Jak zrozumieć mojego faceta ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jak zrozumieć mojego faceta ?

Postprzez Agini » 22 gru 2011, o 17:29

Więc poznaliśmy się jakiś rok temu przez neta na grze . Najpierw były rozmowy przez skaypa później telefon ,aż w końcu postanowiliśmy się spotkać . Zaiskrzyło i postanowiliśmy razem zamieszkać ze względu na odległość jaka nas dzieliła .Wspomnę jeszcze iż jestem w trakcie rozwodu który ciągnie się już 1,5 roku ,gdyż mój szanowny mąż chce rozwodu z mojej winy choć to on się wyprowadził bo zaczął się spotykać z inna kobietą .Teraz wynajduje sobie co rusz innych świadków i komplikuje życie mnie i naszej córce. Na którą nawet alimentów nie płaci. Ale dośc o tym . Tak więc z moim ukochanym mieszkaliśmy prawie 8 miesięcy i pewnego dnia powiedział że on ma dość ten całej sytuacji z moim meżęm.
I postanowił że powinniśmy się roztać. Lecz 2 dni po wyjeździe dostałam smsa że mnie bardzo kocha i chciał by wrócić. Ale gdy zapytałam kiedy to mi mówi że dowiem się w swoim czasie. Nie powiem bo bardzo go kocham , ale nie wiem co mam o tym myśleć. Mówi że musi odpocząć od tej mojej sytuacji.A ja nie wiem co zrobić .
Agini
 

Re: Jak zrozumieć mojego faceta ?

Postprzez Marisa » 22 gru 2011, o 17:35

On chcę żebyś była tylko jego, a prawnie niestety jeszcze masz męża. Takie sprawy są przytłaczające nie tylko dla ciebie, ale także dla niego. Więc stąd jego reakcja.
Marisa
 

Re: Jak zrozumieć mojego faceta ?

Postprzez Sognante » 22 gru 2011, o 17:40

Nie łatwą masz sytuację, ale jedno mogę powiedzieć jeśli teraz nie jest z Tobą w tych trudnych chwilach to gdy to się skończy a wyniknie inny problem też nie będziesz na niego mogła liczyć, nie czekaj. Chyba nie potrzebujesz faceta który za każdym razem będzie kulił ogon i zostawiał Cię z trudnymi sprawami sam na sam. Masz córkę pomyśl o niej czy ona jak będzie potrzebować pomocy będzie mogła się zwrócić o nią do niego, chyba znasz odpowiedź skoro Ciebie zostawił samą sobie.
Mam nadzieję że znajdziesz kogoś kto będzie przy Tobie w tych trudnych chwilach jak i tych dobrych. W końcu chyba chcesz mieć kogoś z kim będziesz na dobre i na złe.
Życzę Tobie właśnie kogoś takiego a jego odpuść sobie bo widocznie nie jest Ciebie wart.
Pozdrawiam i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej córeczki :)
Sognante
 

Re: Jak zrozumieć mojego faceta ?

Postprzez Justyna20 » 23 gru 2011, o 02:47

Ciężka sytuacja... Ale niestety jak dla mnie to zdecydowanie egoistyczne zachowanie. Wiadomo, że nie jest mu łatwo, ale w takiej sytuacji nie powinien myśleć tylko o sobie. Tobie również jest ciężko i potrzebujesz jego wsparcia. jeżeli go naprawdę kochasz to porozmawiaj z nim i powiedz jak ci ciężko jest z tym że zostawił cię samą i jeżeli naprawdę mu zależy to niech wróci do Ciebie i mimo wszystko postara sie byc przy Tobie i Cie wspierac.
Justyna20
 

Re: Jak zrozumieć mojego faceta ?

Postprzez no.nie.wiem » 23 gru 2011, o 08:31

Kochana!! 2 samce Alfa w jednym stadzie??? Niemożliwe!! myślę, że dla tego się wycofał. Może go to przytłoczyło najzwyczajniej...
z punktu widzenia kobiety powinien zostać i cię wspierać. z punktu widzenia mężczyzny: Albo walczyć, albo usunąć się w cień i przeczekać, nie angażować się.

Męski punkt widzenia nasunął mi mój mąż, potpytałam się co zrobiłby w takiej sytuacji. Ale cóż można powiedzieć jeśli się czegoś takiego nie przeżyło.

Może się mylę ale to co zrobił świadczy trochę o jego niedojrzałości. Ja jednak będę się upierać przy kobiecym punkcie widzenia i myślę, że powinien zostać i Cię wspierać. "Na dobre i na złe"
no.nie.wiem
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]