Jaka fryzura w tym dniu?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez a_gatka » 17 kwi 2015, o 21:35

Dziewczyny, powoli zaczynam rozglądać się za fryzurą i docelowo fryzjerem. Ani na jedno ani na drugie nie mam pomysłu - nie tylko dlatego, że w Oświęcimiu nie znam salonów ale również dlatego, że mam wątpliwości czy upięcie wytrzyma moje ciężkie włosy. Jakie macie doświadczenia z fryzurami do ślubu? Może pomogą mi w rozwianiu wątpliwości...
a_gatka
 

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez Aniela » 17 kwi 2015, o 22:45

to zalezy jaką masz suknię
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez a_gatka » 18 kwi 2015, o 10:05

Bardzo prostą, elegancką, ecru, z haftowanym gorsetem i dołem, na szerszych ramiączkach, odcinaną pod biustem. Do sukni jest bolerko. Dodatki będą w kolorze starego złota.
a_gatka
 

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez anett » 18 kwi 2015, o 22:51

Moja przyjaciółka, ma włosy proste jak druty i nigdy przenigdy żadne loki, fale nie dawały rady jej włosom. Zanim wyszła od fryzjera to już zaczynały znowu być proste. A jednak znalazła magików, którzy na ślub zrobili jej piękne fale. Wytrzymały całą noc, śmiała się, że nawet jeszcze po umyciu były lekko skręcone. Nie łam się coś na pewno uda się zrobić. Kwestia kosmetyków i tego czy fryzjer umie z nich skorzystać.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez a_gatka » 19 kwi 2015, o 16:41

O rany... to teraz po prostu muszę spytać! Co to za magicy? Jacy? Gdzie? Za ile? :) Jestem żywo zainteresowana magią na mojej głowie w dniu ślubu. :)
a_gatka
 

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez anett » 21 kwi 2015, o 23:30

Haha, też ją o to dopytywałam. Ona była akurat w salone Loreal, dokładnie Loreal Professionnel w Warszawie. Jeśli jesteś z innego miejsca to spokojne, bo sieć jest duża i mają salony w wielu miastach w Polsce. Za ile to szczerze mówiąc nie pytałam, ale przy najbliższej okazji dowiem się. Popatrz sobie na ich stronę. Mają dużo zdjęć potwierdzających jak wyglądają te ich czary.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez docha » 22 kwi 2015, o 22:34

A oni robią tylko fryzury ślubne? Bo u mnie już po ptokach :P Ale bardzo chciałabym ściągnąć farbę z włosów (prawie czarny) i zbliżyć się do mojego naturalnego koloru (ciemny blond). Boję się iść do zwykłego salonu, żeby mi ktoś włosów nie spalił :/
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez a_gatka » 23 kwi 2015, o 19:43

Dzięki za podpowiedź! Popatrzę, poczytam, podzwonię i wrócę do Was z wrażeniami. Naprawdę mi zależy na tych włosach...
Docha - jak znam życie to pewnie ściągają. No i przynajmniej nie zniszczą Ci włosów jak pracują na swoich oryginalnych kosmetykach.
a_gatka
 

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez docha » 28 kwi 2015, o 10:24

Już znalazłam robię dekoloryzację, znalazłam też salon w moim mieście (mają salon-locator na stronie) i umówiłam się na piątek, bo wcześniej nie mam czasu.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez asenat535 » 28 kwi 2015, o 13:10

Fryzurę najlepiej przynajmniej raz zrobić taką próbną. Mnie się podobają takie jak najbardziej naturalne. Najczęściej do zdjęć pamiątkowych dziewczyny mają lepsze fryzury, niż te do ślubu.

Rzeszów żaluzje - czy jest w stanie ktoś doradzić? :)
asenat535
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 12:50

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez anett » 1 maja 2015, o 11:26

docha napisał(a):A oni robią tylko fryzury ślubne? Bo u mnie już po ptokach :P Ale bardzo chciałabym ściągnąć farbę z włosów (prawie czarny) i zbliżyć się do mojego naturalnego koloru (ciemny blond). Boję się iść do zwykłego salonu, żeby mi ktoś włosów nie spalił :/



Oczywiście, że nie tylko ślubne. To jest bardzo dobry salon tak wogóle. A jak ktoś już szuka na ślub, to salon musi być bez zarzutu, dlatego pomyślałam o Loreal. Natomiast oni zajmują się kompleksowo fryzjerstwem. Strzyżenia, koloryzacje, modelowanie, pielęgnacja czy właśnie fryzury okolicznościowe. Do wyboru do koloru.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez Stella » 11 maja 2015, o 17:55

Ja byłam w takim salonie w trójmieście - hmmm dopiero teraz skumałam, że mają te salony w wielu miejscach.
W zeszłym roku byłam świadkiem na ślubie przyjaciółki i ona mnie zaciągnęła do tego miejsca - i nie żałuję - full profeska :)
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez efunka » 12 maja 2015, o 13:54

Rzeczywiście w dobrym salonie potrafią zrobić cuda. Ja lubię proste stylizacje.
efunka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 15:52

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez zosia.81 » 16 cze 2015, o 09:53

Ostatnio modne są loki, ja je miałam w kwietniu na weselu i moja siostra również

zosia.81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2015, o 09:50

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez ola80 » 26 cze 2015, o 11:13

najlepsze są koczki:)fryzjerka Ci doradzi:)szczęścia na nowej drodze:)

ola80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 11:11

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez bettti86 » 21 lip 2015, o 08:25

Wydaje mi się, że to jaka fryzura będzie pasować zależy od włosów. Jeśli ktoś ma kręcone to bez sensu prostować i nakładać na głowę jakiś żelbeton bo i tak jak się panna młoda spoci, to fryzura pójdzie w diabły, więc w tym przypadku najlepiej jakiś artystyczny nieład, a z prostych włosów to można już zrobić wszystko, nawet ładnie zakręcić i zrobić z nich takie fajne modne w tym sezonie luźne warkocze z lekko kręconych włosów albo tradycyjnie jakiś koczek :).
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez nieuczesanamyśl » 2 wrz 2015, o 12:39

Dziewczyny, nie znalazłam potrzebnego wątku, więc jeżeli robię spam, to przepraszam, usunę się tylko dajcie znać.
Potrzebuję pomysłu na fryzurę, ale dla siebie, a jestem świadkiem (świadkową?). Włosy mam za ucho,, proste i obcięte też na prosto. Nie chcę szaleć, bo zapuszczam je na własny ślub i wołałabym ich nie podcinać. Fryzjerka radzi mi loki, bo zamaskują brak strzyżenia - myślicie, że taki pudelek na głowie nie jest passe?
nieuczesanamyśl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 12:32

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez marla_s » 10 wrz 2015, o 11:31

Ja miałam kręcone włosy. Do takiego stopnia mi się spodobało, że od czasu do czasu robie do teraz taką fryzurę
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez Friye » 11 wrz 2015, o 14:19

Ja mam długie i gęste włosy. Nie chciałabym mieć ich zapiętych w kok, może jakieś po prostu podpięcie? Chociaż najbardziej bym chciała być po prostu w rozpuszczonych włosach...
Friye
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 14:11

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez Biedronka87 » 22 wrz 2015, o 09:32

OLA.JPG
Ania_loki.jpg
Moja koleżanka, która jest fryzjerką ostatnio często czesze na śluby tak, jak na obrazku (instrukcja jak zrobić taką fryzurę w domu, na ślub jest to trochę bardziej "podrasowana" wersja :)
I jeszcze zawracajcie uwagę czym Wam te loki kręcą, bo jak ja sobie kręcę lokówką sprzed lat, to fryzura wytrzymuje góra 4 godziny, a kiedy kręcę tą Remington z systemem hydro care, która ma jakąś mgiełkę i cuda na kiju- trwam nawet 8 godzin :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Biedronka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 08:42

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez anielica » 22 wrz 2015, o 11:59

Teraz widziałam taką pannę młodą, która miała naturalne włosy i tylko białą kokardę we włosach. Do krótkiej sukienki to wygląda mega.
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez malesa » 8 paź 2015, o 08:29

Teraz ja zaczynam mieć problem z fryzurą, zero pomysłów, może wiecie, co teraz jest na czasie
Avatar użytkownika
malesa
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 08:13

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez Mrs.B » 10 paź 2015, o 19:56

anielica napisał(a):Teraz widziałam taką pannę młodą, która miała naturalne włosy i tylko białą kokardę we włosach. Do krótkiej sukienki to wygląda mega.

Dałaś mi natchnienie ;) Bo sama myślę o naturalnej fryzurze może z warkoczem z boku głowy takim małym. I do tego właśnie fajna byłaby może taka kokardka :)
Avatar użytkownika
Mrs.B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 17:08

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez edda » 10 paź 2015, o 21:34

Ja planuję gładko zaczesany kok.
edda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 paź 2015, o 21:32

Re: Jaka fryzura w tym dniu?

Postprzez Hadassa » 11 paź 2015, o 14:27

Mrs.B zależy jaką masz sukienke ;)
ale warkocze jak najbardziej, teraz tyle wariacji z nimi ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]