Fotograf Czy Kamerka?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Matex_in_Latex » 16 mar 2011, o 22:48

Chodzi mi głównie o to co będzie się działo na sali bo wiadomo na plener itp ofc zdjęcia, ale zastanawiam się czy ogólnie nie jest warto zostać tylko przy fotografie?
Matex_in_Latex
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Luśka » 18 mar 2011, o 21:33

my na ślubie będziemy mieli tylko fotografa...przemyśleliśmy sprawę, bo kamerzysta by nas za bardzo stresował...no i powiem tak..lepiej przeczytać książkę, zamiast obejrzeć film...
to samo tyczy się fotek :)
Luśka
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez dzo » 19 mar 2011, o 16:41

ja uważam że warto mieć zarówno kamerzystę jak i fotografa ;)

zdjęcia to tylko zdjęcia a film jak człowiek ogląda to widać każdy szczegół tego wielkiego wydarzenia...

zdjęcia ok ale film również musi być
dzo
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Matex_in_Latex » 20 mar 2011, o 10:32

Chyba jednak zdecydujemy się tylko na fotografa gdyż kamerka i tak bedzie (prawdopodobnie nie jedna) choć nie profesjonalna bo z rodziny. Wiadomo nie będzie to cała imprezka ale jednak. Za to fotograf od początku do końca i z całą resztą. Chodź z tym kamerzystą to jednak jeszcze do końca przekonany nie jestem. Za opinie i podpowiedzi zgóry dzięki. A i proszę o jeszcze ;)
Matex_in_Latex
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Merry » 22 mar 2011, o 17:29

Najważniejszy moim zdaniem jest fotograf, ale kamerke też polecam. Jestem świeżo po ślubie i często oglądam zarówno zdjęcia jak i film z wesela. Warto odżałować i zdecydować się i na kamerzyste i na fotografa, w końcu to ten jedyny dzień w życiu :).
Merry
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez monixs » 28 mar 2011, o 19:00

Wolę fotografa , zdjęcia mają taki niepowtarzalny urok . Zawsze można wyjąć album i oglądać .
Chociaż mój J. chce też kamerzystę .
Przekopuję internet w poszukiwaniu fotografa i na razie nie znalazłam nikogo kto spełniłby moje oczekiwania ( super zdjęcia w rozsądnej cenie ) .
Jeśli już spodobają mi się prace fotografa to okazuje się , że życzy sobie fortunę za swoje usługi . :shock:
monixs
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Matex_in_Latex » 2 kwi 2011, o 10:15

Napisz mniej więcej skąd jesteś a może coś do radzę.
Matex_in_Latex
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez kasiak2 » 23 sie 2012, o 10:45

Uważam że zdjęcia ze ślubu to bardzo ważna sprawa, my tak zrobiliśmy że zainwestowaliśmy w bardzo dobrego fotografa, zdjęcia mamy przepiękne...Film nagraliśmy sami, tzn kupiliśmy sobie fajną kamerkę nie jakąś przesadnie drogą, ale ma system FullHD,film wyszedł przezabawny a kamere i tak chcieliśmy kupić


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
kasiak2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sie 2012, o 10:32

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez ro9ro9 » 31 sie 2012, o 13:49

Ja też jestem zdania, że najlepiej to i to. Zdjecia mają swój specyficzny klimat którego film nie odda i odwrotnie, na zdjęciach nie usłyszymy gości, muzyki.

Oczywiście najważniejsze są i tak wspomnienia ale miło czasami sobie obejrzeć film.

....

Zdjęcia robił znajomy więc troche zaoszczędziłam.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Zapraszam wszystkich - stomatolog Poznań
ro9ro9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 13:42

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 11:22

My mamy zamówionego zarówno foto jak i kamere.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez xyxania234xyx » 3 paź 2012, o 10:28

My korzystaliśmy tylko z usług fotografa, www.adamfotograf.pl z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić:)
xyxania234xyx
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez miki » 3 paź 2012, o 12:44

Ja miałam tylko fotografa i nie żałuję. Zdjęcia oglądam z wielką przyjemnością i wątpię, żeby tyle samo dobrych wrażeń dawał mi weselny film. Czy w ogóle chciałoby mi się wysiadywać tyle czasu przed telewizorem. Poza tym brak kamery pozwala też na lepszą zabawę. Goście i państwo młodzi zdecydowanie mniej się stresują.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Tinuviel » 4 paź 2012, o 12:44

U mnie na pewno będzie i fotograf i kamerzysta ;-) Nie wyobrażam sobie inaczej. Uwielbiam fotografię, wobec tego nie może zabraknąć zdjęć z mojego ślubu i wesela ;-) Ale raczej fotograf artystyczny, bo i tak na filmie będzie wszystko ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez JulkaKulka » 12 paź 2012, o 15:33

Według mnie fotograf w zupełności wystarczy, nie lubię oglądać siebie w TV :P

Słowa palą, więc pa­li się słowa. Nikt o treści po­piołów nie pyta.
JulkaKulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 15:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez vicky0019 » 12 paź 2012, o 16:43

A ja na swój ślub zamówiłam i fotografa i kamerzystę :)

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez kisiaa » 15 paź 2012, o 10:28

my mielismy to i to .i bardzo dobrze bo mamy pamiatke do końca życia.
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez sun979 » 16 paź 2012, o 17:07

Może kamera trochę stresuje, ale też chcę mieć to i to. Moim zdaniem to pamiątka na całe życie i jedyny taki dzień w życiu.

Ile tak płaciliście lub będziecie płacić za kamerzystę? :)))
sun979
 

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez kisiaa » 17 paź 2012, o 12:13

ja miałam kamerzystę i fotografa z jednej firmy. 3 płyty na każdej po 4 godz filmu w tym jedna w hd. 800 zdjęc z wesela i 400 z pleneru ( nie był tego samego dnia co ślub) 2 super foto książki i cena 3200 zl to nie dużo jak na ceny w naszym regionie. a przyznam ze kamerzysta i fotograf po prostu super
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez Tinuviel » 17 paź 2012, o 12:35

kisiaa napisał(a):ja miałam kamerzystę i fotografa z jednej firmy. 3 płyty na każdej po 4 godz filmu w tym jedna w hd. 800 zdjęc z wesela i 400 z pleneru ( nie był tego samego dnia co ślub) 2 super foto książki i cena 3200 zl to nie dużo jak na ceny w naszym regionie. a przyznam ze kamerzysta i fotograf po prostu super


A dasz namiar? Jakąś stronę internetową? Może się komuś przyda ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez kisiaa » 19 paź 2012, o 10:42

www.komfort.video.pl
fotogral i kamrrzysta z rawy mazowieckiej
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez melinda » 22 paź 2012, o 08:38

Ja wybrałam tylko fotografa, wolę zdjęcia bo przy oglądaniu filmów ze sobą w roli głównej się krępuję. Zresztą na filmie wszystko widać a na zdjęciach tylko to co chcesz :)

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 09:47

Wiesz ja jestem tez zwolennikiem zdjec bo sa to pamiatki trwałe mimo ze gdy duzo ogladamy to sa zniszczone a z filmami to roznie bywa z czasem niestety ulegaja zniszczeniu . Zdjecia na to stawiam
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez krystyna1617 » 22 paź 2012, o 14:10

melinda napisał(a):Ja wybrałam tylko fotografa, wolę zdjęcia bo przy oglądaniu filmów ze sobą w roli głównej się krępuję. Zresztą na filmie wszystko widać a na zdjęciach tylko to co chcesz :)


i chyba o to chodzi, żeby po latach można było zobaczyć to, czego nie chciałaś wiedzieć dziś.
To się nazywa akceptacja zmian.

Oto co robot odkurzacz potrafi!
Avatar użytkownika
krystyna1617
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 14:04

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez elzbieta45 » 22 paź 2012, o 14:31

to kazdy po latach by widział defekty ale fotki to miłe pamiatki ja jestem za pamiatkami i to do nich naleza fotki
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Fotograf Czy Kamerka?

Postprzez melinda » 24 paź 2012, o 11:10

Nie wiem o jakie zmiany chodzi bo film po latach jest bez zmian. Chyba bardziej akceptacja siebie kiedyś na filmie.

Zresztą każdy ma swoje preferencje i jak komuś odpowiadają filmy to może je kręcić. Ja wolę fotografię i takie bym wybrała na ślub.

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]