Garsonki - tylko dla starszych pań?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez Elza » 26 mar 2013, o 18:37

Jak sądziecie, czy garsonki mogą nosić młode dziewczyny, czy raczej jest to propozycja ubioru dla nieco starszej Pani? Ja nie zaliczam się do dziewczyn w wieku tuż po studiach, a mimo to mam odczucie, że w garsonkach wyglądam bardzo poważnie. A może to zależy od fasonu?
Elza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 14:23

Re: Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez 456 » 26 mar 2013, o 19:04

Nie wydaje mi się żeby garsonki były tylko dla starszych pań. Owszem faktycznie wygląda się w nich poważniej. Niektóre mają fajne fasony, trzeba tylko wyszukać i z czystym portfelowym sumieniem mogłabym jakąś kupić -do pracy.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:12

zalezy jakie garsonki, wiadomo ze teraz jest duzo ciuchow trendy dla mlodziezy w postaci garsonki ale to trzeba trafic:)
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez Hadassa » 27 mar 2013, o 15:49

na pewno się w nich wygląda poważniej ;) ale nie są przeznaczone dla określonej grupy wiekowej ;)
grunt trafić w taki fason w którym się bedziesz dobrze czuć ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez kuferart » 29 mar 2013, o 16:29

Garsonka na pewno dodaje powagi, ale na tym polega jej urok :) Trzeba dobrze dobrać fason, materiał, barwę tkaniny do swojego gustu, żeby się w niej swobodnie czuć. Jest też sposób na "złamanie" poważnego charakteru garsonki - trzeba tylko zestawiać spódnicę z jednego kompletu i żakiet z innego. Takie połączenie będzie mniej oficjalne i mniej zobowiązujące.

kuferart
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 17:25

Re: Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez joasia.b » 29 mar 2013, o 18:47

kuferart napisał(a):Garsonka na pewno dodaje powagi, ale na tym polega jej urok :)


Również zgadzam się z tym stwierdzeniem. :)

Jednak garsonki nie założymy wszędzie. Poza tym nie do każdej figury będzie ona pasować. Nie uważam, żeby była to odzież tylko dla osób starszych, jednak moim zdaniem również nie dla każdego.

joasia.b
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 17:58

Re: Garsonki - tylko dla starszych pań?

Postprzez kuferart » 31 mar 2013, o 13:05

joasia.b napisał(a): Poza tym nie do każdej figury będzie ona pasować. Nie uważam, żeby była to odzież tylko dla osób starszych, jednak moim zdaniem również nie dla każdego.

Ja uważam, że dobrze dobrana garsonka będzie zawsze świetnie wyglądać. Przecież wybór garsonki jest dokładni taki sam jak wybór spódnicy i żakietu. Inny fason spódnicy będzie dobry dla szczupłej kobietki o wzroście 178, a inna dla bardziej zaokrąglonej o wzroście 156. Tak samo żakiet garsonki trzeba dobrać do budowy ciała. Kolorystykę garsonki można dobrać właściwie dowolnie. Już dawno minęły czasy, gdy garsonki były czarne, brązowe lub szaro-bure. Nic nie stoi na przeszkodzie, by garsonka była w intensywnym kolorze (np. tak modny obecnie kobaltowy) lub pastelowa. Dlatego moim zdaniem, garsonka to strój dla każdego. Chociaż, żeby znaleźć tą idealną, to trzeba się czasem nieźle naszukać i wydać "trochę" pieniędzy :)

kuferart
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 17:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]