Slimcea - wasze opinie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Slimcea - wasze opinie

Postprzez sunandflower » 7 cze 2014, o 11:51

Hej wszystkim ;) czy jest tu osoba, która stosowała środek wspomagający odchudzanie Slimcea? Zależy mi na rzetelnych opiniach, ponieważ po ciąży mi się przytyło i chciałabym czymś wspomóc moją dietę i ćwiczenia.
sunandflower
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 gru 2013, o 20:26

Re: Slimcea - wasze opinie

Postprzez cotton » 13 lip 2014, o 12:14

zamiast chemii polcecam naturalne albo zupełnie nieszkodliwe dla organizmu metody na spadek wagi i polepszenie sylwetki. Nie bierz żadnych środków wspomagających przecież to świństwo.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Slimcea - wasze opinie

Postprzez Katarzyna28 » 14 lip 2014, o 15:44

no właśnie, to nic nie daje!

lepiej zmienić nawyki żywieniowe. często nie trzeba się jakoś ograniczać tylko po prostu jeść to, co nasz organizm "lubi". nie wiem czy slyszalyscie kiedys diecie pod kod metaboliczny? ja ostatnio sporo o tym czytam bo duzo kobiet schudło w ten sposob i to ode mnie ze znajomych
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: Slimcea - wasze opinie

Postprzez hanioo » 16 sty 2015, o 11:42

Ja rozpoczełam kurację ze Slimcea od tego roku. Paczka przyszła mi 5 stycznia i wtedy rozpoczełam brać. Oczywiście tabletki używam jako uzupełnienie mojej zaplanowanej diety. Mam nadzieje że hamowanie łaknienia jakie już zaczynam odchuwać pomoże mi w konsekwentym utrzmymaniu diety.
hanioo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sty 2015, o 11:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]