jak zapomnieć ? : >

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak zapomnieć ? : >

Postprzez gabaa17 » 12 lis 2012, o 21:56

witam . mam pewien problem z którym borykam się już od dobrych paru miesięcy , dla wielu z was może on wydać się błahy ale ja jestem naprawdę zdesperowana i nie wiem co robić .
otóż było to dokładnie w lipcu kiedy poszłam wraz z moją przyjaciółką na dyskotekę w zasadzie to ona mnie wyciągnęła bo ja stwierdziłam że nie nadaję się do takich miejsc, ale zaryzykowałam i poszłam . następnego dnia jednak byłam umówiona na spotkanie z pewnym chłopakiem . więc na dyskotece nie bawiłam się zbyt dobrze gdyż "jarałam się" jutrem . ale pomyślałam sobie co mam do stracenia i zaczęłam szaleć z całych sił . w pewnym momencie podbił do mnie chłopak , który najpierw złapał mnie za rękę , potem objął mnie w talii . ja jednak przestraszylam się i mu uciekłam , potem jednak koleżanka wygarnęła mi mój błąd i wróciłam . zaczęliśmy tańczyć przytulanego przy naprawdę skocznej muzyce . następnie poszliśmy na dwór , rozmawialiśmy przytuleni , było miło . on obiecywał mi gruszki na wierzbie a ja w to uwierzyłam . następnego dnia jednak widział mnie na mieście , jak szłam z kolegą i od tamtego czasu zaczęło się psuć . to ja napisałam pierwsza , a on od razu bez pardonu napisał że widział mnie na mieście z innym , potem wydawało się być w porządku jednak na ognisku powiedział że nic z tego nie będzie . przez pierwsze trzy dni chodziłam przybita jednak potem poznałam kogoś kto pomógł mi chwilowo wypełnić pustkę, jednak nie bylo to rozwiązanie na dłuższą metę , gdyż znowu wróciły wspomnienia ... jakoś miesiąc temu widziałam się z nim i sam powiedział mi że głupio wyszło i może nie wprost ale chodziło o to że ma pretensję o tego kolegę . zapytałam czy nie możemy tego naprawić on jednak powiedział że ma na oku inną . nie potrafię o nim zapomnieć , czuję że się rozsypuję że nie daję rady z tym wszystkim ... cały czas się obwiniam i rozpamiętuję przeszłość . co robić ?
gabaa17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 21:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]