Jak wasz partner kończy?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jak wasz partner kończy?

Postprzez w_marta » 7 mar 2013, o 11:38

Hej
Na wstępnie chciałam napisać że jestem tu nowa więc pragnę przywitać was wszystkie :) oraz napisać że bardzo podoba mi się to forum ze względu na kulturę i naprawdę merytoryczne podejście do różnych tematów na tym forum. Chciałam wam zadać pytanie które mnie ostatnio dręczy mianowicie, Jakie macie podejście do tego jak wasz partner kończy? Bo np my uprawiamy seks hmm będzie już ze 3 miesiące i on kończy po prostu w prezerwatywie a ostatnio gdy rozmawialiśmy właśnie o naszym seksie grzecznie zapytał mnie czy można by to zmienić zasugerował np na piersi czy na pupe. Odpowiedziałam że oczywiście się zastanowię (Widujemy się głównie w weekendy). I chciałabym poznać waszą opinie i zaznaczyć że naszym zabezpieczeniem jest Prezerwatywa więc hmm (może to głupie) ale czy aby to będzie bezpieczne i jakie są wasze wrażenia np gdy macie spermę na jakiejś części ciała .. Dzięki za odpowiedzi :)
Pozdrawiam
w_marta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:11

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Klaudusia423 » 7 mar 2013, o 21:17

hmm ja nie mam z tym żadnego problemu, współżyje z moim chłopakiem dwa lata i w całej tej karierze używamy prezerwatywy tylko i wyłącznie jak mam okres :) nie zażywam też żadnych tabletek antykoncepcyjnych więc mój chłopak kończy na mnie a w którym miejscu to zależy od pozycji w trakcie której się spuszcza. by może dla ciebie będzie wydawac się to obżydliwe ale szczerze?? jest bardzo przyjemne:) a poza tym jak ufasz swojemu chłopakowi powinnaś mu pozwolić,oczywiście taki seks wiąże się z ryzykiem weźcie to pod uwagę:)
Klaudusia423
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 18:08

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez młoda.kobieta » 7 mar 2013, o 23:01

Słowo w słowo mogę się zgodzić z przedmówczynią ; )

Może to być nawet przyjemne ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez tuptek84 » 9 mar 2013, o 14:17

mój kończy we mnie bo to uwielbiam ale zdecydowanie za szybko;)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Ines_Ines » 9 mar 2013, o 20:58

Klaudusia423 napisał(a): się spuszcza

Niecierpię tego słowa, jest mało eleganckie. Co do tematu, polecam tabletki, będziecie kończyć jak tylko będziecie chcieli.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez kusicielka » 26 kwi 2013, o 15:52

Popieram przedmówczynię - nie popieram totalnego ufania facetowi w kwestii wychodzenia ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez sun979 » 26 kwi 2013, o 20:46

Mój facet ma takie fantazje, że w tym momencie widać, że chciałby od czasu do czasu skończyć w buzi podczas gry wstępnej przy pieszczotach. Raz się Nam tak stało nieświadomie i trochę mnie to zraziło. Może temu, że była to gra wstępna i było po prostu tego za dużo. Z jednej strony chce czasem spełnić taką fantazje, żeby poczuł się fajnie, ale mam jakoś do tego wstręt. Kojarzy mi się to z dzi***mi. Nie wiem czemu i jak to przełamać...
sun979
 

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez sgs » 27 kwi 2013, o 12:45

Trochę może kojarzyć się to z filmami erotycznymi, gdzie zawsze praktycznie koniec jest na partnerce albo w ustach nawet.
sgs
 

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez jennyf7 » 28 kwi 2013, o 12:09

Uważam że nie można się ograniczać w żaden sposób i trzeba się przełamywać w pewnych kwestiach. Dla mnie już nie ma znaczenia czy mężczyzna kończy w ustach w pupie czy gdziekolwiek ma ochotę. Do seksu należy podejść bezstresowo i skupiać się na przyjemnościach a nie tym co wypada a co nie.

Oczywiście rozumiem że nie wszystko od razu, ale małymi krokami. :-)

jennyf7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 kwi 2013, o 09:41
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Mirabela » 10 maja 2013, o 22:44

Ines_Ines napisał(a):
Klaudusia423 napisał(a): się spuszcza

Niecierpię tego słowa, jest mało eleganckie. Co do tematu, polecam tabletki, będziecie kończyć jak tylko będziecie chcieli.


Zgadzam się z tabletkami i uważam, że fajnie jak facet ma dowolność. Sperma przecież to nic takiego.
Avatar użytkownika
Mirabela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 18:27

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez ewelina890 » 18 maja 2013, o 13:11

A mój facet boi się kończyc we mnie... Boi się tego, że mogę zajśc w ciążę, choc nie biorę już tabletek. Przeważnie kończy na mnie (na brzuchu, na nogach, na piersiach itp) :)
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Descentrada » 21 maja 2013, o 10:06

Najczęściej we mnie (biorę tabletki) lub na mnie. Jest to podniecające chociaż nie lubię tego, że wtedy od razu po trzeba biec się umyć.
Avatar użytkownika
Descentrada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 09:41

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez kamu789 » 21 maja 2013, o 14:09

Zgadzam się z jennyf7. Do seksu należy podchodzić bezstresowo. A to co wypada, a co nie, jest sprawą umowną dwojga ludzi. Dlatego też porozmawiaj ze swoim partnerem. Porozmawiaj o swoich obawach i o tym o on o nicht mysli. Z drugiej strony nie powinnas zmuszac sie do niczego, co Tobie nie sprawia przyjemnosci. Ale przedewszystkim podchodzcie luzno do tematu i rozmawiajcie z druga połówką o waszych pragnieniach, obawach itd.

kamu789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 11:52

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez brunecia » 24 maja 2013, o 13:29

jak nam sie tylko podoba :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez mańka1664 » 24 maja 2013, o 18:48

wydaje mi sie ze to zalezy od pozycji i samopoczucia np jezeli nie mam dnia to wole zeby moj partner skonczyl na chusteczke ale jezeli mam dzien to moge z nim poszalec np na piersi czy w usta kwestia dnia poprostu. warto jednak pamietac o konsekwencjach ze kazda zabawa moze sie skonczyc przykrymi konsekwencjami jak np niechciana ciaza. kazda zabawe nalezy kontrolowac :) pozdrawiam
mańka1664
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 18:25

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Diabliczka666 » 12 sty 2014, o 20:31

Moim zdaniem skoro kochasz chłopaka i uprawiasz z nim sex to powinnaś dążyć do tego żeby mu było bardzo przyjemnie. Ja też już od roku kocham sie z moim chlopakiem bez zabezpieczeń i lubie jak kończy na mnie bo to wcale nie jest obrzydliwe. Trzeba tez troche zrozumieć facetów ponieważ kochaja nas i staraja sie zeby nam bylo przyjemnie. czasami warto pospełniać jego fantazje.
Poradze Ci żebyś sie zgodziła:) to nic złego.
Pozdrawiam
Diabliczka666
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 19:00

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez małaczarna » 19 sty 2014, o 10:13

sgs napisał(a):Trochę może kojarzyć się to z filmami erotycznymi, gdzie zawsze praktycznie koniec jest na partnerce albo w ustach nawet.


Trochę zdziwiło mnie takie podejście- ja osobiście podczas seksu z moim chłopakiem nie zastanawiam się czy coś jest uznawane za właściwe i czy komuś się to może źle kojarzyć. Po prostu robimy to na co mamy ochotę- ja nie mam nic przeciwko temu że chłopak kończy na moich piersiach (uważam to za bardzo przyjemne :D ) bądź w moich ustach. Moim zdaniem seks powinien być bezstresowy i wolny od uprzedzeń. Jeśli jednak ktoś nie ma ochoty to jego sprawa i nikogo nie będę namawiać :D
małaczarna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2014, o 09:01

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 18:57

we mnie,

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Aniaaaaa » 23 lut 2014, o 08:39

Mój Ł zanim zaczęliśmy się strać o dziecko to kończył gdzie miał ochotę :) tzn na mojej pupie , w buzi, na piersiach czy nawet czasami na twarzy chodz co do tego to pewnie się to wyda większości zbyt niekomfortowe ale w brew pozorom jest naprawdę przyjemne :) Nie mamy ograniczeń podczas seksu i to jest wspaniałe :)
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez eRozkosz_pl » 25 lut 2014, o 16:55

Właśnie takie podejście jest najlepsze,jeżeli tylko obydwojgu jest przyjemnie to właśnie w tym tkwi cały sens i nie trzeba niczego więcej dodawać:)
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez laij » 3 mar 2014, o 19:57

Dokładnie :) Seks jest sprawą tylko tych osób, których dotyczy - nikomu innemu nic do tego
laij
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 19:41

Re: Jak wasz partner kończy?

Postprzez Aniaaaaa » 9 maja 2016, o 03:41

Na tyłku albo piersiach. ...
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron