Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Anielka212121 » 22 sie 2014, o 14:47

Hej
chciałam się z Wami podzielić moimi radami na temat odchudzania. Osobiście nie wierzę w diety czy tabletki "cud" które sprawiają, że bez wysiłku chudniesz. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów trzeba się kontrolować i wykazać się odrobiną silnej woli i samozaparcia. Mi bardzo pomogła moja przyjaciółka, która mnie wspierała i była przy mnie cały czas. Poleciła mi także czerwoną herbatę, która wzbogaca proces odchudzania. Z początku byłam sceptycznie nastawiona, nie wierzyłam w jej działania jednak z czasem się przekonałam. Serio regularne picie jej po każdym posiłku przyspiesza i wspomaga proces metabolizmu i dodatkowo zmniejsza łaknienie. Tylko mówię tutaj o oryginalnych herbatach sypanych, ja kupuję przez internet. Smakują dobrze i fajnie działają. Polecam np sklep SPAM mają przystępne ceny i dobre gatunkowo herbaty. Co muszę podkreślić czerwona herbata powoduje u mnie takie poczucie lekkości. Po posiłku nie czuję się ociężała. Polecam myślę, że Wam też pomoże w walce o szczupłą sylwetkę.


za spam dziekujemy
Anielka212121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 14:37

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 23 sie 2014, o 10:21

musisz iść do dietetyka najlepiej z polecania. Dietetyk nie powienien polecać jakis suplementów a nawet witamin, bo dieta jest tak układana, aby nie było takiej potrzeby. Dietetyk zleca wykonanie testu na nietolerancję pokarmową i na podstawie wyników wyznacza nam diete, która ma za zadanie odżywiać organizm i dostarczać mu tego czego potrzebuje na codzień.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez conscious » 4 paź 2014, o 23:13

pomcia napisał(a):Sama nic nie zdziałasz wybierz się do dietetyka, zrobi badania. Może trudność w utracie wagi związana jest z problemem zdrowotnym? Nie daj się naciągnąć na żadne tabletki, preparaty, koktajle. Po okresie katowania się wrócić do swoich nawyków wraz z dodatkowymi kilogramami.


Mi właśnie non stop wszystko wraca, co zrzucę kika kg to od razu wraca tyle samo albo i więcej... Boję się że jak mnie dietetyk przebada to dopiero sie dowiem w jakiej rozsypce zdrowotnej jestem :( btw, może ktoś może polecić jakiegoś dietetyka z lux medu w Wawie?
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2014, o 14:22

Temat rzeka:) ciężko się wypowiedzieć bo oprócz tych wymienionych i znanych sposobów pozostaje życzyć wytrwałości i motywacji,chyba głównie przez to w dalszym ciągu wiele osób trzyma swoją wagę i nie może schudnąć.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez conscious » 15 paź 2014, o 09:55

mi chyba właśnie wytrwałości w tym całym zamieszaniu brakuje, bo ciągle nie mogę utrzymać w ryzach tego, by jakoś zmienić nawyki żywieniowe już na dobre, a nie na czas diety :(
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez jukomozoko » 19 paź 2014, o 21:00

Nie jedz też późno w nocy, bo się nie powinna inaczej organizm wtedy trawi...

jukomozoko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 10:59
Lokalizacja: Tychy

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Astra » 12 lis 2014, o 20:36

A moze warto tez pomyslec w czasie stosowania roznych sposobow czy metod odchudzania sie, by
nie popelniac takich bledow ktore niwecza wszystko to co uzyskalismy dotychczas?
A to wlasnie tzw pulapka , w ktora odchudzajacy sie wpadaja i wpadaja nawet zaraz po pozytywnym
zakonczeniu diety odchudzajacej. :P
1342198819_przez_anetaa_middle.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Akira » 14 lis 2014, o 14:28

Według mnie najlepiej znaleźć sobie jakaś odpowiednią dla siebie dietę i ściśle jej przestrzegać, przemęczyć się te pół roku, rok i waga powinna na stałe zmaleć .... tabletek bym nie polecała, słyszałam kiedyś o jakiś, na bazie efedryny, czyli składnika amfetaminy - szybko efekt, ale to przecież narkotyk :/

Akira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lis 2014, o 14:25

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez nowaja » 17 lis 2014, o 01:43

Miałam ten sam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Nie byłam w stanie sobie sama poradzić więc udałam się po pomoc do specjalisty. Znajoma poleciła mi gabinet Naturamo, który zajmuję się odchudzaniem poprzez oczyszczanie organizmu i eliminuje nietolerancje pokarmowe. I okazało się, że to jest przyczyna dlaczego nie mogę schudnąć. Wykluczyłam ze swojej diety białko mleka i jajka, na które miałam alergię i jakoś waga idzie w dół. Przez dwa miesiące schudłam 7 kilo nie stosując jakiejś strasznie drakońskiej diety. Zostało mi jeszcze 8. I napewno dam radę.
nowaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 01:26

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Merit Poland » 20 lis 2014, o 18:48

Należy stosować rozpuszczalny błonnik w celu usprawnienia trawienia i wydalania. Takie preparaty pobudzają perystaltykę jelit, a także zapewniają oczyszczanie i odblokowywanie wydzielniczych komórek jelita. Natomiast dzięki zwiększeniu objętości treści jelita wpływają na prawidłową konsystencję stolca. Zażywanie błonnika wywołuje uczucie sytości bez obciążania organizmu kaloriami.
Avatar użytkownika
Merit Poland
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 23:14
Lokalizacja: Kowary

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Fas_Olka24 » 20 lis 2014, o 21:37

Akira napisał(a):Według mnie najlepiej znaleźć sobie jakaś odpowiednią dla siebie dietę i ściśle jej przestrzegać, przemęczyć się te pół roku, rok i waga powinna na stałe zmaleć [...]


Oczywiście, a po pół roku wrócić do starych żywieniowych nawyków i wyglądać jeszcze gorzej niż przed dietą. Nie pisz bajek dziewczyno. Wystarczy ruszyć cięzkie dupsko z kanapy.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 27 lis 2014, o 18:48

moim zdaniem prawidłowe odzywoianie jest istotne zgodne z fenotypem plus ruch na świerzym powietrzy przynajmniej trzy razy w tygodniu, u mnie dało radę szybkie chodzenie przez 45 min.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez allison » 28 lis 2014, o 22:00

W sumie to tak sobie piszemy nie wspominając o tym ile chcemy schudnąć. Bo moim zdaniem nie wszystkie rady są odpowiednie zarówno dla osób które chcą się pozbyć kilku/kilkunastu kilogramów jak i tych z nadwagą czy otyłych.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez ameba00 » 19 gru 2014, o 11:38

Merit Poland napisał(a):Należy stosować rozpuszczalny błonnik w celu usprawnienia trawienia i wydalania. Takie preparaty pobudzają perystaltykę jelit, a także zapewniają oczyszczanie i odblokowywanie wydzielniczych komórek jelita. Natomiast dzięki zwiększeniu objętości treści jelita wpływają na prawidłową konsystencję stolca. Zażywanie błonnika wywołuje uczucie sytości bez obciążania organizmu kaloriami.

Tak, ja wlaśnie tak schudłam, polecam bo skuteczny sposób, popijałam 2 szklankami przefiltrowanej, gotowanej wody ( w Dafi można taki filtr kupić), jeszcze to tego chrom...Ja to brałam mniej więcej o 16 i już do wieczora nie chciało mi sie jeść :)
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Bandzia » 11 lut 2015, o 19:54

Blonnik jest niezly:) Stosuje od dawna - albo otreby z jogurtem, dla zabicia glodu:) Ale ostatnio, przyznaje sie bez bicia, wspomagam sie suplementem diety - a mianowicie zazywam spam. Wygralam darmowe probki w jakims konkursie internetowym, to sobie zazywam:) Juz okolo miesiaca i przyznam, ze 4kg mniej pokazuje waga...

Ostatnio edytowano 28 maja 2015, o 21:37 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam/po raz kolejny post tej samej treści
Bandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:29

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez hania_leszek » 20 lut 2015, o 17:47

Zapisywanie wszystkich zjedzonych posiłków + chociaż minimalny trening.
Po sobie wiem, ze na początek wystarczą 4-5 minut aktywności fizycznej,
nawet lekkich ćwiczeń. Po tygodniu widać różnicę, a nie zajmuje dużo czasu.
Zapisywanie pozwala kontrolować to, co jemy, a 4 minutowe treningi przyzwyczajają organizm do ćwiczeń.
To działa!
hania_leszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 16:40

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez babunia123__ » 21 lut 2015, o 13:11

Ja mam metodę, jak Agnieszka Cegielska. Jem wszystko, ale nie łączę, np. ziemniaki, potem surówka i następnie mięso.

Obrazek
babunia123__
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 13:01

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Diabliczka1980 » 22 lut 2015, o 01:23

A jakie suplementy diety proponujecie, bo tego tyle jest na rynku że nie wiem co wybrać?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez MajkaSzczecin » 22 lut 2015, o 09:31

Diabliczka1980 - jestem przeciwniczką suplementów diety. Reklamuje się tego tak jak wspomniałaś, tak dużo, że już nie wiadomo co do czego tak naprawdę. "Konar zapłonie", "syndrom niespokojnych nóg", masa magnezów i innych dziadostw. Moim zdaniem bogata we wszystko dieta wraz z wszelkimi możliwymi owocami i warzywami + odpowiednie porcje i systematyczny ruch i już suplementy są całkowicie nie potrzebne ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
MajkaSzczecin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 02:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez stokrotkatorun » 22 lut 2015, o 11:57

Mozna schudnąć bez diety.. wystarczy właściwe normalne odżywianie jednoczesne -oczyszczanie jelit. Tłuszcz spalaja mięśnie... stąd budowa mięśni=spalanie tluszczu.. oczyszczanie jelit =pozbycie toksyn w tym cellulitu. Jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobić bez mocnych treningów i diet..zapraszam
stokrotkatorun
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 14:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez docha » 25 lut 2015, o 15:33

diabliczka, zamiast suplementów, które nie działają, chyba lepiej wybrać gotową dietę, masz tam gotowe posiłki, na kazdym jego wartość kaloryczną i odżywczą, co prawda jesz tam też normalne posiłki, ale jednak łatwiej zapanować tak nad swoim dziennym jadłospisem
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez aneta_konopka » 25 lut 2015, o 17:58

zastosuj diete lub udaj sie do dietedyka

Obrazek
aneta_konopka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 lut 2015, o 17:38

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Diabliczka1980 » 26 lut 2015, o 22:53

docha napisał(a):diabliczka, zamiast suplementów, które nie działają, chyba lepiej wybrać gotową dietę, masz tam gotowe posiłki, na kazdym jego wartość kaloryczną i odżywczą, co prawda jesz tam też normalne posiłki, ale jednak łatwiej zapanować tak nad swoim dziennym jadłospisem




No ale jak mam wybrać gotowa dietę z gotowymi posiłkami ich tez jest tyle że nie wiem jaka, a może masz jakaś propozycje dla mnie? Tylko że te gotowe to chyba drogie są?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Ania_ABCfitness » 27 lut 2015, o 17:00

Jeśli chcesz schudnąć, najlepiej połącz ćwiczenia fizyczne ze zmianą nawyków żywieniowych. Gotowe diety nie są najlepszym pomysłem, ponieważ każdy człowiek jest inny i inaczej na nie zareaguje, podobnie jest z suplementami. Wystarczy wprowadzić zdrowe odżywianie: pięć mniejszych posiłków dziennie (wtedy organizm nie będzie sobie “odkładał na potem”), picie wody (ok. 1,5 l dziennie) oraz ruch fizyczny. Na początku najlepiej skupić się na ćwiczeniach cardio, które najlepiej spalają kalorie :)

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apo-discounter.pl » 10 mar 2015, o 22:09

W działanie tabletek odchudzających wierzą chyba nieliczni. Inaczej sprawa ma się z koktajlami odchudzającymi, które powstają na bazie białka sojowego, enzymów pszczelego miodu i odtłuszczonego mleka jogurtowego. To składniki odżywcze, które nie tylko przyspieszają metabolizm, ale również utrzymują wysoki poziom energii bez uczucia głodu.
Avatar użytkownika
apo-discounter.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 21:39
Lokalizacja: Wrocław
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]