Jaką depilacje wybrać ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez melonik16 » 5 gru 2011, o 04:58

Mam nadzieje ze wybralam dobra czesc forum aby zadac to pytanie ...

no wiec ... drogie panie : )
mam pytanie ...
dotyczace , taj jak jest w temacie - depilacji , a dokladniej , depilacji okolic bikini.
czy golicie tą sfere intymna ? jesli tak , to jak ? Wosk , zwykla golarka czy kremy ? prosze o odpowiedzi : ))
melonik16
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez livia » 5 gru 2011, o 12:58

krem :) ale trzeba uważać bo niektóre potrafią podrażnić
livia
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez jahen » 5 gru 2011, o 19:44

ja polecam raz na jakis czas przejsc sie do salonu na wosk :) jest swiety spokoj na dluzszy czas ;) i wcale nie az tak krepujaca sprawa jak mogloby sie wydawac :)
jahen
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez livia » 7 gru 2011, o 14:12

ale to chyba trochę bolesne ?:)
livia
 

Re: jaką depilację wybrać?

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 02:00

depilator jest najlepszy
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez dzo » 28 gru 2011, o 19:29

a zwykła maszynka jeszcze lepsza
dzo
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez krecik88 » 31 sty 2012, o 01:48

ja się golę tylko maszynką;)
krecik88
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez dzo » 31 sty 2012, o 09:19

ja tak samo 8-) 8-)
dzo
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez Hakiruono » 31 sty 2012, o 10:26

dzo napisał(a):a zwykła maszynka jeszcze lepsza

Dokładnie też tak samo uważam.
Hakiruono
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez karolcia1313 » 31 sty 2012, o 13:08

Zdecydowanie maszynka ale do niej jakiś dobry krem
karolcia1313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 sty 2012, o 12:40
Lokalizacja: lublin

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez she336 » 2 lut 2012, o 23:33

Od zawsze depiluję okolice bikini jednorazówką. Fakt, że wtedy włoski szybką rosną i stają się potem jednak grubsze, ale wolę częściej się depilować, a skórę mieć na bieżąco gładką. Oprócz tego, jednorazówką jest dostęp do każdego najmniejszego zakamarka. :) Tylko trzeba być bardzo ostrożną, gdy jest nowa, wtedy łatwo się zranić... Po takiej depilacji obowiązkowo nawilżenie balsamem i jest OK! :]
she336
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez sylwia1991 » 3 lut 2012, o 11:43

Nie używajcie jednorazówek. Jeżeli już depilujecie się maszynką to kupnie sobie troszkę droższą. Ja kupuje za około 6 7 zł taką specjalnie dla kobiet z paskami nawilżającymi i używam ją dotąd aż się paski nawilżające się skończą albo jak widzę ze już nie goli tak ok. Dlatego zawsze kupuje dwie od razu. A naprawdę są lepsze. :)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez she336 » 3 lut 2012, o 12:44

sylwia1991 napisał(a):Nie używajcie jednorazówek. Jeżeli już depilujecie się maszynką to kupnie sobie troszkę droższą. Ja kupuje za około 6 7 zł taką specjalnie dla kobiet z paskami nawilżającymi i używam ją dotąd aż się paski nawilżające się skończą albo jak widzę ze już nie goli tak ok. Dlatego zawsze kupuje dwie od razu. A naprawdę są lepsze. :)


Ja zawsze używam z Gilette taką za 4/5 zł one są niebieskie, albo różowe i jestem bardzo zadowolona. Też mają paski nawilżające, ale moim zdaniem balsam dodatkowo po depilacji nie zaszkodzi... ;)
she336
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez sylwia1991 » 3 lut 2012, o 13:24

Tak tak balsam to zawsze. myślałam ze używacie takich zółtych jednorazówek. :) Ja używam z Xereme 3 Jedna kosztuje około 5 zł i jeszcze z Venus też dla kobiet za około 6/7 zł one mają dwa paski i je wole bardziej. Bo są tez tańsze wersje tych żyletek ale ja wole trosze więcej wydać na takie sprawy.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez she336 » 3 lut 2012, o 18:44

sylwia1991 napisał(a):Tak tak balsam to zawsze. myślałam ze używacie takich zółtych jednorazówek. :) Ja używam z Xereme 3 Jedna kosztuje około 5 zł i jeszcze z Venus też dla kobiet za około 6/7 zł one mają dwa paski i je wole bardziej. Bo są tez tańsze wersje tych żyletek ale ja wole trosze więcej wydać na takie sprawy.


Co racja to racja. :) Na jednorazówkach nie warto oszczędzać... ;)
she336
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:43

Ja zdecydowanie golę to miejsce intymne, gdyć z owłosioną źle się czuje.
A używam do tego maszynek jednorazowych, do tego pianka do golenia i jakiś łagodzący krem po goleniu ; ) .
nina19
 

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez lolly » 16 wrz 2012, o 20:56

Golarka elektryczna specjalna dla kobiet - bez zacięć, bez bólu, bez żadnych śladów.
Avatar użytkownika
lolly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 14 wrz 2012, o 16:14

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez taka-Ja » 19 wrz 2012, o 10:20

Mi golarka elektryczna nie goliła na zero, więc ja sprzedałam. Ja golę się maszynką z paskami nawilżającymi, ale wkurza mnie, że na 2., 3. dzień mam już "szczotę ryżową". Depilator elektryczny odpada, bo miałam po nim krwiaki, na krem czy piankę jestem uczulona (próbowałam wieeelu). Zostaje mi jedynie wosk u kosmetyczki, albo depilacja pastą cukrową. A orientujecie się, ile kosztuje depilacja brazylijska?
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez brunecia » 23 wrz 2012, o 12:20

krem ew.maszynka
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez ivett » 23 wrz 2012, o 14:46

najlepsza to jest depilacja laserowa...ale kosztuje sporo...;/

Europejski nakaz zapłaty jest bardzo przydatny.
Avatar użytkownika
ivett
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 14:36

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez weronik_rt » 23 wrz 2012, o 16:39

koleżanka kożysta z depilatora, podobno mocno ją boli, a ja czytałam, ze teraz są takie depilatory króe mają specjalne nakładki chłodzące itp.
weronik_rt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 16:36

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez brunecia » 23 wrz 2012, o 22:02

ivett napisał(a):najlepsza to jest depilacja laserowa...ale kosztuje sporo...;/



i tez nie jest bezbolesna...
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez bettti86 » 7 lut 2013, o 19:44

powiem tak kwestia bólu jest sprawą indywidualną...mnie akurat nic nie bolało, ale miałam robioną depilację laserem LightSheer który należy do tych wyposażonych w głowice chłodzące co sprawia, że tylko chyba osobi o najniższym progu bólu mogłyby coś poczuć...a co do tego, ze tego typu depilacja jest droga to policzcie sobie ile przez całe życie wydacie na maszynki do golenia, wosk lub depilację cukrową itp...założę się, że jak zrobicie sobie taki mały bilans to okaże się, że depilacja laserowa wychodzi najtaniej ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez landrynka22 » 17 lut 2013, o 19:36

hej
Apropo depilacji laserowej to ile kosztuje??
A odnośnie bólu przy jakiejkolwiek depilacji to najmniej boli tuż po okresie
a najbardziej odczuwalny jest ból podczas jajeczkowania.
Ja osobiście chodze na wosk jak kolezanka wcześniej wspomniała na dłuższy czas jest spokój a apropo bólu najgorszy jest pierwszy raz ( jak ze wszystkim )
pozdrawiam:)
landrynka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 18:40

Re: Jaką depilacje wybrać ?

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 10:06

cały cennik możesz znaleźć na stronie tego salonu depilacji laserowej podane masz ceny za jeden zabieg, ale ja akurat przy zakupie całej serii zabiegów na daną część ciała dostałam zniżkę, nie wiem czy to była taka promocja czy zawsze tak jest, ale możesz zapytać, na pewno mniej Cię to i tak wyjdzie niż ta depilacja woskiem u kosmetyczki
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]