jak zapomnieć

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak zapomnieć

Postprzez zakochana » 3 lut 2012, o 17:59

Jak wyleczyć się z toksycznej miłości? Jakiś czas temu rozstałam się ze swoim chłopakiem po prawie rocznym związku. Między nami nigdy nie było dobrze, wszystko przez Jego podejście... Nigdy nie traktował mnie poważnie. Byłam raczej dodatkiem do jego życia. Spotykał się ze mną wtedy gdy miał czas, ochotę albo był w dobrym humorze. A może nawet tylko dla seksu. Związek z nim był prawdziwą karuzelą: jednego dnia cudownie a drugiego beznadziejnie- ot tak, bez powodu.Nie chcę tu jednak roztrząsać tej sprawy bo nie ma już do czego wracać. Moim największym problemem jest to, że nie potrafię się po tym wszystkim pozbierać... Kocham Go i pewnie jeszcze długo nie przestanę ale wiem, ze związek z Nim nie ma żadnego sensu, dlatego z całych sił próbuję się wyleczyć z tej miłości ale nie potrafię... Kiedyś cieszyło mnie wszystko a teraz popadłam w totalny marazm, z którego nie potrafię się wyrwać już od kilku miesięcy... Próbuję naprawdę wszystkiego: uciekałam w pracę, w naukę, w sport, w spotkania ze znajomymi ale wszystko to jest tylko "środkiem doraźnym", który pomaga na kilka chwil. Na dłuższą metę czuję się natomiast nieszczęśliwa. Nie chce mi się planować, przestałam nawet marzyć o czymkolwiek bo moje myśli krążą tylko wokół Niego... Nie chcę tak żyć... Chce być taka jak kiedyś ale po prostu nie potrafię... powiedzcie, jak zapomnieć?
zakochana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:45

Re: jak zapomnieć

Postprzez mika537 » 3 lut 2012, o 19:17

wiesz co, niestety zapominanie to proces bardzo ciezki i nie ma konkretnego leku na to :( teraz jestes przygnebiona, nie widzisz powodow do radosci i jak przypuszczam, wszystko ci sie z nim kojazy. wyobrazam sobie, jak to boli i wspolczuje ci z calego serca, ale uwierz, to minie. napewno nie po tygodniu czy dwoch, ale z czasem bedzie tylko coraz lepiej. staraj sie nie przypominac sobie tych pieknych chwil, tylko skup sie na jego wadach, na tym, jaki dla ciebie był, zrozum, ze nie zaslugiwal na ciebie. zaslugujesz na kogos, kto bedzie cie kochal calym sercem i skupial na tobie swoja uwage :) zobaczysz, ze z czasem spotkasz taka osobe, nie mozesz jej szukac, w odpowiednim momencie sam sie znajdzie :) wiem, ze to ciezkie teraz zaczac "zyc", ale probuj, skupiaj sie na pozytywach swojego zycia, badz wdzieczna za to co masz i zobaczysz-bedzzie dobrze. pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia, buziaki!
mika537
 

Re: jak zapomnieć

Postprzez Kassandra » 3 lut 2012, o 21:32

zakochana napisał(a):Jak wyleczyć się z toksycznej miłości? (...) Nie chcę tak żyć... Chce być taka jak kiedyś ale po prostu nie potrafię... powiedzcie, jak zapomnieć?


To jest dość proste. Wysłałam Ci info na PW.

K.
Kassandra
 

Re: jak zapomnieć

Postprzez sabincia67 » 4 lut 2012, o 17:33

Współczuje Ci, znam ten ból. :( Przykra sprawa. ale to minie, nie ma co szukac kogos na siłe, sam sie znajdzie a w tedy napewno zapomnisz o nim.
sabincia67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 17:16

Re: jak zapomnieć

Postprzez babeczka » 6 lut 2012, o 10:29

To odwieczny problem prawie każdej nieszczęśliwie zakochanej.Bo jak wiemy zakochać się łatwo,trudniej jest się odkochać.A w Twoim przypadku zrób to jak najszybciej.Twój post świadczy o tym,że on nie jest łatwym w pożyciu.Chyba nie chcesz być z nim całe życie nieszczęśliwa,tylko dlatego,że go teraz kochasz?Kiedyś,po nieprzespanych nocach,szlochaniu w poduszkę, miałabyś sama do siebie pretensje,że z nim wcześniej nie zerwałaś.Przemyśl za i przecwiw,a sama zorientujesz się,że tych spraw po stronie..przeciw.. byłoby z pewnością dużo więcej.Zapomnij o nim,/tak po prostu/częściej wychodź do ludzi,weź dodatkową pracę.Dasz radę,bo kobiety są silnymi istotami.Trzymam kciuki.Powodzenia i pozdrawiam. Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]