Pan Młody- kreacja (wasze opinie)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Pan Młody- kreacja (wasze opinie)

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 09:18

Jaki kolor garnituru waszym gustem powinien mieć pan młody ?
Mój się uparł że idzie w kremowym. A ja bym chciała by ubrał się w czarny garniturek :)
Ja to jest u Was ?
Panna_M
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 09:27

my raczej myślimy..."gdzie on ten garnitur dalej założy"hyhy...a jak byłam ostatnio z koleżanką (bo bierze ona ślub za miesiąc) i oglądałyśmy sukienki i garnitury to Pan ze sklepu powiedział że mężczyzna powinien ubrać się pod kolor Panny Młodej..więc co właśnie kremowego,stalowego, ale nie czarnego:) no ale co zrobić jak kręcą nas faceci w czarnych garniturach:P
Luśka
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 09:31

Kurczę to ja taka starodawna jestem :) ale mojemu naprawdę pasuję czarny kolor, dlatego tak mu zaproponowałam, to ten, nie! :)
Panna_M
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez Luśka » 17 lip 2009, o 09:37

powiedz mu że bardzo go kochasz w czarnym garniturku hehe :D i jak chce żebyś dobrze się czuła na ślubie to niech założy czarny:)
Luśka
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 11:13

HM zazwyczaj zaklada sie czarny garnitur choc musze przyznac ze szare czy kremowe tez mi sie podobaja ;)
evka
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 14:10

To zależy też jaki ON jest, Pan Młody oczywiście. Czy ma ciemną karnację, ciemne włosy itp., wtedy pasuje każdy. Ale jeśli jest blondynem, to nie widzę Go w żadnym innym niż czarny :) Wyobrazcie sobie takiego blondynka w kremowym czy stalowym garniturze-nieeeee :D A do sukienki Panny Młodej pasuje każdy kolor garnituru, niezaleznie od koloru sukni.
meredith
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 14:12

Zgadza sie :)
evka
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 16:36

A co! też się zgadzam :), bo do białego koloru pasują wszystkie inne.
Panna_M
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez hanka32 » 23 lip 2009, o 20:57

BIAŁY KOLOR POWINIEN BYĆ ZAREZERWOWANY DLA PANNY MŁODEJ JAK I KREMOWY - ECRU.TO KOBIETA POWINNA WYGLĄDAĆ W TYM WYJĄTKOWYM DNIU JAK ANIOŁ.A PAN MŁODY NIECH BĘDZIE UBRANY W CIEMNY GARNITUR CHOĆ NIE KONIECZNIE CZARNY. :serca
hanka32
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez rybka » 26 cze 2010, o 11:15

My garnitur mamy czarny, ale za to kamizelka jest kremowa :) Kupowaliśmy w Giacomo Conti. To takie dwa w jednym - niby klasyka, ale jednak widać, że garnitur jest ślubny, a nie jakiś stary, wyciągnięty z szafy ;)
rybka
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez m.orkan » 21 wrz 2010, o 09:40

Ja nie jestem tradycjonalistką i lubię eksperymentować, wprowadzać nowe zasady i reguły w życie. Myślę, iż skoro Panna Młoda wybiera sukienkę sama ( bez wiedzy swojego narzeczonego) to czemu on nie mógłby mieć takiej możliwości.. ? Mają braci, ojców, przyjaciół, ewentualnie siostry, mamy i przyjaciółki które na pewno służą dobrą radą.. :) Jednak też zdecydowanie uważam, że młody nie powinien być ubrany na biało czy kremowo co oczywiście nie oznacza, że musi to być garnitur w kolorze czarnym.. w tym dniu - jak wspomniała wyżej koleżanka- aniołem powinna być Panna Młoda. :)
m.orkan
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 10:56

Najważniejsze jest to, aby Wasze stroje były dopasowane również do siebie, np. jeśli panna młoda zdecyduje się na suknię stylową , to dla pana młodego odpowiedni będzie frak . Tutaj znajdziesz kilka istotnych wskazówek.


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Misia
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez wiosenka26 » 6 kwi 2011, o 13:14

Nie, no prosze Was... Bialy garnitur dla faceta odpada... W czarnym wyglada sie zawsze elegancko!!!

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
wiosenka26
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez eveline » 9 cze 2011, o 15:41

Tak jak pisała jedna moich przedmówczyni uważam, że przede wszystkim kreacje muszą dostosowane do siebie i być względem siebie w jakichś sposób komplementarne. Osobiście chciałabym widzieć faceta we fraku ;-)
eveline
 

Re: Pan Młody- kreacja.

Postprzez nelka-1990 » 17 cze 2011, o 21:01


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować


polecam
nelka-1990
 

Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Anita » 8 gru 2011, o 00:35

Za pół roku wychodzę za mąż i poszukujemy z misiem jakiegoś fajnego garnituru dla niego (okolice Poznania). Niestety nie wiemy gdzie i jakiego szukać możecie coś doradzić?
Anita
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez no.nie.wiem » 10 gru 2011, o 14:25

Nie jestem z Poznania wiec jedyne co mogę Wam doradzić to kupno, lub wypożyczenie garnituru w miejscu gdzie mogą je przeszyć, skrócić, poszerzyć, dopasować itp.

Jeśli zależy Ci, żeby dobrze wyglądał to KONIECZNIE IDŹ Z NIM .
Mój mąż poszedł ze swoją mama i tak go ubrała, że wyglądał jak Sołtys.
no.nie.wiem
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Mirellka » 10 gru 2011, o 16:07

My kupiliśmy garnitur w Cybinie. Mają tam bardzo duży wybór, więc dobierzecie coś odpowiedniego. Ale tak jak pisała no.nie.wiem musicie iść razem ;)
Mirellka
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Jowita » 11 gru 2011, o 14:26

My na nasz ślub też kupiliśmy garnitur w Cybinie. Pojechaliśmy razem i od tamtej pory oboje robimy tam zakupy, ponieważ po za garniturami i koszulami dla mężczyzn mają też duży wybór eleganckich ubrań dla Pań.
Jowita
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Anita » 11 gru 2011, o 17:45

A jak wyglądają ceny w tym sklepie? Jak mamy się przygotować psychicznie na takie zakupy?
Anita
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Mirellka » 11 gru 2011, o 23:53

My za całość czyli garnitur, koszulę, krawat i buty zapłaciliśmy niecały 1000zł.
Mirellka
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Jowita » 12 gru 2011, o 17:27

Z tego co pamiętam to ceny garniturów zaczynały się od 490zł natomiast koszule i krawaty to koszt około 80zł jak mówi mój mąż ceny normalne, ale jakościowo 4 klasy wyżej :)
Jowita
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Anita » 12 gru 2011, o 22:16

Chyba najważniejsze :) gdzie znajduje się ten sklep? bo bez tej informacji ciężko będzie nam coś w nim kupić :)
Anita
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Mirellka » 13 gru 2011, o 16:56

My kupiliśmy to wszystko w Swarzędzu przy ulicy Warszawskiej.
Wiem że jest też jeszcze jeden sklep gdzieś w Poznaniu, ale niestety nie wiem gdzie dokładnie.
Mirellka
 

Re: Jaki i gdzie - Garnitur

Postprzez Jowita » 13 gru 2011, o 21:27

My akurat też kupiliśmy w tym w Swarzędzu, a ten drugi jest przy Dąbrowskiego okolice A2 Baranowo w tym też byliśmy, ale tylko orientacyjnie :)
Jowita
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot], Rabka