Jak to przerwać...

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak to przerwać...

Postprzez kobietka_123 » 6 lip 2013, o 21:39

Witam,
na początku chciałabym się przywitać. Długo zastanawiałam się czy napisać, ale nie mam nic do stracenia. Jestem w związku od 4 lat w tym rok po ślubie. Mam wspaniałego męża, szanuje go bardzo i kocham. Wiadomo, mamy złe dni czasami, ale to jak w każdym związku. Kilka miesięcy poznałam kogoś, starszy o 12 lat, ma kobietę i dziecko. Zakochałam się, tak szczeniacko się zakochałam. Przychodzę do domu to myśle ciągle o nim, nie mogę się nad niczym skupić. Wymyślam sobie różne zajęcia, żeby przestać myśleć, ale to na nic. Kocham męża i nie sądziłam, że może mnie coś takiego spotkać... Najgorsze, że wiem, że to miłość a nie zwykłe zauroczenie... Ten facet o tym nie wie i próbuje nie dać tego po sobie poznać, chociaż nie wiem czy czegoś nie zauważa... Nie chce zranić nikogo, nawet nie wiem czy mu się podobam. Mam kochanego męża, którego nie chce zranić i na pewno go nie zostawię, ale jak sobie poradzić z tym uczuciem? Jak to zatrzymać?
Nigdy tak nie pokochał kogoś jak tego mężczyznę... Imponuje mi wszystkim, mimo tego, że nie jest idealny, nie doruwnuje mojemu mężowi, a mimo wszystko go kocham...
Co dalej...?
Proszę pomóżcie...
kobietka_123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 21:30

Re: Jak to przerwać...

Postprzez Comely » 6 lip 2013, o 22:55

Ja bym jednak przystała na zauroczeniu. Ono potrafi być bardzo mylne. Ja raz również myślałam, że zakochałam się w pewnym facecie do szaleństwa, jednak po miesiącu, dwóch to minęło, więc nie było to nic innego niż zauroczenie. Mówisz, że nie chcesz zostawić męża, no to nie zostawiaj. Moja recepta to taka, żeby właśnie w tym momencie, w tej trudnej chwili jak najbardziej pielęgnować wasze małżeństwo. To pomoże Ci zapomnieć, a przy okazji bardziej zbliżysz się do męża. Spędzajcie jak najwięcej czasu ze sobą, róbcie to na co macie ochotę, może wyjedźcie na wakacje, cokolwiek, byle zapomnieć o tym trzecim. :)

Pozdrawiam gorąco. :)
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57

Re: Jak to przerwać...

Postprzez youstynah » 7 lip 2013, o 00:03

Eh i takie właśnie jest życie... Ja też zakochałam się rok po ślubie, nie potrafiłam odejść od męża... od tamtego momentu minęły już trzy lata, urodziłam synka, a ciągle myślę o tamtym facecie, to silniejsze ode mnie, śni mi się prawie każdej nocy, najgorsze jest to że ja zakochałam się z wzajemnością i cierpię ja i on też... Pytasz co z tym zrobić, nic nie możesz zrobić, ja nauczyłam się z tym żyć po prostu...
youstynah
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 15:00

Re: Jak to przerwać...

Postprzez Hadassa » 7 lip 2013, o 08:44

Ale skąd jest ten facet ?? Najprostszy sposób ograniczyć kontakt z nim do minimum... I tak jak pisze Comely poświęć czas dla męża...
Może u Was w związku już pojawiła się nuda i dlatego tamten wydaje się atrakcyjniejszy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak to przerwać...

Postprzez vaniliiia » 7 lip 2013, o 14:16

Jak masz jego gg, fc, nk czy cokolwiek, usuń go stamtąd, nie będzie Cie nic kusiło...
Ogranicz wasze widzenie się do minimum, jeżeli jest taka możliwość.
Spróbuj zapomnieć i zajmij się mężem.. :serca

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Jak to przerwać...

Postprzez majkaaa9 » 7 lip 2013, o 16:53

Masz zbyt wiele do stracenia - mąż, dziecko. Jeśli nawet coś tego będzie, to pomyśl ile osób skrzywdzisz - jego bliskich, swoją rodzinę.
majkaaa9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 11:28

Re: Jak to przerwać...

Postprzez Comely » 7 lip 2013, o 22:28

Dodam jeszcze, że nawet jeśli byś postanowiła być z tamtym facetem, a on dla Ciebie by również rodzinę zostawił, to skąd możesz mieć pewność, że z Tobą po kilku latach nie zrobi tego samego, co z aktualną partnerką i zostawi dla innej tylko dla tego, że młodsza i atrakcyjniejsza? Z tego co piszesz, to nie masz zamiaru odejść od męża i bardzo dobrze. Ja chcę tylko jeszcze bardziej utwierdzić Cię w przekonaniu, że nie warto. Skup się teraz na mężu i odnajdź to, co było na początku waszej znajomości, tą szaloną miłość, która was połączyła. ; ) Powodzenia.
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57

Re: Jak to przerwać...

Postprzez kobietka_123 » 8 lip 2013, o 08:52

Witam,
dziękuję za odpowiedzi ! Dały do myślenia...
Ograniczam kontakt do minimum z tym facetem, staram się nie myśleć. Zauroczenie to było właśnie może z miesiąc, dwa miesiące temu teraz to przerodziło się w coś więcej, bo już trochę czasu minęło, a uczucie pozostało...
Zaczęłam więcej się starać w małżeństwie, dużo rozmawiamy, śmiejemy się. Czego nam brakowało od dawna, nie mieliśmy czasu dla siebie... Teraz zaczyna być tak jak kiedyś.
Od męża na pewno nie odejdę, jeszcze rozbijać komuś rodzinę, to nie dla mnie.
Tylko boję się co będzie za kilka miesięcy, rok czy dwa. Nigdy tak się nie zakochałam (jak jakaś nastolatka), najgorsze jest to, że wiem, że przy nim czułabym się w pełni szczęśliwa... Nie sądziłam, że kiedykolwiek tak będzie, że spotkam kogoś do kogo poczuję większe uczucie niż do mojego męża... Strasznie to boli...
kobietka_123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 21:30

Re: Jak to przerwać...

Postprzez Hadassa » 8 lip 2013, o 09:14

Hmm...spróbuj nie myśleć i nie zastanawiać się nad nim...
Skup się na mężu i swoim życiu..
Wiem, że to ciężkie... Podobno w zapomnieniu miłości, pomaga nowa miłość.
więc może warto rozbudzić miłość do męża na nowo ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak to przerwać...

Postprzez kobietka_123 » 8 lip 2013, o 09:53

Ciężko jest nie myśleć, ale staram się.
Tylko jak rozbudzić tą miłość do męża?
kobietka_123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 21:30

Re: Jak to przerwać...

Postprzez Hadassa » 8 lip 2013, o 10:01

może jakiś wyjazd, nawet na dzień, jakieś wyjście ??
Romantyczna kolacja ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak to przerwać...

Postprzez Comely » 8 lip 2013, o 10:42

Ja proponuję wspólne wakacje. :)
Avatar użytkownika
Comely
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 5 lip 2013, o 22:57
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron