Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Olga89 » 24 kwi 2013, o 16:36

Zastanawiam się gdzie kupujecie żywność BIO/EKO, certyfikowaną oczywiście. Możecie polecić jakiś sklep?
Olga89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 16:34

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Gabriell » 25 kwi 2013, o 10:15

Olga89 napisał(a):Zastanawiam się gdzie kupujecie żywność BIO/EKO, certyfikowaną oczywiście. Możecie polecić jakiś sklep?


Nie kupowałam nigdy żywności tego rodzaju, bo wydawało mi się że po pierwsze jest droga a po drugie i tak mam wrażenie że teraz wszystko jest marnej jakości, a producent idzie tylko w zarobek..
Gabriell
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Julija » 25 kwi 2013, o 23:12

z żywności oraz produktów wysokiej jakości mogę polecić http://www.blackcaviar.pl/ jest to sklep gdzie sprzedawane są jedynie produkty najlepszej jakości. Sklep premium dla ludzi którzy wiedzą co w życiu jest dobre i ważne.
Julija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:38

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez tasiaka » 26 kwi 2013, o 12:53

Mam swoją w ogródku, ale kiedyś zamawiałam "paczkę od rolnika" przez www. I naprawdę smakowała i wyglądała inaczej, warzywka nie były już tak atrakcyjnie, idealnie okrągłe piękne i świecące, widać że solidnie uprawiane a w smaku... niebo a ziemia
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez bettti86 » 30 kwi 2013, o 09:38

ja nie mam w zwyczaju kupowania taj żywności, ale ostatnio byłam z siostrą w tego typu sklepie i ceny powaliły mnie na kolana, nie wiem na prawdę kogo na to stać
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez moonna » 30 kwi 2013, o 15:25

Nie kupuję, podobno z ta ekologią to jest bujda na resorach a ceny niestety bardzo wielkie.
Avatar użytkownika
moonna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 15:12

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Kolaboracja » 6 maja 2013, o 15:58

Jak kupujesz w sklepach ze zdrową żywnością to na pewno ceny kosmiczne, a na Bio Bazarze normalne, bo prosto od producentów kupujesz, wiesz, jak się człowiek zainteresuje, poszuka, to znajdzie, także nikt mi nie wmówi, że ekologiczne produkty to drogie produkty:)
Kolaboracja
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez tusia25 » 8 maja 2013, o 09:47

O, ja też kupuję i z ręką na sercu mogę polecić BioBazar na Żelaznej, otwarty do godziny AŻ 16 w soboty!:) Centrum miasta, dogodny dojazd, auto mozna zostawić na miejscu, bezplatnie:) asortyment duuzy, jest kilka hal z zywnoscia:) zawsze wsyzstko swieze, od sprawdzonych dostawcow. :) Oprocz tego slyszalam tez czesto o jakims sklepie ekologicznym na koszykwoej ale nie wiem jak tam z cenami itp, nigdy nie bylam:)
tusia25
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Kolaboracja » 8 maja 2013, o 12:41

No dokładnie, w sklepach ze zdrową żywnością nie kupuję, kupuję na Bio Bazarze, niestety nie w każdą sobotę mogę być. Nie mogę za to zbytnio przekonać się do ekologicznych środków czystości jakoś, czy ktoś używa?
Kolaboracja
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez karolcia23 » 8 maja 2013, o 16:15

Ja tam kupuje na zwykłym poczciwym targu :) Może i trafi się czasem coś nie eko ale wierzę, że poczciwa Pani Asia z stoiska ma zdrowsze warzywka czy też jajka niż jakiś produktu z certyfikatami

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez tusia25 » 9 maja 2013, o 14:32

karolcia;) też racja, ja na pewno jestem za tym, zeby kupowac takie produkty na bazarach, byle nie w supermarketach..
tusia25
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Kolaboracja » 10 maja 2013, o 10:14

Na pewno lepiej na bazarze, czy bio bazarze, niż w supermarkecie
Kolaboracja
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez pannaM » 10 maja 2013, o 21:33

A są u was lokalne ekotargi?
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez tusia25 » 13 maja 2013, o 15:45

Jasne, ze sa:) zwlaszcza ze, ja jestem z Warszawy:) ale w sumie to i tak taki BioBazar zasstepuje mi te targi zywnosci ekologicznej. :) juz dluugo nie bylam na nich.
tusia25
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Kolaboracja » 14 maja 2013, o 14:35

Dobry jest właśnie Bio Bazar, ale to w Warszawie, poza Warszawą nie znam niestety, ale lokalne targi z ekologiczną żywnością, gdzie wystawiają się bezpośrednio producenci, hodowcy czy sadownicy np. to super sprawa. Na Bio Bazarze poza tym ceny są lepsze niż w sklepach z ekologiczną żywnością
Kolaboracja
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Majka123 » 14 maja 2013, o 15:57

pannaM napisał(a):A są u was lokalne ekotargi?


We Wrocławiu dość często przy rynku pojawiają się takie ekotargi. Oprócz zdrowej żywności i wyrobów regionalnych można rękodzieło zakupić. Fajna i klimatyczna sprawa.
Majka123
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Mania7 » 15 maja 2013, o 01:28

Nie kupuje żywności eko-wolę przejść się na osiedlowy bazarek i tam znaleźć świeże i zdrowe produkty prosto od jakiegoś drobnego producenta.

Mania7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 maja 2013, o 01:21

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Betty33 » 15 maja 2013, o 11:46

Niestety już nie kupuję, za droga, szkoda mi wydawać tyle kasy na jedzenie. Kupowałam regularnie w sklepiku eko w centrum handlowym, jak córka była mała. Tylko po eko warzywach i ryżu nie miała zmian na skórze. Tak więc sama sprawdziłam że jest lepsza, zwłaszcza dla alergików.
Betty33
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 09:14

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez tusia25 » 15 maja 2013, o 21:33

Mania7, ale właśnie na takich bazarach bardzo często jest żywność ekologiczna:) Często nie musi mieć w nazwie eko, żeby rzeczywiście nią była. :)
tusia25
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Mania7 » 16 maja 2013, o 01:35

No właśnie w ogóle nie zawracam sobie głowy i nie szukam etykiet z napisem eko,staram się jeść :cooking zdrowo i to mi wystarczy.

Mania7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 maja 2013, o 01:21

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Martyneczka22 » 28 maja 2013, o 16:47

Również nie rozglądam się za ekologiczną żywnością, najważniejsze by była zdrowa i świeża. Sporo produktów kupuję przez internet i mogę wam polecić sklep Black Caviar, gdyż zawsze dostarczają mi dobre jakościowo produkty. Ostatnio zamówiłam sporą ilość owoców i warzyw, których w normalnym supermarkecie nie było szans dostać.
Martyneczka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:15

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez fistaszka » 29 maja 2013, o 15:58

ja kupuję na www.tast.pl - ale to z reguły zboża, mąki itp
a tak, to mam sprawdzoną Panią na bazarku, która w dobrych cenach sprzedaje tylko eko produkty :)
fistaszka
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 00:16

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez alenna » 21 cze 2013, o 10:11

Niestety ceny żywności w tzw. sklepach ekologicznych są bardzo wysokie... Podobnie jeśli chodzi o żywność ekologiczną w "zwykłych sklepach". Staram się za to kupować jajka z hodowli ekologicznych albo dostaję ze wsi. Czasem też jakieś warzywa czy owoce z działki od kogoś mi się uda dostać.
Avatar użytkownika
alenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 09:57

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez pomcia » 24 cze 2013, o 12:52

A które ci bardziej smakują? Bo mnie jajka wsiowe.
pomcia
 

Re: Gdzie kupujecie żywność ekologiczną?

Postprzez Cpt.Jack » 25 cze 2013, o 02:43

Ja najczęściej w zwykłych marketach (Biedronka, Tesco, Lidl, Kaufland). Jajka natomiast staram się kupować bezpośrednio od właściciela kur ze wsi. Warzywa i owoce często otrzymuję od dziadków lub rodziców, którzy mają działki :)

Avatar użytkownika
Cpt.Jack
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 02:39
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Sihyara