Jak schudłam w 3 miesiące?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak schudłam w 3 miesiące?

Postprzez biz_fit » 26 gru 2021, o 15:49

Cześć :)

Jestem nowa. Zapisałam się na forum, bo moją pasją jest pomoc innym i dzielenie się swoimi doświadczeniami, które mogą pomóc innym w osiągnięciu swojego celu.

Schudłam 8 kg w 3 miesiące na stałe nie dzięki własnej metodzie. Chcę się podzielić z wami rozwiązaniami, które przeczytałam, przetestowałam i zadziałały u mnie i w moim otoczeniu. Wielu znajomych widząc moje efekty, zwracają się do mnie o pomoc. Jestem świetna w researchu i wyciąganiu wniosków. Poprzez próbowanie różnych metod odchudzania, jakie czerpałam od psychodietetyków, dietetyków albo od osób takich jak ja, które schudły i postanowiły podzielić się swoimi wskazówkami, metodą prób i błędów zidentyfikowałam najważniejsze potrzeby i dopasować do nich odpowiednie rozwiązania.

Jeśli jesteś po wielu próbach odchudzania i nadal tkwisz w błędnym kole odchudzania, nie wiesz, od czego zacząć przygodę z odchudzaniem albo jak poradzić sobie z przeszkodami podczas odchudzania (utrata motywacji, stres, brak czasu, niechęć do wykonywania nieprzyjemnych zadań — np. 20 min treningu) to chętnie Ci pomogę.

Napisz, dlaczego diety u Ciebie się do tej pory nie sprawdzają. Im więcej szczegółów podasz, tym precyzyjniejszą otrzymasz odpowiedź.

Do dzieła! ;)
biz_fit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 gru 2021, o 14:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]