Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez wiewióra » 28 sty 2014, o 16:39

Ja bym też nie polegała na tabletkach. Od dawna mam sprawdzoną metodę czyli częste jedzenie małych lekkich posiłków, jak np sałatki, tak żeby nie dopuszczać do uczucia głodu, Sałatki tez mogą być smaczne i sycące, a jak się nie ma czasu na ich robienie, to można zawsze je zamówić przez internet i przywiozą Ci do domu albo pracy.
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez redorange666 » 28 sty 2014, o 17:04

kiedyś dawno temu musiałem się mocno odchudzić. Z racji sportu który uprawiałem każdy kg to był dla mnie problem. I tak zszedłem w krótkim czasie z 85 do 64,5kg nie tracąc przy tym siły i kondycji. wyglądałem jak kości naciągnięte na skórę... a na plaży psy zlatywały się na kości ale efekt był.
robiłem to pod kontrola lekarza sportowego i tylko on miał na to pomysł i sposób.
Wiem jedno... jeść a nie żreć, zrezygnować z pustych kalorii, słodyczy i innych umilaczy i ruszać się ruszać i raz jeszcze ruszac.
A jak juz osiągniecie upragnioną wagę... to broń was rzucać sie na jedzenie bo efekt jojo macie jak w banku.
Organizm po głodzeniu sie zacznie bardzo szybko magazynować tłuszcz obawiając się kolejnej głodówki.
Aaaa no i nie głodźcie się... jeść trzeba adekwatnie do zapotrzebowania organizmu. :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez joasia007 » 2 lut 2014, o 17:43

Zgadzam się z Tobą w pełni, ja jednak nie umiem zrezygnować z drobnych przyjemności, dlatego słodycze poszły "out", ale zamieniłam je na batoniki GO ON firmy Sante i dzięki nim moja silna wola trwa w najlepsze! :) Z takich ciekawostek zawierają one inuline i są źródłem białka, polecił mi je mój trener personalny i są naprawdę przepyszne i spełniają swoją rolę na 100000% ;d ^^
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 4 lut 2014, o 14:02

Jak schudnąć to normalnie ten sam typ pytania co "jak żyć Panie premierze". :)
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Pati_88 » 4 lut 2014, o 15:23

Nie bierz żadnych tabletek?! mało się słyszy teraz o tych głupotach?
Wiem, ze potrzebna jest do tego silna wola ale dieta i ćwiczenia, postaraj się chociaż chodzić do pracy czy szkoły i wracać spacerkiem a to już coś. Jakiś aerobik, Chodakowska, Mel B... jest tego cała masa w sieci a każda forma aktywności jest lepsza, niż siedzenie na kanapie i jedzenie ciastek...
no dobra nie jest lepsza :P no ale cóż... zimowemu tłuszczykowi powoli pora powiedzieć NIE ]:-) :angrywife
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mysienkaaa » 5 lut 2014, o 14:08

Tabletki nie są złe, pod warunkiem, że czynisz to z odpowiednim umiarem, a nie na hura wszystko. Ważne jest abyś robiła wszystkie rzeczy czyli sport, zdrowe odżywianie i suplementacja. Każdy Ci to powie.
Mysienkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:59

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez redorange666 » 5 lut 2014, o 14:40

A ja tabletkom jestem przeciwny i zawsze będe.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Pati_88 » 5 lut 2014, o 14:43

Wiesz, jeśli ktoś Ci powie, że da (sprzeda Ci) tabletki, po których masz oszałamiający efekt po kilku tygodniach - skusisz się. Nie oszukujmy się, każda z nas chce dobrze wyglądać a jeśli mamy w to włożyć niewiele wysiłku - jeszcze lepiej. Niestety z reguły wszystkie te SUPER środki na utratę masy ciała pewnie nie beda pochodziły w ogóle z Polski.
W innym przypadku będziemy mówić o suplementach diety, które już tak szałowych efektów nie dają...
Takie jest moje zdanie, rzecz jasna możecie mieć inne :) chętnie je poznam...
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 6 lut 2014, o 13:31

Moim zdaniem aby stracić na wadze trzeba więcej i częściej jeść, jednak trzeba wiedzieć co jeść. Co jest dla Twojego organizmu dobre, co go odżywia i wchłania się, a co jest toksyczne i szkodzi, ponieważ organizm nie trawi danego produktu. Polecam zapoznanie się z Terapią Fenotypową. Tak w skrócie napiszę to co wiem na dzień dzisiejszy.
Po pierwsze ważna jest diagnostyka badania pozwalające ocenić stan zdrowia, a wykonane testy z badania krwi na nietolerancję pokarmową pokażą indywidualny Kod Metaboliczny i wykluczy produkty, które od lat nie pozwalają pozbyć się z organizmu i skutecznie schudnąć.
Po drugie ustalenia indywidualnego programu żywieniowego z dietetykiem, który na podstawie wyników testu oraz pozostałych badań diagnostycznych całkowicie zapewni wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a przez to prawidłowo odżywi wszystkie komórki ciała.
Po trzecie efekt wspomagają zabiegi medycyny fizykalnej, programy zabiegowe, które zrewitalizują, oczyszczą organizm i zapobiegną negatywnym skutkom odchudzania i sprawią, że Twoja skóra stanie się jędrna i napięta.
Z ciałem jest jak z samochodem, należy dbać o nasze organy aby sprawnie funkcjonowało.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Pati_88 » 6 lut 2014, o 14:15

Zgadzam się z Tobą, badania przed dietą w celu ustalenia jak najlepszej są super pomysłem, niestety patrząc na strawę realnie, ile z nam to robi lub zrobi?

Ja raz postanowiłam, ze chyba skorzystam z pomocy eksperta i poszłam do dietetyka, niestety okazało się, że ja chciałam pomocy, oni ode mnie jedynie kasy na jakieś śmieszne suplementy, za które krzyknęli mi 500zł bo ponoć bez tych "cudów" nie schudnę! Powiedziałam co o tym sądzę, trzasnęłam drzwiami i wyszłam... :oops:
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 10 lut 2014, o 11:30

To co jest skuteczne w przypadku A, nie musi być skuteczne w przypadku B. Dla jednej osoby skuteczne będą tylko i wyłącznie ciężki wysiłek i zmiana nawyków żywieniowych. Dla innej np. ograniczenie żywienia i np. suplementacje. Wszystko zależy wyłącznie od nas samych.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Stella82 » 10 lut 2014, o 12:12

Tytuł wątku -odwieczny problem milionów - w tym i mój ;)

U mnie powoli bo powoli pomagają regularne ćwiczenia i zrównoważona dieta z dopuszczeniem małych grzeszków. Teraz myślę o włączeniu suplementacji, ale najpierw przejrzę tonę forów, opinii i potem zdecyduję co i jak - o ile w ogóle bo do tej pory byłam sceptyczna.
Avatar użytkownika
Stella82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 12:06

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 11 lut 2014, o 11:11

Sport jest też bardzo ważny, pamiętaj o tym. Suplementy spoko ale to wspomagacz. Dużo czytaj opinii, zacznij np. od gorzkiej pomarańczy.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 11:48

Zgadzam się - środki wspomagające tylko wspomagają ;-) Nie odwalają za nas całej pracy. Aby faktycznie trwale schudnąć, należy diametralnie zmienić podejście do życia, wprowadzić zdrowe odżywianie, a tabletki w tym właśnie pomagają. Nie oczekujcie, że nic nie robią, nagle całkowicie odmienicie swoją wagę, musicie sami dać jak najwięcej z siebie.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Martucha1 » 15 lut 2014, o 22:49

Tabletki zdecydowanie NIE.
Ja ruszyłam do SPAM i pracuje nad sobą!

Ostatnio edytowano 15 lut 2014, o 23:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Martucha1
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 16 lut 2014, o 22:54

Ja byłam na wizycie w CM Vimed. Polecam za profesjonalne podejście do tematu. Jestem zadowolona i znacznie lepiej się czuję stosując się do tego co Pani dietetyk poleciła. A poleciła zmienić nawyki żywieniowe. Proste! Nie sądziłam, że to takie proste. Mam ustalony kod metaboliczny na podstawie badań i wiem co jeść a czego unikać. Ja osobiście zostałam oświecona.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 18 lut 2014, o 13:29

Ćwiczenia są mega ważne, ale najlepiej tłuszcz atakować z 3 stron: dieta, suple i ćwiczenia. Wtedy jest bez szans. Gorzka pomarańcza, imbir, zielona herbata. Wcale nie tak ciężko być fit.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez 1mpresja » 22 lut 2014, o 15:19

Mariolkaboz napisał(a):Ćwiczenia są mega ważne, ale najlepiej tłuszcz atakować z 3 stron: dieta, suple i ćwiczenia. Wtedy jest bez szans. Gorzka pomarańcza, imbir, zielona herbata. Wcale nie tak ciężko być fit.


Racja! Czysta dieta i dobrze dobrane ćwiczenia, które sprawiają przyjemność to podstawa.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez emi_lka » 26 lut 2014, o 10:38

Polecam odstawić produkty zawierające pszenicę/żyto/jęczmień.

W ciągu dwóch pierwszych tygodni zauważycie zmianę. Pszenica ma ogromny indeks glikemiczny i przez to odkłada się przez nią naprawdę dużo tłuszczu szczególnie w okolicach brzucha.. Poza tym znikają wzdęcia, uczucie ciężkości, ospałość, napady głodu i cellulit :)
emi_lka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:08

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 28 lut 2014, o 16:53

Ja polecam zbadanie swojego kodu metabolicznego. Na podstawie tego oraz konsultacji z lekarzem wiesz co powoduje u ciebie opóźniona alergie pokarmową i niekorzystnie wpływa na twój organizm odkładając to czego nie powinien. Ja po badaniu z krwi wiem co mogę jeść w ilościach takich jakie mam zapotrzebowania i czuje sie rewelacyjnie. Wystarczyło, że jestem świadoma zmian nawyków żywieniowych i je wprowadziłam w życie.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Mariolkaboz » 28 lut 2014, o 17:10

Tak badanie kodu metabolicznego jest ważne, niewątpliwie. Dietetycy często podkreślają to. Zobaczymy już niedługo, w którą stronę pójdzie dietetyka. Obstawiam fatburnery.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez cotton » 14 mar 2014, o 20:33

he he suplementy za 500 zł no nieźle. Cuda cudami, ale wiesz nic tak nie przynosi korzyści w dbaniu o forme jak ruch i odpowiednie jedzenie. Ja jestem na etapie jedzenia tego co mogę i niejedzenia tego czego nie powinnam. Dla mnie bomba, bo nie wierzyłam w to a czuje sie rewelacyjnie a wyglądam jeszcze lepiej. Nie biorę żadnych świństw na spalanie staram sie dbać o siebie w sposób zgodny z naturą.
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez supełek » 19 mar 2014, o 11:21

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że ma opóźniona alergię pokarmową i nie leczy się taką dietą. Jedzenie pokarmów, które nie powinny być jedzone powodują otyłość podobno i inne choroby cywilizacyjne. Moi znajomi to nawet tą metodą leczyli niepłodność, ale za nim doszli ze to mogło być powodem to długa drogę przeszli.
supełek
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez apollo » 19 mar 2014, o 11:43

Wydałam na foreverslim o wiele mniej. 500 zeta to gruba przesadza, za mniej niż połowę macie dobrą suplementację. W tym przypadku również mniejsze uczucie głodu, lepsze spalanie. To była metoda, która u mnie dała fajne, trwałe efekty. Tak więc nie metody przypadkowe, tylko sprawdzone.
apollo
 

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Jinka » 19 mar 2014, o 21:55

Przyznam szczerze, że mi również udaje się schudnąć ze wspomagaczem w postaci TL Forte, same diety mało skutkowały, Ćwiczę co drugi dzień, nie mam ochoty na słodycze, z czego bardzo się cieszę :)
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]