Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez kfiatuszek20 » 5 paź 2011, o 22:53

Więc tak...
Jak zapewne wiecie, w kuchni istnieją nie tylko takie przyprawy jak pieprz i sól. Jest ich całe mnóstwo. I spora część tych przypraw znacząco wpływa na metabolizm (przemianę materii). A jednocześnie poprawiają smak potraw. Więc możemy jeść to samo, a jednak troszkę bardziej chudnąć...

Więc jest to dobre dla tych kobiet, które nie muszą pilnie zrzucić sadełka, ale chcą po prostu zadbać o linie i o to, by zachować płaszczyznę brzuszka :)


A jakich przypraw używamy?
Cynamon
Pieprz (czarny lub kolorowy)
Gałka muszkatołowa
Goździki
Kardamon
Papryka chilli
Jałowiec



I w ten sposób, dodając przynajmniej łyżkę przypraw do potraw, można schudnąć nawet kilogram miesięcznie (niby nic, ale za samo doprawienie potraw?)
kfiatuszek20
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 14 lis 2011, o 14:20

Ciekawa sprawa, nie słyszałam nigdzie o tak zbawczym działaniu przypraw. Co wiesz o takich bardziej ostrych przyprawach ? Tak na marginesie to kumpela mi niedawno powiedziała, że nie jest na diecie ale bierze suplement o nazwie Ultra Slim System, nie mam bladego pojęcia co to jest, niemniej wygląda dobrze, tak sobie pomyślałam, że znajomość kuchni i przypraw, o których piszesz z jakimś dodatkiem, mogłoby być całkiem fajną i skuteczną opcją :]
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Awoqa » 16 lis 2011, o 16:26

Maniana napisał(a):Ciekawa sprawa, nie słyszałam nigdzie o tak zbawczym działaniu przypraw. Co wiesz o takich bardziej ostrych przyprawach ? Tak na marginesie to kumpela mi niedawno powiedziała, że nie jest na diecie ale bierze suplement o nazwie Ultra Slim System, nie mam bladego pojęcia co to jest, niemniej wygląda dobrze, tak sobie pomyślałam, że znajomość kuchni i przypraw, o których piszesz z jakimś dodatkiem, mogłoby być całkiem fajną i skuteczną opcją :]


Ciekawa propozycja, mhm... nigdy nie wiadomo co akurat będzie dobre.
Awoqa
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 17 lis 2011, o 12:27

A Ty Awoqa słyszałaś coś o tym Women Ultra Slim ?
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Kingusiaczek » 18 lis 2011, o 11:45

ja sadze ze po prostu trzeba mniej jeść i ograniczyć pewne produkty, a jesc chudo.. zamiast ziemniaków, makaronu np sałatka z polędwiczkami..
Kingusiaczek
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Awoqa » 18 lis 2011, o 14:03

Na jakimś forum słyszałam o Ulta Slim Maniana.
Tak sobie myślę, że chyba wszystko warto stosować, w sensie każde nowe pomysły, żeby zobaczyć co na nas działa.
Awoqa
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 21 lis 2011, o 14:22

Rozumiem, że o tym suplemencie dyskutujemy ?
http://women.ultra-slim.pl/
Brałaś, bierzesz, co sądzisz ?
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Awoqa » 23 lis 2011, o 15:33

o Women Ultra Slim usłyszałam nie dawno od kumpeli, która schudła w oczach ładnych parę kilogramów i gdybym musiała tyle chudnąć co ona to zrobiłabym dokładnie to samo.
Awoqa
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez jahen » 5 gru 2011, o 19:52

zadne tam wspomagacze ani diety.. na silownie ,dziewczyny. cwiczenia kardio i do przodu. kto tak schudl?
jahen
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Awoqa » 8 gru 2011, o 14:35

jahen napisał(a):zadne tam wspomagacze ani diety.. na silownie ,dziewczyny. cwiczenia kardio i do przodu. kto tak schudl?


Wiadomo, że siłownia ale nie schudniesz jak będziesz stołować się na fast foodach i robić ćwiczenia cardio, mam na myśli, że siłownia + dieta i suple typu Ultra Slim to najlepsza metoda na pozbycie się zbędnych kilogramów.
Awoqa
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 13 gru 2011, o 12:48

Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby mieć dobrą dietę i nie mam na myśli jakiejś konkretnej tylko należy się po prostu zdrowo i regularnie odżywiać, następna sprawa to ruch, w przypadku kiedy chcemy schudnąć, trzeba położyć nacisk na formy aerobowe np. bieganie, jazda na rowerze, duża ilość seksu :P:P

@Awoqa jest ultra slim i jest cała rzesza innych supli wspierających odchudzanie np. :
thermal pro , xenical ,alli ,linea , adipex, meridia itd, które wybrać ?
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Aquila » 16 gru 2011, o 15:36

Brałam alli, czułam się po nim fatalnie, niedospana, problemy z @ i wieloma innymi sprawami :/ niemniej nie dawno zapisałam się na siłownię, przeszłam na dietę i zastanawiam się na jakimś spalaczem, co to ten ultra slim ? Czy działa ?
Aquila
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 20 gru 2011, o 11:46

Aquila napisał(a):Brałam alli, czułam się po nim fatalnie, niedospana, problemy z @ i wieloma innymi sprawami :/ niemniej nie dawno zapisałam się na siłownię, przeszłam na dietę i zastanawiam się na jakimś spalaczem, co to ten ultra slim ? Czy działa ?


mhm... czy działa, cóż na pewno z dietą i ćwiczeniami TAK, pierwszy raz słyszę tak negatywne opinie o alli, mówisz, że lepiej nie doykac tego ? :patyk
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Aquila » 22 gru 2011, o 15:42

Nie chcę siać defetyzmu ale na mnie alli działało bardzo źle... jednak myślę, że jeśli już brac coś to spalacze, w 90% są oparte na naturalnych składnikach. A wiadomo, że bez diety i ćwiczeń i tak się nic nie zrobi, a w rozsądnym wspomaganie np. ultra slim można fajnie zwiększać efekty :]
Aquila
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Nyska » 23 gru 2011, o 12:21

W życiu bym czegoś takiego nie tknęła ;p wolę jakieś witaminki, jeść mniej ale organizm doładowuję suplementami diety. Oczywiście się nie głodzę, bo nie dałabym rady :D po prostu troszkę mniej, no i oczywiście regularnie ;) po śniadanku witaminkę i żyję zdrowo, nie choruję wagę mam w normie. Osobiście korzystam z suplementów diety gal. :)
Nyska
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 27 gru 2011, o 12:37

Moim zdaniem zdrowy tryb życia to, tak jak już mówiłam 100 razy, dieta + ćwiczenia i czasem wspomagacz typu ultra slim lub coś co nam pasuje :] Takie połączenie daje najlpesze efekty i nie ma co wierzyć w bajki o głodówkach i dietach polegających na nie jedzeniu niczego...

Nyska a chudłaś czy od zawsze taki tryb życia prowadzisz ?
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez puderniczka » 3 sty 2012, o 15:13

ja łykam C.L.A z zieloną herbatą Gal, nie powiem że nie patrzę na to co jem, ale nie odmawiam sobie jedzenia, tylko np zamiast tabliczki czekolady zjadam łyżeczkę kakao. Nie tyję, powoli chudnę (2 kg na miesiąc) myślę, że tak jest najbezpieczniej i najzdrowiej :)

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Maniana » 5 sty 2012, o 16:27

Powiedz coś więcej o tym C.L.A i tej herbatce ?
Dają tak dobre efekty jak spalacze typu ultra slim ?
Maniana
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Kennessa » 16 sty 2012, o 16:15

Gdzie dostać ten ultra slim ? to tabletki są czy proszek albo płyn ? Jak często łykacie ?
Kennessa
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez dzo » 16 sty 2012, o 16:19

w aptece na pewno znajdziesz albo na allegro
dzo
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Awoqa » 24 sty 2012, o 11:23

dzo ma rację, allegro lub apteka, z tego co wiem to ultra slim ma też swoją stronkę w necie taką oficjalną, na której też możesz zamówić. Ciekawe czy dałyby wyniki tabletki, gdyby nie ćwiczyć i nie dbać o dietę mhm....
Awoqa
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez monia28 » 28 sty 2012, o 19:30

Systematyczne ćwiczenia to chyba najprostszy sposób na zrzucenie paru kilo.

https://sextelefoniczny.pl/ Sex telefon najlepszy w sieci. Gorące i namiętne dziewczyny chętnie porozmawiają z tobą. Zadzwoń i sprawdź.
monia28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 19:19

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez tania » 9 lut 2012, o 05:32

Moim sposobem na utrzymanie wagi bez wyrzeczeń jest czerwona herbata. Piję codziennie 2-3 kubeczki a do tego czasem zieloną. Najbardziej lubię grejpfrutową

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
tania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 05:26

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez aura » 12 mar 2012, o 13:31

A co myślicie o wyjazdach odchudzających? Jakiś czas temu trafiłam na ofertę Primavera SPA i wydaje mi się ona całkiem sensowna. Przechodzi się tam dietę strukturalną, a przy okazji też korzysta z zabiegów odchudzających. Wszystko oczywiście odbywa się pod okiem dietetyka. Wydaje mi się, że to może być naprawdę skuteczny sposób na zrzucenie tych paru zbędnych kilogramów.
aura
 

Re: Jak schudnąć, nie uszczuplając zawartości talerza?

Postprzez Kajsanna » 12 mar 2012, o 22:06

Odpowiednie łączenie zgodne z dietą Dimondów i regularne posiłki..no oczywiście dużo wody. Przetestowałam różne cuda i suplementy. Tylko odpowiednie łączenie i sport zdały egzamin.

Kajsanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 23:41
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], westa