GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez KamilaS » 9 lut 2013, o 01:41

uwazam ze ma to swoje wielkie plusy zwlaszcza jak super gotuje.. natomiast ja zaczynam widziec minusy jak sama ucze sie gotowac a on czas robi tak jakby chcial mi powiedziec ze on jest w tym lepszy " tak robi przyszla pani domu" troche mnie to demotywuje do dalszej nauki itd...
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 10 lut 2013, o 22:29

Nie przejmuj się, tacy zawsze są. Rób coś po swojemu i nie przejmuj się. Wszak każdy z nas ma inny smak. Ja gotuje dobrze (zero skromności :lol: ) nie jakoś wyjątkowo super ale znowu paskudnie też nie ale mój mąż jadał zupełnie inne potrawy i inaczej przyrządzone. Po kilku razach wnikania w gary w końcu dał sobie spokój bo wiedział, że niczego konkretnego nie osiągnie a ja mogę sobie gotować spokojnie.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez moniabb » 12 lut 2013, o 21:52

i jest bardzo seksi.. . :)
moniabb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2012, o 13:15

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 09:42

hehe faktycznie jest w tym coś seksownego, gdy facet gotuje, a tak poza tym to mogłabym mieć męża kucharza :P z resztą nie widzę siebie w roli kury domowej i jeśli chodzi o gotowanie wolałabym dzielić obowiązki :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez Lilly123 » 18 lut 2013, o 16:51

Uwielbiam jak mój facet dla mnie gotuje ;-) Kiedy mu się to zdarza, to najważniejsze jest, żebym mu nie przeszkadzała i nie wtrącała się - lubi ugotować od początku do końca samodzielnie ;-) Poza tym stara kucharska zasada głosi że http://pozytywna.pl/obrazek/4406/ :D :D
Lilly123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 10:00

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez Manolo » 18 lut 2013, o 21:05

Mężczyzna, który potrafi gotować to jeden z największych skarbów jakie można trafić :)

Niewiedza jest czymś, z czego możemy sobie zdawać sprawę transport osób wrocław i nie wiedzieć cz­go dotyczy, lecz w momencie, w którym ją zignorujemy a dokładnie rzecz ujmując zignorujemy chęć jej zaspokojenia wtedy bez wątpienia ktoś ją wykorzysta przeciwko nam... 
Manolo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 20:50

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez KamilaS » 18 lut 2013, o 23:38

no fakt jest to skarb ale czasem mi głupio że to on robi a nie ja... poza tym tekst kiedyś poleciał "co myslisz ze ja bede wracal z pracy a Ty bedziesz czekala az Ci obiad zrobie" a ja moze nie mam takiej weny jak on ze umiem zrobic z niczego cos.. :( nigdy nikt mnie nie uczyl gotowac co prawda cos tam zrobie ale nie za duzo.
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez docha » 22 lut 2013, o 18:27

a ja mam takiego w domu, kucharz zawodowy, chociaż od lat nie pracuje w tej branży to jednak w domu gotuje :cooking
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 12:08

Nie ma się co przejmować, a jeśli cały czas Cie krytykuje to niech sam codziennie gotuje, skoro jest taki wspaniały :P myślę że takim zachowaniem szybko byś utarła mu nosa!
Gabriell
 

Re: GOTUJĄCY MĘŹCZYZNA

Postprzez Hadassa » 20 mar 2013, o 10:23

Uwielbiam jak mój X gotuje ;)
Ogólnie lubię gotujących mężczyzn ;D

Np od śmierci ojca nie ruszyłam placków ziemniaczanych, bo nikt nie zrobił takich co by mi smakowały, aż do momentu aż X zaczął robić ;) są rewelacyjne ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]