Gdzie zamieścić usługę pisania podań ?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Gdzie zamieścić usługę pisania podań ?

Postprzez Telavi » 9 cze 2015, o 16:16

Dziewczny jakie znacie strony, na których można załączyć swoje ogłoszenia ?
Mianowicie chodzi o pisanie podań - przede wszystkim pozyskiwanie Kindergeld dla osób, które pracują w Niemczech. Biura liczą sobie za taką usługę jak za zboże, a ja chciałabym sobie w ten sposób dorabiać, nie wiem tylko gdzie mogłabym się ogłaszać.
Jakie portale odwiedzacie najczęściej, takie na których widnieją informację z korepetycji itd.
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Gdzie zamieścić usługę pisania podań ?

Postprzez sylwia4012 » 10 cze 2015, o 19:00

Musisz pomyśleć o reklamie. Zainwestuj w stronę, albo chociaż portale społecznościowe ogarnij. Do tego reklama tradycyjna i możesz wypróbować reklamę sms. To tania a skuteczna forma reklamy i informowania klientów o tym, co ważne. System SPAM pozwala na dowolne konfiguracje i o kreślenie grupy odbiorców. Zobacz jakie firmy korzystają z systemu, z powodzeniem budując wizerunek firmy i zyskując zaufanie klientów.

Ostatnio edytowano 11 cze 2015, o 09:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sylwia4012
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 20:15

Re: Gdzie zamieścić usługę pisania podań ?

Postprzez artols76 » 11 cze 2015, o 14:26

Wszelkiego rodzaju portale ogłoszeniowe, zarówno te niemiecko jak i polsko języczne :)
Niemieckich nie znam wcale, ale z polskich jakieś typu gumtree, olx, oferujące pracę w niemczech. Ogólnie jest tego sporo w Internecie do znalezienia :)
Dodatkowo możesz reklamować się na facebooku, niekoniecznie za płatną reklamę, ale pisząc i prosząc znajomych o udostępnienie posta :)

artols76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 14:10

Re: Gdzie zamieścić usługę pisania podań ?

Postprzez Lemoniada » 11 cze 2015, o 19:28

Załóż stronę na Facebooku i pisz na stronach np. poświęconych emigracji. Na pewno ktoś się zgłosi :)

Blog o Darmoszkach w sieci - http://darmobranie.com.pl/
Avatar użytkownika
Lemoniada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 23:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]