jak zarobic troche grosza w domu?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Kalinka09 » 29 gru 2012, o 12:33

Tak naprawdę możliwości pracy jest wiele.
Może nie zarabia się "kokosów" ale zawsze na drobne wydatki wystarczy.
Ja pisałam kiedyś artykuły natomiast moja koleżanka, posiada wenę plastyczną
i na Allegro kupuje koraliki i rzeczy do wykonywania biżuterii a następnie sama
robi broszki,bransoletki i wisiorki.Potem je sprzedaje w internecie lub wśród znajomych.

Zakupy przez internet zawsze były moją pasją. A co za tym idzie, musiały stać się nią również systemy płatności online dzięki którym w szybki sposób reguluję należności.
Kalinka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 15:36

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez ninchan » 2 sty 2013, o 15:22

A ja zapodam gotowe rozwiązanie :)

Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl

No i proszę :)
ninchan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 15:20

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez ania7160 » 9 lut 2013, o 18:28

Ja moge pochwalić sie działalnoscią w MLMie, polega to na budowaniu struktury, niestety efektów nie widać po tygodniu, trzeba być cierpliwym. MLMem zajmuje sie od roku i zarabiam 2000zł/mc, to dodatkowe źródło dochodów, mam tez etat
ania7160
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 18:04

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez betty80 » 15 lut 2013, o 17:48

MLM - warto spróbować. Jednak trzeba czasu, żeby zarabiać konkretne pieniądze.

betty80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 gru 2011, o 14:43

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Agnieszka » 17 lut 2013, o 01:33

hej!
Ja natomiast jestem samotną mamą bez alimentów...
Pracuję na umowę o pracę, ale to nie wystarcza, by utrzymać mnie i synka.
Myślałam o składaniu długopisów itp.
Znalazłam w końcu dodatkowe zajęcie (zupełnie przez przypadek) W pierwszym tygodniu mojej dodatkowej pracy zarobiłam 300 zł. To było dla mnie dużo, teraz jest więcej.
Ponieważ nie chcę się reklamować na forum więc jak masz ochotę to zadzwoń (miejsce pracy nie ma znaczenia) tel. 506 042 585
Pozdrawiam
Agnieszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 00:08

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez carisima » 22 mar 2013, o 12:16

Firma OKG poszukuje współpracowników z całej Polski. Sprzedajemy wysokiej jakości produkty ziołowe. Praca nadaje się dla matek z dziećmi, studentów, emerytów i wszystkich którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze. Dołącz do nas, wyjątkowa okazja, aby zapewnić stałe dochody. Napisz: alinawrzosek@gmail.com
carisima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 11:36

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez majkaa » 8 maja 2013, o 22:03

korepetycje ? 'uczniowie' przychodzą do 'Ciebie' i już :)mi nie przeszkadza to,że muszę dojechać do nich czasami, ale zdarza się tak że przyjeżdzają do mnie ;)
majkaa
 

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Hadassa » 9 maja 2013, o 10:12

korepetycje dobra rzecz ;)
teraz też jest masa ofert, nie tylko z pracą chałupniczą..
Ale np pomoc przy rozkręceniu jakiś portali itp...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez MonikaKosmyk » 10 maja 2013, o 17:47

Jaki sposób znam, gdzie moja przyjaciółka mi wyłożyła 18zł, i pomogła wstać z dołka, to projekt MoneyGift.

MoneyGIFT - to program oparty na wzajemnej pomocy, w celu zwiększenia budżetu domowego. Nie ma co liczyć na polityków, tylko działać samodzielnie, to dlatego to taki dobry pomysł. Bo kto w kraju nie potrzebuje podreperować budżet rodzinny? Większość się z tym zmaga. Pieniądz jest także najbardziej potrzebnym produktem w kraju i nie tylko u nas.
Mówiąc wprost. Wchodząc do darmowego panelu, rejestrujemy się, panel pokazuje, komu dać 18zł, jako Darowiznę, wpłacamy i zapraszamy osoby, z 3 poziomu dostajemy Darowizny.
(Co miesiąc robi się tak opłaty wysokości 18zł) To świetna sprawa, pasywna wyplata, co miesiąc, trochę pracy i mamy dodatkowy dochód
Plusy…
- Darmowy panel
- Polski program
- Świeży i popularny temat
- Tani koszt i silna dynamika
- Nie ma ograniczeń, więc inwestycja rośnie, w miarę naszego zaangażowania
- System, który pilnuje porządku i by szło wszystko sprawnie
- Bezpiecznie i leganie, pomagamy i inni nam pomagają, (kto nam zabroni, dawać darowizny?
- Świetna zabawa a kasa rośnie, jak lvl w grze, z tym, że coraz lepiej
Jako ciekawostkę dodam, że jeśli do 4900zł od 1 osoby otrzymujemy wciągu 5lat, to nie musimy opłacać podatku. Więc np. można dostać od 100 osób po 4900zł i nie opodatkować.
Jako 2 ciekawostka, dodam, że znam drugi wspaniały program, który jest podobny, nazywa się Darczyńcy, jest przygotowany tylko dla 2 milionów Polaków jak na razie. Plan przewiduje maxymalnie 4900zł 216x. Program jest tak przygotowany, że nie można dostać więcej od 1 osoby, więc zero płacenia podatku. (zajmuje się tym mój przyjaciel Artur Hirth i jest specem w tym)

W sumie, to jeszcze kokosów z tego nie mam, ale dodatkowe grosze już są, więc jest pozytywnie i mam nadzieje, że będzie lepiej.

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez teresa35 » 12 maja 2013, o 15:35

Dawno temu były takie piramidy, być może teraz jest to rozwiązane lepiej. Jeżeli jednak daje zarobić to czemu nie skorzystać. Mam też coś innego. Minimalny nakład pracy, może komuś się przyda.
Nowa forma dorobienia dla osób nie mających dużo czasu a chcących dorobić poprzez Internet. Praca polega na wypełnianiu reklam i innych prostych zadaniach nie zajmujących dużo czasu. Są to dwie oferty gdzie się rejestrujemy i zarabiamy dziennie w granicach 100 zł. Możliwości są większe ale też wymagają większego zaangażowania. Sądzę że nawet zarobek w granicach 100 zł. przy poświęceniu ok. 15 minut dziennie jest wart zachodu. Zapraszam i polecam. http://www.ermail.pl/link/Am7aeV7XemVVc ... VmcNTJXCJY
http://badania-reklamy.com?ref=108550

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Hermano » 1 cze 2013, o 22:52

a może spróbować samemu czymś handlować - może rękodzieło?

Hermano
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 01:54

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Monika92 » 4 cze 2013, o 12:53

tutaj zarobicie :) ja już zarobiłam 200 zł :)
Kliknijcie w link poniżej:

SPAM

To nie żarty mam tam konto wystarczy ze klikniecie w link i się zalogujecie :)
nic nie płacicie tooni płacą wam :)

Monika :)

Ostatnio edytowano 4 cze 2013, o 12:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Monika92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 12:45

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez greatjob » 10 cze 2013, o 06:53

Może warto spróbować nauczyć się czegoś, co nie wymaga chodzenia do pracy? Od razu kasy nie będzie, ale z czasem... Tylko trzeba się rozejrzeć co by to mogło być. W internecie dobrze się pracuje nad cyfrowymi produktami (np. grafiki) albo po prostu handluje. Założyć stronę nie jest trudno, a potem możesz na niej umieścić np. swoje rękodzieło, jak ktoś powiedział wcześniej.

http://czestochowa.greatjob.pl/ - praca Częstochowa | ogłoszenia
greatjob
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 15:46

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez andzia83 » 12 cze 2013, o 16:22

Witam z tym pisaniem fajna sprawa , czy mogłabyś mi podać jakieś namiary na ta firmę w której piszesz , pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedz bardzo mi zależny bo tez niedługo oszaleje z braku zajecia
andzia83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 12:50

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez apollo » 25 lip 2013, o 14:36

Słyszeliście o tym taketask ? Najlepszy jest motyw, że oni płacą za jakieś dziwne banały, ludzie piszą na forach że np. Coca Cola zleca ludziom chodzenie nago po mieście z puszką coli i płaci za każde zdjęcie takiej osoby 1zł. Czytałam również że mają dawać kasę za zdjęcia ze sklepów. Korzystaliście z tego typu aplikacji? To rzeczywiście działa?
apollo
 

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Mizerikordia » 28 lip 2013, o 22:55

Może tworzenie kartek i pocztówek? : )
Mogłabyś tworzyć jakieś cuda, a potem je sprzedawać : )
Mizerikordia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 22:21

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez vidis » 30 lip 2013, o 09:35

A kiedy ostatnio kupiłaś pocztówkę lub kartkę okolicznościową?
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Hadassa » 30 lip 2013, o 11:06

Raptem miesiąc temu ;) i planuję zakup 2 kolejnych.. i na pewno nie mam ochoty na nic oklepane ze sklepu ;)
Fakt, że to nie jest produkt który się kupuje codziennie, ale jeżeli już to chce się mieć coś szczególnego....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez karolinnka » 26 sie 2013, o 16:11

fajna sprawa z tym, dajcie więcej znać o tej firmie, może więcej kobiet skusi się na taką propozycje.

karolinnka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 16:07

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez michoo » 27 sie 2013, o 11:42

A składanie długopisów albo adresowanie kopert? Dużo się na tym zarabia?

Zapraszam wszystkich na jedno z większych i lepszych for o tematyce PHP. Zapraszam na forum PHP :)
michoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 11:40

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez myszka28 » 17 paź 2013, o 22:02

kolego spamujesz nam tu!!!regulamin polecam poczytać
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez MarianAna » 29 paź 2013, o 14:17

Tylko większość z tych pomysłów, które tu podajecie to jakaś nierealna mrzonka. Już lepiej możemy wyjść np. na pisaniu tekstów czy podobnych specjalnościach typowo internetowych.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez A-N-C-Y-M-O-N-E-K222 » 12 lis 2013, o 08:58

Konsultantka Oriflame zawsze wygląda świetnie. Firma oferuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Co trzy tygodnie pojawia się nowy katalog pełen fantastycznych ofert. Jednak kosmetyki do ciała i makijażu to nie wszystko, dzięki Oriflame będziesz na bieżąco także w świecie mody, weźmiesz udział w darmowych szkoleniach, nauczysz się jak dbać o piękny wygląd. Zarabiaj pieniądze! W Oriflame zarabiasz pieniądze już od pierwszego dnia współpracy. Otrzymujesz katalog, który możesz pokazać swoim znajomym, zbierasz zamówienia i zarabiasz. Produkty dla siebie i najbliższych kupujesz bez 23% marży. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o możliwościach zarabiania w Oriflame przejdź na stronę Biznes z Oriflame. Pamiętaj: dzięki Oriflame zarabiasz dzisiaj i spełniasz swoje marzenia jutro. Baw się doskonale!...dołacz do mojego zespołu i odbierz wspaniałe prezenty o wartości 404zł:) Praca również dla osób które ukończyły 16 lat!
A-N-C-Y-M-O-N-E-K222
 

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez Basia1994 » 14 lis 2013, o 23:47

michoo napisał(a):A składanie długopisów albo adresowanie kopert? Dużo się na tym zarabia?

Zapomnij na tym się nie zarabia, to najstarszy sposób na oszukiwanie. Obiecują ci szybki zarobek a kończy się na tym ze zostajesz na lodzie i dodatkowo sama musisz jeszcze wyłożyć trochę gotówki.

Ja wypełniam ankiety z Ipsos i dzięki temu co roku dostaje bon na 50-75 zł do wykorzystania w rożnych sklepach (:
Basia1994
 

Re: jak zarobic troche grosza

Postprzez aii » 15 lis 2013, o 20:17

^ takim oto spamowaniem też można zarobić ;D
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]