Jak schudnąć po ciąży??

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Mariolkaboz » 11 lut 2014, o 11:29

Po ciąży to najlepiej odchudzać się z głową. Organizm kobiety jest w tym czasie bardzo wykończony. Kobiety po ciąży często nie mogą zaakceptować swojego ciała, dlatego desperacko szukają niefortunnych rozwiązań.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez joasia007 » 11 lut 2014, o 17:51

po ciąży to rzeczywiście trzeba z głową, żeby maluszkowi nie zaszkodzić, bo jeśli kobieta karmi to musi o tym pamiętać, podobno super metodą jest picie octu jabłkowego rozcieńczonego z wodą, pomaga zniszczyć skórkę pomarańczową i naciągnąć skóre, oprócz tego warto jeść jagody Goji, tak mówi moja sąsiadka, zachwala mi bardzo te sante ;)
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Mariolkaboz » 13 lut 2014, o 11:34

Po ciąży to raczej maluszkowi nie zaszkodzimy, chyba, że nasza dieta nie będzie odpowiednio profilowana i podczas karmienia może to na nas negatywnie wpłynąć. Sami to rozumiecie.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 11:54

Po ciąży od razu zabrałam się za odchudzanie, gorzej tylko, że dobrą metodę znalazłam dopiero po kilku latach. Bo próbowałam głodówek, teraz wiem jaka to była głupota. Schudłam na tabletkach, jednocześnie dużo się ruszając i prowadząc zdrową dietę, teraz wiem, że rozsądna dieta powinna wyglądać właśnie tak.
apollo
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Ewa30 » 18 mar 2014, o 16:06

Hej, witajcie.
Ja próbuję schudnąć wraz z bratową (ona z kolei po 2 ciążach). Planujemy zapisać się do Gaca System online. Czy któraś z Was miala już do czynienia lub byla uczestniczką systemowego odchudzania?
Ewa30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 16:03

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez apollo » 19 mar 2014, o 11:38

Im więcej ruchu tym lepiej dla was - musicie się po prostu zaangażować. Tak jak pisałam - przerobiłam wcześniej całe mnóstwo diet, ale żadna efektów nie dała. Foreverslim dużo dało, zmiany były imponujące, ale najważniejsze, że straciłam całą nadwagę. Zmiana stylu życia to również potężna różnica...
apollo
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Emilia111 » 24 mar 2014, o 15:33

Ja nie stosowałam diety ale jadłam znacznie mniejsze posiłki, choć często. No i oczywiście ćwiczyłam, wiem, że pewnie nie masz czasu na siłownie itp ale naprawdę wystarczy 15 min dziennie w domu i po miesiącu są efekty.
Emilia111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 15:30

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Mariolkaboz » 9 kwi 2014, o 11:38

Wszystko zależy od tego jak się czujemy po ciąży bo to w sumie jest bardzo ważny element w odchudzaniu. Ktoś kto wolno powraca do formy powinien pomyśleć na stopniowym wrzucaniu elementów odchudzania: dieta, suplementacja, sport. Najważniejsze jest samopoczucie i nasz organizm.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez apollo » 10 kwi 2014, o 10:34

Emilia - mniejsze posiłki również mają znaczenie, ale tak samo ważne jest ograniczenie jedzenia szkodliwego. Nie potrafisz zrezygnować z kiepskiego jedzenia, szczególnie ze słodyczy, to wprowadź sobie jakiś wspomagacz, to jedyny sposób, aby trwale schudnąć - poważnie.
apollo
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Mariolkaboz » 16 kwi 2014, o 11:41

Temat jest ciężki, bo chudnięcie po ciąży nie należy do łatwych. Inne nawyki żywieniowe, inne potrzeby, ciężko jest też wrócić z treningami.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Theila » 3 maja 2014, o 13:19

Jak dla mnie ruszanie się z dzieckiem i karmienie sprawiło, że po miesiącu miałam mniej kg niż przed ciążą. Ale wiem, że nie każdy tak ma, więc ja polecam przepisy sprawdzone wprowadzić do diety. JEst ogrom dietetycznych przepisów, smacznych, niedrogich a sprawdzonych :

kukurydza z mięsem i warzywami
plaster schabu wieprzowego (100 g),
1/2 puszki kukurydzy konserwowej (100 g),
2/3 strąka średniej zielonej papryki (100 g),
1 mały pomidor (100 g),
1/2 łyżeczki oliwy z oliwek (3 g),
sól, zioła,
1 kromka chleba żytniego pełnoziarnistego (34 g).

Mięso umyć i pokroić w kostkę, podsmażyć na oliwie. Paprykę i pomidora pokroić w kostkę. Wymieszać i dusić do miękkości. Doprawić ziołami. Podawać na ciepło z kromką chleba.

SPAM

Ostatnio edytowano 3 maja 2014, o 16:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez hania » 31 maja 2014, o 22:08

na przykładzie mojej siostry mogę śmiało powiedzieć że jak się chce wrócić po ciązy do formy to nic nie stoi na przeszkodzie. Nie stosowała ona żadnych tabletek odchudzających tylko dużo ćwiczyła( biegania, basen, rower, fitness). W ciągu pół roku małymi krokami zrzuciła wszystko. Przed tym jak zaczęła ćwiczyć nosiła koszulkę korygującą baby ono, która pomogła jej wzmocnić mięśnie brzucha.Początkowo ćwiczyła 2 razy z tyg a później do 5.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez apollo » 6 cze 2014, o 10:46

Oj, po ciąży mam pewne pozostałości, ale to głównie rozstępy i obwisła skóra. Tego niestety nawet ćwiczeniami nie da się zmienić. Na tabletkach straciłam kilkanaście kg. Żeby wyelimonować skórę, musiałabym najpierw mieć dużą kasę na operację. I tak zmiana zrobiła mi na dobre!
apollo
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez anetka87 » 6 cze 2014, o 19:12

W ciąży z moimi bliźniaczkami :baby przytyłam 20 kg i później ciężko było mi je zrzucić. Przez pierwsze pół roku cały czas zajmowałam dziećmi i ciężko było mi się wyrwać na jakiś fitness. Postanowiłam ćwiczyć w domu i każdej młodej mamie to polecam. Kupiłam sobie w internecie orbitek ( SPAM ) i teraz ćwiczę jak dzieci śpią. o urządzenie łączy w sobie zalety bieżni, rowerka stacjonarnego i steppera. Pozwala naśladować ruchy właściwe dla wycieczek górskich, jazdy na rowerze oraz biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu zamknięte są w jednym urządzeniu. Dzięki niewielkiemu obciążeniu stawów można go uznać za ciekawą alternatywę dla bieżni. Osoby z nadwagą oraz problemami ze stawami, zwłaszcza kolanowymi, powinny zainteresować się orbitrekiem. Kolana nie są na nim obciążone, a ćwiczenia dość przyjemne. Orbitrek nie zajmuje dużo miejsca, jest prosty w obsłudze, a pozwala niezwykle szybko i skutecznie schudnąć i wyrzeźbić smukłą sylwetkę.

Ostatnio edytowano 6 cze 2014, o 21:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia
anetka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 cze 2014, o 21:41

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez apollo » 30 cze 2014, o 10:46

Nie ma znaczenia jaka to będzie forma ćwiczeń. Najważniejsze, aby rzeczywiście coś się działo. Ruszasz się, to masz mniejsze ryzyko tycia. Największym problemem osób otyłych jest właśnie brak ruchu. W momencie kiedy ten ruch się pojawia, nie pojawiają się dodatkowe kg. To kluczowe.
apollo
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez cotton » 13 lip 2014, o 12:09

a słyszałyście o Tube Diet?

Ostatnio edytowano 14 lip 2014, o 09:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejanie tego samego posta w kilku miejscach jest też spamem, dlatego zostały usunięte i pozostawiono jeden
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Katarzyna28 » 14 lip 2014, o 15:46

Na pewno żadne tabletki. Dużo ruchu (można ćwiczyć nawet w domu przy codziennych obowiązkach :)) no i zdrowa dieta. Jak się dużo rusza to na prawdę nie chce się tak jeść. Ja ostatnio chciałam schudnąć przed urlopem i nic, zero a jaj tylko wyjechałam to chodzenie całymi dniami i ograniczenie jedzenia (w ilości) i jakości na prawdę czyni cuda. Pod koniec urlopu patrząć w lustro już nie miałam boczków.
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez daga54 » 14 lip 2014, o 18:32

Ja schudłam dzięki diecie Ewy Chodakowskiej, ale jest droga a jej ćwiczenia czasem dają w kość

daga54
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 lip 2014, o 21:04

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Katarzyna28 » 15 lip 2014, o 13:10

Chodakowska jest niezła, to prawda ale to trzeba mieć czas. Sprawa jest taka, że bez takich ekstramalnych ćwiczeń też można schudnąć. I wtedy nie ma efektu jojo - bo jak się tak ćwiczy z ewką i nagle przestaje to przecież waga też wraca, tak jak z dietą. Najlepszym skutecznym i długotrwałym efekem jest zmiana nawyków żywieniowych NA STAŁE i odrobina ruchu. Zamiast autobus to na piechotę lub rowerem itp
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez karolcia4 » 16 lip 2014, o 19:51

To prawda, czas to podstawa, ja schudłam dzięki dukana diecie, ale jeździałm dużo na rowerze i czasem biegałam.

karolcia4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 21:06

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez DominikaGar » 18 lip 2014, o 11:27

Tak jak i przed ciąża. Ograniczyć jedzenie , najlepiej zdrowo się odżywiać Do tego dużo ruchu. Można sobie pomóc stosująć jakiś suplement diety. Ja stosuję slimette. Znalazłam te tabletki w tym artykule SPAM Jeżeli szukasz czegoś co napewno Ci pomoże to polecam przeczytać artykuł .

Ostatnio edytowano 18 lip 2014, o 11:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DominikaGar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:20

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez asia_stu » 28 lip 2014, o 14:30

Ja miałam ten sam problem. Ale blisko domu znalazłam studio fitness SPAM (mieszkam w Poznaniu) i tam są zajęcia dla mam a dokładniej pilates. Chodzę dwa razy w tygodniu i już widzę efekty. A atmosfera jest super, zawsze z paniami mamy o czym podyskutować :)

Ostatnio edytowano 28 lip 2014, o 14:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
asia_stu
 

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:29

Warto spróbować zabiegów kosmetycznych wykonywanych przy pomocy urządzeń takich jak Cellactor i Endermologie. Zmniejszają one obwody danych partii ciała i bardzo skutecznie pomagają w walce z cellulitem
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez tolanowak » 4 sie 2014, o 15:49

Każdy musi sam ocenić ile chce schudnąć w czasie ciąży i kurczowoo się tego trzymać poprzez małe kruczki. Ja musiałam zrzucić 20 kg i miałam bardzo mądrą dietę, pełną warzyw i owoców.

tolanowak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 14:36

Re: Jak schudnąć po ciąży??

Postprzez Nadala27 » 18 sie 2015, o 21:02

Kiedyś byłam na dukanie ale był efekt jojo mimo iż utrzymywałam białkowe czwartki. teraz po ciąży próbuję zrzucić i biegam. Może pomoże. Trzymajcie kciuki.
Nadala27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 13:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron