Głodówka

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Głodówka

Postprzez ancia16 » 13 lut 2012, o 18:01

Od jutra mam zamiar zacząć głodówkę, ewentualnie będę jadła jakieś jogurty suche wafelki.

Ważę 68kg.mam 166cm. muszę schudnąć 13kg. chce się ktoś przyłączyć.?

A może stosowaliśćie głodowkę.?
ancia16
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2012, o 17:58

Re: Głodówka

Postprzez dzo » 13 lut 2012, o 20:23

a Ty się dobrze czujesz ??

chcesz przytyć dwa razy tyle ??

czy krzywdę sobie zrobić i wylądować w szpitalu z anemią ?
dzo
 

Re: Głodówka

Postprzez quillathee » 13 lut 2012, o 21:47

Taak, ciesz się, że lecą Ci w dół kilogramy nie wiedząc, że jest to spowodowane ubytkiem wody z tego, co pamiętam. Gdy jesteś głodna Twój organizm magazynuje zapasy, a to z chudnięciem niewiele ma wspólnego. Do tego tak, jak powiedziała dzo przytyjesz później 2x tyle. Ja bym Ci mimo wszystko poradziła dietę: jedz by żyć, a nie żyj, by jeść i jedz 50% tego, co jesz teraz w mniejszych ilościach + duuużo ruchu. Wtedy schudniesz, będziesz miała ładnie wymodelowane ciało bez rozstępów itp... No i bez jojo.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Głodówka

Postprzez Baśka1971 » 14 lut 2012, o 09:21

Głodówka to tylko problemy ze zdrowiem i efekt jojo.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Głodówka

Postprzez renata76 » 15 lut 2012, o 14:56

Cześć
Odchudzanie.... urodziłam dwójkę dzieci - oczywiście najwspanialsze istoty na świecie.... Teraz mam dzieci i exta kilogramy. Chętnie dołaczę się do współrywalizacji.... Mam 160cm wzrostu i 61kg, +-7kg chciałabym schudnąć. Przy dwójce dzieci głodówka nie wchodzi w grę, ciągle jest coś do spróbowania itp. Tydzień temu zaczęłam jeść koktajle odchudzające, wagi jeszcze nie zmieniłam ale czuję, że jest to kwestia czasu, bo widzę, że dużo szybciej czuję się pełna. Mój znajomy, który jadł te koktajle schudł 17kg w 2 miesiące.
To co? Do biegu gotowi start?
Pozdrawiam
renata76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Głodówka

Postprzez Kejla » 16 lut 2012, o 20:51

Nie polecam żadnych głodówek .. to jest rozwiązanie dla nastolatek, które nie są świadome czym takie coś skutkuje.. o zgubieniu kilogramów można sobie pomarzyć. Jeśli jesteś już taką desperatką, to znajdz sobie jakieś zajęcie .. niech to będzie na dobry początek dobry zestaw ćwiczeń, takich jest pełno na youtube.com
nie jedz po 20 i nie chomikuj przed 20
czasem wystarczy niewielkie poświęcenie i CIERPLIWOŚĆ.
po co zerzucac na sile kilogramy które za chwilę wrócą, bo nie sztuką jest schudnąc ale utrzymać wagę.
Kejla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 13:57

Re: Głodówka

Postprzez Baśka1971 » 17 lut 2012, o 10:24

Kejla napisał(a):Nie polecam żadnych głodówek .. to jest rozwiązanie dla nastolatek, które nie są świadome czym takie coś skutkuje.. o zgubieniu kilogramów można sobie pomarzyć. Jeśli jesteś już taką desperatką, to znajdz sobie jakieś zajęcie .. niech to będzie na dobry początek dobry zestaw ćwiczeń, takich jest pełno na youtube.com
nie jedz po 20 i nie chomikuj przed 20
czasem wystarczy niewielkie poświęcenie i CIERPLIWOŚĆ.
po co zerzucac na sile kilogramy które za chwilę wrócą, bo nie sztuką jest schudnąc ale utrzymać wagę.


Dokładnie. Głodówka to tylko szkodzeie sobie, takie samo jak picie alkoholu w nadmiarze, prowokowanie wymiotów itp. To nigdy ie prowadzi do niczego dobrego.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Głodówka

Postprzez majka1327 » 22 lut 2012, o 18:37

GŁODÓWKA to najgorsze co możesz zrobić :angrywife schudniesz ale z jojo z doświadczenia proponuje nie jeść smażonego i chleba. :cooking Zamiast smażonego kaszki itp. a zamiast chleba suchary i chleb ryżowy powodzenia ja jestem w trakcie :drinkwine
majka1327
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 17:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]