Pocałunek w serialu

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pocałunek w serialu

Postprzez Yourmadam » 21 wrz 2013, o 08:59

Witam, jestem tu nowa mam duży problem i nie wiem jak z tego wyjść otóż jestem z chłopakiem już 5 lat kocham go szalenie...moją pasją jest teatr co w ogóle do niego nie przemawia. Niedawno wybrałam się na casting, nie sądziłam że zaproszą mnie na drugi a tym bardziej nie przypuszczałam iż zadzwonią do mnie z wiadomością że dostałam rolę !
Strasznie się ucieszyłam, pomimo tego że to serial i mała rólka...mój chłopak mnie wyśmiał powiedział że to siara. Ok zaakceptował , a teraz jest większy problem ponieważ mam całować się w tym serialu. Jak tylko wspomniałam o tym , kochany dostał szału...a jego słowa brzmią mi do tej pory w uszach - Jeśli się pocałujesz na ekranie to zrywam z Tobą, nie będziesz miała tu wstępu, zastanów się czy warto -
Oczywiście że nie chcę całować innego chłopaka, ale co ja mam teraz zrobić...skoro podpisałam umowę, czuje się fatalnie a na domiar złego z moim chłopakiem nie mogę dojść do porozumienia. Nie chce mnie słuchać, wszelkie tłumaczenie odbija zaraz piłeczką że się nie zgadza. Zależy mi żeby spełnić się w tym co lubię robić, ale bardziej zależy mi na moim chłopaku czy zrezygnować z roli ?
Yourmadam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 08:50

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Serduszko27 » 21 wrz 2013, o 09:06

hm...masz trudna sytuacje jednoczesnie chłopak powinien to zrozumiec bo to tylko twoja praca i chcesz przedewszystkim robic to co lubisz.Chyba nie ma miedzy wami zaufania co? On cie musi bardzo kochac bo boi sie ze cie straci, no ale z drugiej strony jakby cię kochał to by to zaakceptował :witch hm... no nie wiem porozmawiaj z nim jeszcze moze zmieni zdanie? A jak nie to poprostu bedziesz musiala wybierac , ale ja na twoim miejscu nie zrezygnowałąbym z roli zagrania w filmie bo moze sie wkrótce okazac że ta rola przyniesie ci duzo wiecej i bedziesz miala wiecej propozycji zeby zrobic kariere o ktorej marzysz.Spełniaj sie i rob to co lubisz nie patrz na innych co mowia, bo mozesz tego pozniej żałowac a życie jest tak krotkie i ulotne . Dzialaj dziewczyno :fallinlove
Avatar użytkownika
Serduszko27
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 18:55

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Yourmadam » 21 wrz 2013, o 09:17

Mam działać, jak mi się już odechciewa wszystkiego ... nie chcę go stracić, bez niego spadam w dół masakra :(
Czuje się fatalnie, może uda mi się porozmawiać z reżyserem i obejść ten pocałunek inaczej...no nie wiem np pocałować w policzek, przykryć włosami...
Yourmadam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 08:50

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Adix257 » 21 wrz 2013, o 10:03

Witaj.
Mi też by się to nie podobało jak jakiś obcy facet całował by moją partnerkę, mimo że byłby to nic nie znaczący pocałunek. Masz teraz ciężki orzech do zgryzienia. Może lepszym rozwiązaniem będzie pogadanie z reżyserem o zmianie scenariusza tak jak wspomniałaś, albo zmiana aktora na twojego połówka i będziesz wtedy całowała swojego i będzie to realniejsze niż taki sztuczny pocałunek

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Serduszko27 » 21 wrz 2013, o 12:55

Albo tak jak mówi kolega pogadaj z reżyserem o zmianie i tyle musi byc jakies rozwiązanie , ale moze byc tak że reżyser tego nie zrozumie. A tak wogóle w jakim serialu bedziesz grała moze cie zobacze w telewizji?
Avatar użytkownika
Serduszko27
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 18:55

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez ladybug » 21 wrz 2013, o 19:57

Nie jedna zrezygnowala z kariery dla chłopaka a pozniej zostawala bez owej "kariery" i chłopaka. Albo rybki albo akwarium zrob tak abys to Ty byla szczesliwa:)
ladybug
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez 456 » 21 wrz 2013, o 20:55

Popieram słowa Adriana. Postaraj się porozmawiać z reżyserem czy nie można by było tej sceny ominąć.
Jeśli się nie da... Powiem tak. Nie rezygnuj z szansy, którą w życiu dostajesz. Nie rezygnuj przez faceta, bo nie masz gwarancji, że będziesz z nim do końca życia, że on nie odejdzie. Później może wyjść tak jak napisała ladybug -zostaniesz i bez faceta i bez kariery.
Póki masz możliwość odmienić swoje życie i spełniać marzenia to wykorzystuj te możliwości. I tu nie chodzi, że postawisz na karierę to jesteś bezduszna i nie liczysz się z drugą osobą. To są Twoje marzenia, chcesz je spełniać ale nie bez tego chłopaka u boku. Zależy Ci na nim. Powinien o tym pomyśleć, bo na razie myśli wyłącznie o sobie. Mi też by pocałunek się nie podobał, gotowałabym się ze złości ale trzeba coś w życiu zrozumieć. Ty masz akurat taką pasję a nie inną -teatr, aktorstwo.
Gdyby tak wszystkie kobiety rezygnowały z odnoszenia sukcesów w życiu dla faceta to nie byłoby aktorek. Podobnie jak aktorów.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Jamelia » 22 wrz 2013, o 12:28

Kochana, ja miałam być fotomodelką.Zrezygnowałam przez faceta i co? I tak zostałam sama a moja życiowa szansa przepadła. Idz za marzeniami, jak kocha to zrozumie. A jak nie to ciesz się, bo przekichane z takim egoista być.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez rozoowa » 22 wrz 2013, o 12:46

Też kiedyś zrezygnowałam z wyjazdu do większego miasta i gry w porządnym klubie przez faceta.. z nim rozstałam się z pół roku później, a moja kariera skończyła się wraz z rezygnacją z wyjazdu.. Zawsze trzeba w pierwszej kolejności myśleć o sobie i swoim życiu a dopiero później o kolejnych osobach mimo tego, że darzy je się uczuciem..
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez julitka » 23 wrz 2013, o 12:50

Bardzo cieżka sytułacja . Ja osobiście najpierw poszłabym do reżysera , wyjaśniła mu sytułacje i starała się go przekonać nad lekką zmianą :) Jesli tu nie dałoby się nic zrobić rorozmawiałabym z chłopakiem że była u reżysera o zmiane że sie starałam itp. no a jesli to nie pomoże to słuchaj głosu serca i wybierz to co Ci podpowiada :)

julitka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 12:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Yourmadam » 24 wrz 2013, o 22:23

JESTEŚCIE WIELCY ! Mimo to, nie pierwszy raz i nie ostatni robię tak jak on by tego oczekiwał. Chcę być przykładną dziewczyną, naprawdę mi na nim zależy...to mój pierwszy chłopak. Mam jednak małą nadzieje, że uda mi się to jakoś ominąć, przecież od razu nie polecę w "ślimaka" muszą być zbliżenia, i oddalenia :) Znam jego zdanie, zaczyna się dopytywać, fakt faktem jest idealistą ale może uda mi się wywalczyć jakiś kompromis. Trzymajcie Kciuki...
Yourmadam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 08:50

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez rozoowa » 25 wrz 2013, o 18:34

Często tak naprawdę aktorzy wcale się nie całują, chociaż na to wygląda.. teraz są przecież takie triki kamer i oświetlenia, że powinnaś się dogadać a chłopak jak taki zazdrośnik niech idzie z Tobą na plan i widzi, że to tylko gra aktorska :)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez KamilKoss » 26 wrz 2013, o 13:48

rozoowa napisał(a):Często tak naprawdę aktorzy wcale się nie całują, chociaż na to wygląda.. teraz są przecież takie triki kamer i oświetlenia, że powinnaś się dogadać a chłopak jak taki zazdrośnik niech idzie z Tobą na plan i widzi, że to tylko gra aktorska :)

dokladnie, to wcale nie musza to byc prawdziwe pocalunki ;) poza tym - bez uczuc i tak sie nie liczy ;)
Avatar użytkownika
KamilKoss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:45

Re: Pocałunek w serialu

Postprzez Anna_N » 26 wrz 2013, o 14:48

zastanów się co wybierasz, albo chłopak albo kariera .. rozumiem Ciebie ale i też twojego chłopaka
Avatar użytkownika
Anna_N
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 14:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]