Jaka wódka na wesele?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez dzo » 30 kwi 2013, o 21:09

nie chodzi o rodzaj a smak każdej wódki ;)

Żołądkowa Gorzka smakuje na przykład inaczej niż Absolwent.
Albo Finlandia też ma inny smak.

Może mało wódek pijesz i dlatego nie rozróżniasz ;)
dzo
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez 456 » 1 maja 2013, o 13:04

Żubrówka jest dobra. W każdym razie po drugim kieliszku, podobnie jak Żołądkowa Gorzka. To chyba dwie najlepsze wódki z tych "tańszych".
Bols to pożal się Boże. Nie dość, że smak okropny to jeszcze nie "wchodzi" jak powinna... :roll: Nie poleciłabym jej na wesele.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez brunecia » 1 maja 2013, o 22:17

nalezy pamietac, ze przede wszystkim wodka MUSI BYC ZIMNA!!!!! ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez sun979 » 3 maja 2013, o 20:31

brunecia napisał(a):nalezy pamietac, ze przede wszystkim wodka MUSI BYC ZIMNA!!!!! ;)




a to wiadomo ;D bo ciepła wódka jest okropna :)

ale czuję, że w 99% będę mieć na weselu WYBOROWĄ! ;) Bardzo dobra, bo próbowałam w ten weekend majowy! ;D
sun979
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez krysia19 » 5 maja 2013, o 11:35

Z tym, że zimna to się zgadzam. My mieliśmy na swoim weselu wódkę Sobieski ;)
Ale szczerze mówić wybór odpowiedniej wódki nie miał dla mnie większego znaczenia ...
_____________________________________________________________________________________
http://centrumkasiarzy.pl/ - profesjonalne kasy i drukarki fiskalne.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez KasiaKrysia » 6 maja 2013, o 08:26

Wydaje mi się, że nie ma co szaleć z wódkami z górnej półki, bo z doświadczenia wiem, że goście wypiją co im się da i i tak będą zadowoleni. Lepiej zadbać, żeby była cały czas lodowata. Ewentualnie można zainwestować w fajne dodatki dla Pań do drinków, np. syropy, miętę itp.

Avatar użytkownika
KasiaKrysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 08:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez majowy84 » 6 maja 2013, o 15:11

KasiaKrysia napisał(a):Wydaje mi się, że nie ma co szaleć z wódkami z górnej półki, bo z doświadczenia wiem, że goście wypiją co im się da i i tak będą zadowoleni. Lepiej zadbać, żeby była cały czas lodowata. Ewentualnie można zainwestować w fajne dodatki dla Pań do drinków, np. syropy, miętę itp.


Myślę, że się mylisz. Goście bardzo zwracają uwagę na jakość wódki weselnej. Albo jesteś osobą mało pijącą wódkę albo wcale, bo widzę że nie dostrzegasz różnicy między smakami taniej (sic) wódy i dobrej wódeczki ;)
Dobra wódka, muzyka + jedzenie to gwarancja dobrej zabawy :D

Ja wybieram na swoje wesele albo STOCKA albo P. TADKA cena przystępna jakość zadowalająca :)

Obrazek
Sklep z bielizną polskich producentów
www.sklep-datura.pl
Avatar użytkownika
majowy84
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:14
Lokalizacja: Pobiednik Wielki

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez tasiaka » 6 maja 2013, o 21:54

Dla mnie wódka mogłaby w ogóle nie istnieć NIENAWIDZĘ! Ale faktycznie, wszyscy z kręgu znajomych po weselach chwalą właśnie Stocka - coś musi być na rzeczy
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Klarina » 9 maja 2013, o 22:14

Oj zwracają uwagę, zwracają... Potem zawsze jest gadanie. Zazwyczaj pamięta się orkiestre, ogólna zabawe na parkiecie, jedzenie i wódke z danego wesela :)

My mielismy Finlandie - schodziła jak woda z kranu - błyskawicznie :D

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez bajaderka » 14 maja 2013, o 00:03

Też się wydaje, że jednak zwracają sporą uwagę. Na pewno nie można podać nic słabego.
Akurat co do Finlandii, to kiedyś bardzo lubiłam, ale jakiś czas tematu kilka razy nacięłam się na jakąś dziwną i całkiem się przestawiłam.
Dlatego warto brać ze sprawdzonych miejsc. Koleżanka ostatnio w temacie, akurat wzięła Pana Tadeusza, ale szukała przez ich stronie - http://goo.gl/QPwR8. Mają nam namiary na hurtownie, więc to raczej musi być pewniak. Poza tym znajdują najniższe ceny. Warto właśnie szukać takich promocji.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez jarzębina » 14 maja 2013, o 02:05

U mnie weselicho za rok ale narzeczony już zarządził, że będzie Stock :) a ja chcę dodatkowo barmana dla pań, bo będzie dużo naszych znajomych i większość dziewczyn pije drinki.
Avatar użytkownika
jarzębina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 01:24

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Basia1994 » 14 maja 2013, o 09:03

jarzębina napisał(a):U mnie weselicho za rok ale narzeczony już zarządził, że będzie Stock :) a ja chcę dodatkowo barmana dla pań, bo będzie dużo naszych znajomych i większość dziewczyn pije drinki.


Fajny pomysł, też o tym u siebie pomyślę :)
Basia1994
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez bajaderka » 14 maja 2013, o 15:57

Fakt, barman dla pań fajna sprawa, tylko ciekawe jak tam ceny takiej przyjemności.
A któraś z was miała może fontannę alkoholową? Co w ogóle myślicie o takim rozwiązaniu?
U mnie do ślubu jeszcze trochę, ale powoli badam trendy ;)
I ciekawa jeszcze jestem jak tam z winami? Jakie bierzecie/brałyście na swoje wesela?
Widziałam też na stronie pana tadeusza info, że rozprowadzają Jacobs Creeka. Ktoś może miał?
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez brunecia » 19 maja 2013, o 00:54

my mielismy oprocz wodki, piwo,czerwone wino,biale wino i ajerkoniak.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez jarzębina » 20 maja 2013, o 03:23

Co do cen za usługi barmańskie to po znalezieniu kilku ofert zauważyłam, że są spore różnice. Za noc sam barman może wziąć kilkaset zł, zależy jakie ma doświadczenie. Dodatkowo czy na sali, gdzie będzie wesele jest bar i szkło czy barman musi mieć wszystko swoje :) wtedy cena rośnie. I oczywiście trzeba jeszcze kupić alkohole na drinki. Ja akurat mam 2 przyjaciółki barmanki, które chciały stanąć za barem, ale już im wytłumaczyłam, że będą gośćmi i chcę się z nimi bawić :) Jednak znalazły mi swoich znajomych, z którymi pracowały i wiedzą na co ich stać i wynegocjowały dobre warunki (dlatego sprawa kosztów przedstawia się zupełnie inaczej). Trzeba uważać kogo się bierze, bo czasem barman "tani", z przypadku nie radzi sobie. I nie chodzi mi o to, że musi dużo sobie zażyczyć, tylko warto się czegoś o takiej osobie dowiedzieć, bo przy odrobinie chęci, szczęścia i poszukiwań można znaleźć super ofertę. Fontanny z alkoholem też są fajnym pomysłem:) i ślicznie wyglądają. Co do win to na każdym weselu, na którym byłam ostatnio to się pojawiły na stołach, ale poszło zazwyczaj kilka butelek (4-5 rozmawiałam z młodymi, stąd wiem). Piwo jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie jeśli ktoś ma poprawiny ;)
Avatar użytkownika
jarzębina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 01:24

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez brunecia » 21 maja 2013, o 19:51

My mielismy piwo, gdyż z rodziny małża wiele osób nie pija wódki, więc sobie piwkowali :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez marco6669 » 27 maja 2013, o 21:54

każdy stawia tylko butelki na stołach, widziałam ostatnio na weselu fontannę alkoholowa, ale nam się podobało:):):) ile radości z tego było i najważniejsze, że goście zadowoleni a przecie o to chodzi wejdźcie sobie tutaj http://www.sumowisko.pl/fontanny
marco6669
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 16:50

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez rzabba » 31 maja 2013, o 17:53

Ostatnio byłam na weselu, była Wyborowa. Naprawdę niezły wybór. Ponoć Pan Tadeusz też jest w miarę dobrym wyborem. Państwo młodzi zamawiali korzystając z tej strony - http://najlepsza-wodka.pl/. Może się komuś przyda.
rzabba
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:11

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Barbecue » 3 cze 2013, o 21:44

My kupiliśmy wódkę litewską z kłosem Stumbras. W monopolowym czy hipermarkecie za 0,5l trzeba zapłacić około 30 zł a my w hurtowni dawaliśmy 23zł. Ta wódka jest z tej górnej półki co finlandia na przykład no ale tańsza bo mniej znana.

Nie inaczej, odpylacze
Avatar użytkownika
Barbecue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2013, o 21:36

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Betty33 » 11 cze 2013, o 18:03

Ostatnio na weselu u rodziny był Pan Tadeusz, z tego co wiem wódka była ok. Było też sporo innych alkoholi: wina czerwone i białe, martini, likiery.
Betty33
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 09:14

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Primrose36 » 14 cze 2013, o 19:40

Pan Tadeusz! Bardzo dobra wódka. Jeżeli tak mozna wódkę określić ;) Nawet jestem w stanie się jej napić :)
Primrose36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez MagdaLena30 » 14 cze 2013, o 23:19

U mnie sprawdził się Pan Tadeusz. Początkoo mysleliśmy o innej,zachęciła nas przede wszytskim cena http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html, a dodatkowo wodka ta jest delikatna i dobra dla kobiet, takzze do drinków oraz ladnie prezentuje sie na stole :) szczerze polecam
MagdaLena30
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Basia1994 » 21 cze 2013, o 08:20

Barbecue napisał(a):My kupiliśmy wódkę litewską z kłosem Stumbras. W monopolowym czy hipermarkecie za 0,5l trzeba zapłacić około 30 zł a my w hurtowni dawaliśmy 23zł. Ta wódka jest z tej górnej półki co finlandia na przykład no ale tańsza bo mniej znana.


Jak dla mnie zbyt droga 200 butelek po 23 zł fiufiu, wybór padł na Stocka 17 zł za 0,5 litra w hurtowni. Polecam ewentualnie faktycznie Pan Tadeusz podobna cena. Pamiętajcie hurtowni alkoholowym jest cała masa, można podjechać i nie martwcie się że to hurtownie oni tylko czekają na takie okazje więc bez problemu sprzedają ;)
Basia1994
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez krokusss » 21 cze 2013, o 13:29

U mnie sprawdził się Pan Tadeusz :) zacheciła nas głownie cena oraz to że ten alkohol jest bardzo delikatny wiec na przyjecie weselne jest idelany.

Ostatnio edytowano 21 cze 2013, o 13:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Hadassa » 21 cze 2013, o 15:43

Co się wszyscy tak na Pana Tadzia uparli... może i jest delikatny...
Ale wśród moich znajomych wiele osób się skarżyło,że działa po czasie... ;/

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]