Jak przepraszać

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak przepraszać

Postprzez Karolina2014 » 6 maja 2014, o 18:56

Witam. No właśnie jak jesteście przepraszane przez swoich facetów??? bo mój znowu nawalił i czekam co zrobi, czy to będzie znowu kwiatek czy coś w końcu wymyśli normalnego. Znalazłam na YT coś takiego i zastanawiam się dla czego coś podobnego nie mógłby zrobić mój facet co wy na to??

https://www.youtube.com/watch?v=GTBvbRJFVyk
Karolina2014
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 maja 2014, o 18:54

Re: Jak przepraszać

Postprzez Astra » 7 maja 2014, o 00:47

Przepraszanie za cos to przyznanie sie do bledu lub winy, kazdy ma chyba tego swiadomosc.
A , ze jest to wielka i trudna sztuka to tez nie trzeba nikogo o tym przekonywac .
Zastanawia mnie dlaczego myslisz , ze zawsze musi byc takie przepraszanie przy pomocy zalacznika jakim sa kwiaty . jakis drobny prezencik czy nawet romantyczna kolacja.
PrzeciezTwoj facet jak piszesz ,,znowu nawalil i czekasz co zrobi.
Czyli chyba lubisz takie przeprosiny w formie zadoscuczynienia za doznane,, krzywdy,, ze strony Twojego faceta?
Osobiscie uwazam , ze jesli moj facet chce mnie za cos przeprosic to robi to bez zbednych i takich prezentowych ceregieli.
Poprostu mnie przytula i calujac mowi , ze sie zagalopowal itd.
Wynagradza mi to cieplymi slowami , no i moze milym wieczorkiem , a nawet nocka.
Jest wtedy naprawde bosko i czule. :kiss2
A kwiaty czy inne suwenirki dostaje bez okazji , a juz napewno nie z powodu przeprosin.
Zdecydowanie nie chcialabym byc przepraszana przy pomocy prezencikow czy jakis innych niespodzianek.
Dla mnie liczy sie szczerosc , intencje i spontanicznosc.
Ale w koncu kazda z nas jest inna i kazda inaczej traktuje przeprszanie. :woman:


l
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jak przepraszać

Postprzez Jamelia » 7 maja 2014, o 09:01

Z jednaj strony facet powinien miec nauczkę i niech go to trochę kieszeń zaboli :) Ale z drugiej, tak sobie myślę, dostawać prezenty na przeprosiny...później za każdym razem jak bym coś dostała myślała bym że na pewno coś przeskrobał :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jak przepraszać

Postprzez Tygrys » 7 maja 2014, o 09:09

Ale tak w sumie to liczy się gest - a nie prezent, czy też fakt, że zdobywa się na przeprosiny i wie, że źle zrobił.
Żeby potem nie było tak, że jak coś przeksrobie to wyjdzie z założenia, że kupi jakiś prezencik i już z głowy.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Jak przepraszać

Postprzez Jamelia » 7 maja 2014, o 09:12

"Tygrys"Żeby potem nie było tak, że jak coś przeksrobie to wyjdzie z założenia, że kupi jakiś prezencik i już z głowy.
To też racja :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jak przepraszać

Postprzez Tygrys » 7 maja 2014, o 09:44

jak dla mnie to faceci często idą po najmniejszej lini oporu - bez zbędnych ceregieli...jeszcze jak się przyzwyczają do jakiś zachowań
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Jak przepraszać

Postprzez Jamelia » 7 maja 2014, o 09:53

Za mało wymagamy, a może zamiast żądać prezentu na przeprosiny lepiej stanowczo zażądać poprawy zachowania, upominków nie przyjmować żeby nie mieli sposobności w utwierdzaniu się że błyskotka lub kwiatek zawsze sprawę załatwia :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jak przepraszać

Postprzez Tygrys » 7 maja 2014, o 10:54

Przyznaję rację Jam. Bo nawet jeśli przeprosi, ale nie zamierza zmieniać nic i znowu przepraszać i znowu itd... co nam z tych przeprosin.
tylko tu tez trzeba zachować równowagę, bo wiadomo, że trzeba nad sobą pracować - ale całej osobowości czy charatkteru się nie zmieni.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron