Jak zachować klasę w beznadziejnej sytuacji?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak zachować klasę w beznadziejnej sytuacji?

Postprzez Sasha_h » 31 maja 2018, o 00:03

Cześć. Żeby się nie rozpisywać, to na ostatniej imprezie przyjaciółka mojego chłopaka ewidentnie go podrywała i jednocześnie zachowywała się tak, jakbym nie siedziała obok niego. Mój chłopak nie reagował na jej idiotyczne zaczepki, ale mówi, że musimy się lepiej poznać itd. Tylko, że ja po takiej akcji nie chce jej dalej poznawać.
I teraz mam pytanie - jak z klasą dać mu do zrozumienia, że nie chce spędzać z nią czasu i że jej nie toleruję? Nie chcę wyjść na furiatkę albo zazdrośnicę. Ja i mój chłopak tworzymy poważny związek i bardzo mi na nim zależy. Nie mam problemu z tym, że ma koleżanki. Mam problem z tym, że jedna z nich pozwala sobie na zdecydowanie za dużo... A mi jest zwyczajnie przykro. I nie chcę postawić tej sprawy na ostrzu noża i powiedzieć mu, żeby zakończył z nią znajomość. Coś jednak muszę zrobić, bo sprawa nie daje mi spokoju...
Proszę o poważne odpowiedzi.
Sasha_h
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 00:00

Re: Jak zachować klasę w beznadziejnej sytuacji?

Postprzez katrinka » 3 cze 2018, o 14:17

Ale ona pozwala sobie na dużo, bo Twój facet nie reaguje!

Powiedz mu po prostu, że nie czujesz sie dobrze kiedy ona tak sie zachowuje.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Jak zachować klasę w beznadziejnej sytuacji?

Postprzez Isia516 » 6 cze 2018, o 08:49

Też tak myślę, że musisz powiedzieć mu wprost - określić granice i tyle, bo może on nie wie, że Tobie to nieodpowiada (faceci czasem nie rozumieją, jak się nie powie im wprost)
Isia516
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]