Jak się zachować?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak się zachować?

Postprzez Aga89 » 6 paź 2019, o 20:13

Witam wszystkich :kwiatek
Postanowiłam napisać tutaj bo nie wiem jak się zachować w stosunku do moich teściów. Otóż teściowie mają zwyczaj w każde urodziny/imieniny wpadać nawet bez zapowiedzi. Jestem z mężem 3 lata po ślubie i dotychczas jakoś to akceptowałam bo z jednej strony to miły gest ale jakoś czuje się zmuszona w tym dniu oczekiwać ich mimo że chciałabym spędzić ten dzień tak jak ja chcę. Zaznaczam że chodzi o urodziny moje a nie męża. Bardzo lubię swoich teściów ale w takich sytuacjach czuje się osaczona ich obecnością. Nie długo zbliżają się moje 30 urodziny. Ja z moją siostrą bliźniaczka postanowilysmy je spędzić w domu mojej mamy. Niestety mama nie poznała się z teściami oprócz dniu ślubu. Sytuacja jest trochę skomplikowana mój mąż nie rozumie mnie dla niego to normalne że jego rodzice wpadają w tym dniu w odwiedziny nie widzi w tym nic złego ale moja mama nie odwiedza go bez zaproszenia w jego urodziny. Nie wiem jak się zachować żeby nie urazić teściów a przy tym nie czuć się zmuszana do spędzania swoich urodzin w ich towarzystwie. Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
Aga
Aga89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 paź 2019, o 19:50

Re: Jak się zachować?

Postprzez Xyveria » 7 paź 2019, o 12:52

Hej, rozumiem twoją sytuację, ale bez rozmowy nic nie zyskasz. Zadzwoń do nich po prostu i zapytaj, czy w te urodziny też chcieli by Cię odwiedzić, jak co roku, a potem poproś czy mogliby zrobić to w inny dzień, ponieważ masz już plany na swoje urodziny. Wydaje mi się, że to byłoby najlepsze rozwiązanie ;)
Pozdrawiam i trzymam kciuki
Xyveria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 09:39

Re: Jak się zachować?

Postprzez Aga89 » 7 paź 2019, o 15:15

Dzięki, przemyślałam ten temat faktycznie tak będzie najlepiej żeby nie stawiać sprawy na ostrzu noża i nikogo nie ranić niepotrzebnie .
Aga89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 paź 2019, o 19:50

Re: Jak się zachować?

Postprzez Miss.Dior » 8 paź 2019, o 09:38

No i to jest prawda. Nie ma sensu się w sumie denerwować i też ranić teściów. Dobrze by było por prostu rodziców ze soba poznać. Impreza nich potrwa 2-3 godziny i tyle. Nie powinnaś czuć się do czegokolwiek też zmuszana.
Avatar użytkownika
Miss.Dior
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 13:52
Lokalizacja: Świdnik

Re: Jak się zachować?

Postprzez personifa » 10 paź 2019, o 06:58

A jacy są dokładnie twoi teściowie? Jeżeli nie są źli to moze warto by było jednak ich zapoznać.
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]