za każdym razem jak chcę zrzucić kilka kilo, to stosuję dietę MŻ lub ŻP, naprawdę skutkuje, nasz mózg syci się szybciej niż nam się wydaje, a to co połykamy dalej to już tylko zbędne kalorie.

Avatar użytkownika
jenifer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 13:05

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez zora88 » 5 maja 2013, o 21:26

Witam,
Jestem w trakcie zakładania poradni dietetycznej, mam wielka prośbę do was, czego oczekujecie od takiej porady, diety. Za wszelkie sugestie będę ogromnie wdzięczna, pozdraiwam
zora88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 21:19

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez a_gatka » 8 maja 2013, o 09:55

Efektów kochana, efektów :knitting
a_gatka
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez karolcia23 » 8 maja 2013, o 16:12

Ta wymarzona poradnia dietetyczna :)

1. Szybki efekt
2. Miła dietetyczka/dietetyk
3. Dieta ułożona w taki sposób, żeby odpowiadała potrzebą mojego organizmu
4. Przystępna cena porad
5. Profesjonalne podejście do klienta
6. Ciekawa lokalizacja gabinetu tak abym mogła tam dojechać bez problemu, a nie jakieś 2 km przy granicy mojego województwa :)

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez wiewióra » 9 maja 2013, o 11:16

a ja ze swojej strony polecam metodę Dr. Jacob's. Moja ciocia w Niemczech w sumie odchudzała się na niej, a była to osoba otyła i zmieniła się nie do poznania! Kluczem jest zdrowe odżywianie, jak się okazuje ta dieta obala całkowicie mit białkowy! Połączona z ruchem i preparatami Dr. Jacob's przynosi oczekiwane rezultaty. W sumie samo schudnięcie jest ważne, ale najważniejsze jest by dieta też była zdrowa dla organizmu. Poczytajcie broszurę - może któraś z Was też przejdzie na tą dietę i będziemy się wspierać ;)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez gwiazdeczka12 » 24 maja 2013, o 23:03

Witajcie co do odchudzania testuję cudowny produkt w 100% naturalny już miesiąc są efekty preparat nazywa się Felovit pot tytułem krople odchudzające tradycyjna receptura zakonu Bonifratów.przyjmuje się go 3 razy dziennie 30-40 kropli na 1/2 szklanki wody.15 minut przed każdym posiłkiem-miły i sympatyczny produkt co do picia.Polecam-super
gwiazdeczka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 22:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez RioGrande » 27 maja 2013, o 09:40

Ja stosuje od dłuższego czasu dietę, która polega na jedzeniu do godizny 14 samych owoców. Później można jest normalnie. Bardzo dobra dieta. i do tego są efekty i lepiej się czuje :d Polecam :P

Podobno nieźle idzie zarobić w call center
Avatar użytkownika
RioGrande
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 09:34

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Ewita » 28 maja 2013, o 15:17

Ja natomiast jem co drugi dzień brokuły, pije dużo wody i jem jabłka. Znacznie się poprawiła moja cera i waga też sporo spadła! Dodatkowo łykam kapsułki Detocell Slim Effect, który również pomaga mi kontrolować wagę!:)
Ewita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 13:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Stópka » 7 cze 2013, o 11:10

Teorii jak szybko i niby bezpiecznie schudnąć jest wiele. Ja też eksperymentowałam, kombinowałam i nie zawsze to się dobrze kończyło. Zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Polecam Panią Olimpię Przyjemską z Centrum Promocji Zdrowia i Sportu, kontakt na http://www.przyjazny-dietetyk.pl Rewelacyjna obsługa, wsparcie, wszystko na wysokim poziomie. Ani chwili nie żałuję, że się zdecydowałam.
Stópka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 10:25

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Hadassa » 7 cze 2013, o 11:15

To może co nieco się podzielisz jak "ta twoja" dieta wyglądała...
Zamiast nam spamować linkami...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez zaradna » 7 cze 2013, o 18:18

Widzę, że w tym temacie mało zostało napisane.
Jak schudnąć? Jak pozbyć się "tłuszczyku"?
Chcąc dodać coś od siebie polecę ćwiczenia z serii 6weidera oraz modne w tym czasie ćwiczenia z Panią Ewą Chodakowską.

Tkaniny dla Ciebie - http://www.bielstyl.pl
Avatar użytkownika
zaradna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Aneta 07 » 13 cze 2013, o 14:59

Jestem na etapie stosowania chili fat burner, muszę powiedzieć że jak na 1,5 tygodniową terapie ubyło 2 kg .Może nie jest to dużo ale też zbytnio się nie wysilałam. Po tych kapsułkach nie czuje sie głodu co jest istotne dla mnie zwłaszcza wieczorową porą, mam lepszą przemianę materii.Wieczorem przed snem kilka brzuszków i tyle .
Aneta 07
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 14:22

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez alex121 » 18 cze 2013, o 10:50

ja ostatnio ciągle słyszę reklamy slim coś tam, ja tam w to nie wierze, kiedyś słyszałam najlepsza dietę na świecie - jedź mniej! po prostu dwa słowa, i nie musisz czytać 90 stronnicowych książek
alex121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 10:41
Lokalizacja: Berlin

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez asa2013 » 19 cze 2013, o 15:36

Ultra Slim to efekt wieloletniej pracy sztabu ekspertów i naukowców z wielu dziedzin medycyny i dietetyki. W każdej kapsułce suplementu znajdują się wyselekcjonowane naturalne składniki, które idealnie staną w szranki z tłuszczem szpecącym Nasze ciała. W połączeniu z odpowiednia dietą i ćwiczeniami otrzymujemy idealny przepis na bezpieczne, skuteczne i długotrwałe zrzucenie zbędnych kilogramów. Wystający brzuch, obfite pośladki, szerokie biodra i masywne uda to już przeszłość – na straży idealnej, zgrabnej sylwetki od dziś stoi Ultra Slim! zródło :
http://odchudzanie.blog.student.pl/suplementy-diety/cudow-nie-ma-jest-ultra-slim/#more-116

To bardzo skuteczne!!!! Mam 40 lat i wreszcie rozmiar 36:) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asa2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 13:17

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez vicky0019 » 20 cze 2013, o 17:55

Nie polecam stosowania zielonej kawy. Niby to polecana przez wszystkich lecz wcale nie pomaga w odchudzaniu, a do tego wpływa szkodliwie na nasze zdrowie.

Ostatnio edytowano 22 cze 2013, o 20:15 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez khelthazar » 20 cze 2013, o 18:25

Nie polecam żadnych suplementów, bo w 90% przypadków to tylko pieniądze wyrzucone w błoto.
Ostatnio sporo biegam, trochę lepiej jem i już chudnę. Nikt tego nie lubi ale trochę wysiłku potrafi postawić na nogi i przyciągnąć wzrok chłopaków :kwiatek

khelthazar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 18:19

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez apollo » 9 wrz 2013, o 10:54

Akurat w moim przypadku udało się stracić całą nadwagę, właśnie przy tych tabletkach. Wagę utrzymuję od dawna i powiem szczerze, że nigdy raczej nie byłam skłonna do próbowania takich metod. Trochę zmieniłam dietę i brałam tabletki - efekty przyszły, i to były naprawdę powyżej oczekiwań. Nie wiem jak to się dzieje, ale nie wrócił mi ani jeden kg!
apollo
 

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez MariolaXZ » 28 paź 2013, o 15:55

Te tabletki można kupić na SPAM Ja je stosowałam i jestem bardzo zadowolona.Mi udało się schudnąć 9 kg,

Ostatnio edytowano 28 paź 2013, o 15:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MariolaXZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 08:40

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez apollo » 30 paź 2013, o 12:30

Nie musicie podawać na jakiej stronie to można kupić w promocji, przecież wystarczy wpisać nazwę w google - na stronie producenta jest najlepsza promocja. Bo kupowanie od osób, którym niby coś tam zostało w opakowaniu - odradzam.
apollo
 

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez Daria1980 » 5 lis 2013, o 11:04

Wiem że Foreverslim jest bardzo popularny ,u mnie w biurze parę osób je łyka.Jedna dziewczyna rzeczywiście schudła sporo,ale reszta ciężko powiedzieć ja przynajmniej nie widzę znacznej różnicy .
Daria1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 10:56

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez apollo » 14 lis 2013, o 12:16

W jednym biurze kilka osób? A jak długo biorą? Wiesz... nie wiadomo jak one podchodzą do tej kuracji. Bo skąd pewność, że po pracy nie pochłaniają kanapek ze smalcem? Najczęściej problemy z odchudzaniem mają ci, którzy nie potrafią porządnie zadbać o dietę. Czy nie taka jest prawda?
apollo
 

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez MariuszRyłko » 14 lis 2013, o 15:32

Według mnie nie jest taki mega dobry:) wiadomo wspomaga odchudzanie ale czy daje faktycznie dobre efekty?

Skorzystaj z okazji Kliknij i wejdź na stronę producenta:)
Avatar użytkownika
MariuszRyłko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 15:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: ForeverSlim opinie

Postprzez apollo » 19 lis 2013, o 11:46

Kolejny post pisany przez automat? Moderacjo - zablokujcie możliwość dodawania linków w stopce nowym userom, będziecie mieli dużo problemów z głowy ;-)
apollo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]