Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Postprzez Konczita » 14 sie 2013, o 16:25

Słuchajcie, moja mala idzie do 2 klasy podstawówki za parę tygodni. Jeszcze jej tego nie przypominam, bo ma wakacje - biedactwo. :) Ale sama już o tym myśle i tak sobie mysle własnie że chciałabym aby ktoś obejrzał jej kregoslup. ALe nie chcę chodzić po przychdoniach - jakiś gabinet może prywatny?

Może cos polecicie we Wrocławiu?

A przy okazji - udanego dlugiego weekendu :serca
Konczita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:24

Re: Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Postprzez Konczita » 19 sie 2013, o 16:39

Puk puk.... nikt nic nie wie? nie doradzi? Dziewczynyyyy! :woman: :woman:
Konczita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 12:24

Re: Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Postprzez Vagabond » 19 sie 2013, o 16:47

ello konczita :) :) :) :) rehafit we wrocku - juz ci polecalam ten gabinet gdzie indziej, bo pytalas o zabieg breussa... na pewno też robia tam ocenę postawy dzieciakóów..
Vagabond
 

Re: Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Postprzez Aldonka09 » 22 sie 2013, o 17:09

Pomyśl też o dobrym plecaku. Fajne są tego typu http://www.e-walizki.pl/produkt/plecak- ... -paso.html bo nie obciążają pleców.
Aldonka09
 

Re: Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Postprzez tatinka » 30 sie 2013, o 16:47

ja mogę polecić ci ce Wrocku fizjoterapeutę, który zajmuje się też kadrą narodową więc na pewno jest skuteczny SPAM a tutaj znajdziesz o nim informacje!

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 17:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
tatinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sie 2013, o 16:34

Re: Gdzie zbadac kregoslup dziecka - wrocław?

Postprzez Maddy_lena » 18 wrz 2013, o 14:35

Ja zaprowadziłam moją Zofię do gabinetu na pl. Solidarnosci. Rehafit, kolo Lady Fitnes. Moja znajoma tam chodziłą i bardzo chwaliła, a wyczytalam na ich stronie, ze też wady postawy u dzieci badaja. A poszłam z Zośką, bo w szkole bylo badanie na początku roku i wyszło, że ma małą skoliozę. :o :o Ale pani terapeutka powiedziała, ze da się to cofnąć!!! :kwiatek :kwiatek
Maddy_lena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]