Jak pomóc dziewczynie?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak pomóc dziewczynie?

Postprzez seba6 » 1 sty 2013, o 21:55

Witam. Piszę na tym forum ponieważ chcę pomóc swojej dziewczynie zrzucic troche na wadze, ale nie wiem jak . Oczywiście czytałem wiele poradników itd, ale w każdym z nich była przewidziana dieta. Moja dziewczyna mówi że nie da rady stosować diety ponieważ je to, co mama da na obiad. Jej BMI jest w górnych partiach wagi prawidłowej , ale według niej to jest za dużo , zle się z tym czuje i uważa swoje uda za grube. Chciałbym jej pomóc , ale nie wiem co dokładnie da najlepsze efekty. Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.
seba6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 2013, o 21:23

Re: Jak pomóc dziewczynie?

Postprzez zabcia » 2 sty 2013, o 01:52

Witaj,
Schudłam 5kg nie jedząc po godzinie 16 :) Wtedy piłam tylko wode (niegazowaną!) i przyzwyczaiłam się do głodu, stał się moim przyjacielem, który mówił mi, że chudnę :) Da się pogodzić dobre obiadki i dietę :) a z Twojej strony powinno wyjść tyle, że nie możesz przy niej jeść kiedy ona nie może, bo będziesz robił jej straszną ochotę.
Pozdrawiam
zabcia
 

Re: Jak pomóc dziewczynie?

Postprzez bettti86 » 3 sty 2013, o 10:21

ja polecam dietę 1200 kalorii....wtedy nie trzeba rezygnować ze składników tylko po prostu je się mniejsze ilości...do tego pije dużo wody mineralnej, która właśnie super zaspokaja głód :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]