Jak potwierdzić obecność na urodzinach loveSkin Clinic?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jak potwierdzić obecność na urodzinach loveSkin Clinic?

Postprzez Julitka034 » 21 mar 2019, o 21:26

Hejka, ostatnio szukając jakiegoś ciekawego salonu kosmetycznego w Warszawie natknęłam się na fanpage loveSkin Clinic. Zaciekawił mnie post promujący urodziny tego salonu znajdującego się na Wilanowie i przekierowujący na stronę tego wydarzenia. W opisie tego postu była mowa o tym, że na stronie trzeba potwierdzić swoją obecność. Niestety nie widzę tam takiej możliwości.... Może jestem ślepa.. Ale czy ktoś może mi pomóc?

To jest ta strona:
Obrazek

To jest ten post na fanpage'u:
Obrazek
Julitka034
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 mar 2019, o 17:10

Re: Jak potwierdzić obecność na urodzinach loveSkin Clinic?

Postprzez alicjagru » 21 mar 2019, o 21:54

Hej! Też widziałam ten post. Bardzo łatwo jest się tam zapisać. Musisz kliknąć w ten link urodziny. SPAMi na dole strony (na telefonie trzeba się troszkę nascrollować) masz formularz zgłoszeniowy. Mnie zapisało bez problemów. :) Mam sporo pytań do ekspertów, więc na pewno się tam wybiorę, zresztą byłam tam też na kilku zabiegach i super babeczki tamują :D

Ostatnio edytowano 24 mar 2019, o 08:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
alicjagru
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2019, o 21:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tomaride, wii94