Gonty
Gonty
Cześć, jak osiągnęliście fajną estetykę dachu? Słyszałem, że teraz można pokombinować z efektami 3D nawet, ale nie mam pojęcia, jaki system gontów bitumicznych do tego służy. Może mieliście już z czymś podobnym do czynienia?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs, Snappy [Bot] i 0 gości