Jaką farbę do włosów wybrać?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jaką farbę do włosów wybrać?

Postprzez irracjonalna_alducha » 9 cze 2020, o 09:26

nie wiem, ja zawsze jak farbuje włosy na blondzik to wybierałam te londy. czy u wszystkich się sprawdzają to niestety, ale nie wiem
Avatar użytkownika
irracjonalna_alducha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 15:24

Re: Jaką farbę do włosów wybrać?

Postprzez actress » 11 cze 2020, o 09:48

Polecam Ci tutaj tę farbę:
https://lavandin.pl/pl/products/wella-p ... 33144.html

Jest delikatna oraz nie niszczy włosów. To jednen z niewielu produktów do koloryzacji, który radzi sobie z farbowaniem każdych włosów, równiez tych, które mają róznice odcieni. Odżywka dołaczona do opakowania nadaje rownież włosom ładnego błysku.
Włosy nie plątają się w użytkowaniu, sama farba bardzo wydajna i jedno opakowanie na spokojnie wystarcza na pokrycie włosow o długości za łopatki. Są gladkie i miękkie.
Zdecydoanie jedna z lepszych farb, jakie mozna dostać w sklepach.
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Jaką farbę do włosów wybrać?

Postprzez crushonka » 12 cze 2020, o 14:49

a to o niej nigdy nie słyszałam :P
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Jaką farbę do włosów wybrać?

Postprzez andrat » 10 sie 2023, o 10:34

Hej dziewczyny. Pytanie do tych co sobie same farbujecie wlosy w domu. Z jakiej firmy kupujecie farby? Jakie są wasze ulubione. Ja zawsze farbowałam z syoss ale myślę zeby teraz kupic z loreal. A wy jakie marki polecacie? Preferuje odcienie blondów ale dziewvzyby które farbują na ciemniejszy tez proszę o opinię na temat różnych marek
No i zastanawiałam się teraz nad ciepłym brązem na włosach: https://hotelsgratis.pl/cieply-braz-na- ... or-wlosow/ Czy ten kolor może mi obecnie pasować? Widzialam, ze większość osób nosi chłodne odcienie, ale powiem szczerze, że w chłodnych barwach nie czuję się dobrze. Wydaje mi się, ze nie pasują mi zupełnie do koloru skóry.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników