Jaki jest Wasz facet?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jaki jest Wasz facet?

Postprzez sun979 » 27 lip 2012, o 18:25

Pytanie z tematu - Jaki jest Wasz facet? :)

Typ szalonego, energicznego faceta, czy może czuły, wrażliwy misio? :)
Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi. :) Podzielcie się doświadczeniami! ;)
sun979
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez simi » 27 lip 2012, o 19:32

Raczej czuły i wrażliwy,choć czasami budzi się w nim energiczne szaleństwo :lol:

"Z kobietą nie ma żartów-w miłości czy w gniewie,
co myśli-nikt nie zgadnie,co robi-nikt nie wie.."
simi
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 12:41

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez mycha25 » 27 lip 2012, o 21:35

Raczej czuły choć czasem lubi zaszaleć,czasem zdenerwować...Jest taki normalny... ;)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez sun979 » 28 lip 2012, o 10:16

Mój jest spokojny, wrażliwy i czuły... :) Nigdy by mi nie nadał jak niektórzy. Jak się kłócimy to często ja zaczynam niestety przez drobnostki, ale nie umiemy się nie odzywać kilka dni. Od razu się godzimy. :) Często to godzenie jest najlepsze... ;P
Myślę, że ja jestem zbyt często nerwus i inny facet chyba by ze mną nie wytrzymał... ;P
A mój facet to okaz spokoju w szczególności w dzień, bo w nocy to tak jakby to nie był on, taki mój drapieżnik... ;P
sun979
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Tinuviel » 30 lip 2012, o 18:13

Hm, mój jest bardzo uczuciowy, potrzebuje ogromnie dużo czułości (co np mi czasem przeszkadza jak jesteśmy w towarzystwie), ale przez to też potrafi się nieźle o coś obrazić i wyolbrzymić sprawę. No a w konsekwencji się bardzo denerwuje. Jak coś jest nie po jego myśli to od razu wpada w szał... Ale nie mamy "cichych dni", szybko się godzimy :-) Ale fakt faktem, że z czasem coraz więcej się sprzeczamy o głupoty ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez nina19 » 11 sie 2012, o 23:13

Mój ukochany jest bardzo czuły, delikatny i w głębi duszy bardzo wrażliwy, ale zarazem bardzo bardzo męski. ; )
Mi zawsze okazuje czułość i delikatność, co wlaśnie w nim kocham. Ostatnio na chwilę to znikło, ale wyjaśnił mi dlaczego tak było i teraz znowu jest ok. ; P
nina19
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:47

Mój jest zajebisty po prostu :)
dzo
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez witch » 15 sie 2012, o 18:04

:witch

Mój jest neurotyczny i nadwrażliwy, oprócz tego perfekcjonista. Dla mnie bardzo czuły, troskliwy. Właściwie to i ja jestem typem neurotycznej i może czasem histerycznej osoby, która uśmiechem pokrywa smutek i depresję.Uśmiech jest szczery, ale w środku morze łez również. On perfekcyjnie je rozdziela i akceptuje dwoistość mojej natury. To trudne, nikomu się to nie udało, jemu przychodzi naturalnie. :kiss2

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez grzes990 » 15 sie 2012, o 20:21

wiecie tak piszecie o swoich menach to trochę dla odmiany napiszę o swojej kobietce (zonie) przed ślubem aniołek super kobieta uczuciowa opiekuńcza zazdrosna (co faceci lubią jak kobieta pokazuje zazdrość ) po ślubie i po pierwszym dziecku kochana matka porządna gospodyni (za co ją szanuje ) po drugim dziecku nadal kochana matka porządna gospodyni. Hm..... a jaka żona ? szkoda gadać nadal jest dobrą matką dla naszych dzieci i dobrą gospodynią tylko jest jedno ale.... zapomniała o mężu po pierwszym dziecku (8lat) nie słyszałem słowa kocham przestała być czułą żoną. Drogie kobietki pamiętajcie że oprócz naszych skarbów ( dzieci) macie jeszcze tego swojego męża pokażcie że o nas też pamiętacie że jednak kochacie bo takie odstawienie na drugi tor bardzo boli uwierzcie mi :kwiatek pozdrawiam
grzes990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 20:11
Lokalizacja: kielce

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 21:53

Ja nigdy o moim nie zapomnę i nie odtawię go na boczny tor, bynajmniej będę się starać ; ) .
A jeżeli Twoja tak zrobiła, to porozmawiaj z nią. Przecież ona tego może nie widzieć. Uświadom ją, że tak się stało, że nie czujesz się kochany.
Rozmawialiście o tym?
nina19
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez witch » 16 sie 2012, o 12:18

:witch

Grzesiu, jeśli czegoś pragniesz to sięgnij po to sam. Przynieś żonie kwiaty, powiedz że jest piękna i że doceniasz ją jako kobietę, mamę, gospodynię. Nie zapomnij powiedzieć że kochasz. Bez wypominania i oczekiwań zdobywaj ją na nowo. Zobaczysz że i na piwko wyjdzie (bez dzieci), i może zacznie patrzeć na Ciebie łaskawiej. :fallinlove
Powodzenia.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez dzo » 16 sie 2012, o 17:33

O to to :) koleżanka dobrze mówi :) Grześ zdobywaj ją :) próbuj uwodzić :) zaproś na randkę :)
dzo
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez sun979 » 16 sie 2012, o 17:56

dzo napisał(a):Mój jest zajebisty po prostu :)



Lubię to! ;)
sun979
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Tinuviel » 16 sie 2012, o 18:06

Myśl z dzisiaj: mój jest taki zaparty, że aż strach! :-P

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez dzo » 16 sie 2012, o 18:08

zaparty w sensie uparty ?
dzo
 

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Tinuviel » 16 sie 2012, o 18:24

Tak ;-) Potrafi się tak zaprzeć, że nikt nie przemówi do niego... A na początku było zupełnie inaczej. Teraz to już ciężko się dogadać :/

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez whitequeen » 18 sie 2012, o 20:58

Mój jest meega uczuciowy, potrafi płakać przy mnie. Jest zabawny, jeśli chce to potrafi być strasznie kochany i milusi, łatwo go zdenerwować. Ale ogólnie : jest NAJWSPANIALSZY. <3 !
whitequeen
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 18 sie 2012, o 18:29

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 13 mar 2013, o 21:36

Jest jak pogoda. Zmienny;) ale nie mogę narzekać jak potrzeba jest misiem jak sytuacja się zmienia potrafi być lwem. Jest super!!! :fallinlove

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez tomeh » 14 mar 2013, o 02:39

Widzę po wypowiedziach, że dobre o nas są oponie, że mamy uczucia i nie jesteśmy tacy źli.

tomeh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 02:37

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 14:46

hmm.. długo opowiadać... :) jak dla mnie jest cudowny, jest moim ideałem ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez 456 » 14 mar 2013, o 17:25

Zawsze na początku każdy jest wspaniały i idealny wręcz. Później zaczyna się odkrywać wady swojej połowicy. To normalne.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 18:18

masz rację :) kwestia tylko by te wady akceptować i nauczyć się z nimi życ:)
a on by dalej był dla nas ideałem :) tym jedynym :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez 456 » 14 mar 2013, o 18:50

Kayira napisał(a):masz rację :) kwestia tylko by te wady akceptować i nauczyć się z nimi życ:)
a on by dalej był dla nas ideałem :) tym jedynym :)

Niektóre wady da się usunąć.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Hadassa » 15 mar 2013, o 09:41

Usunąć nie usunąć ;) na pewno trzeba nad nimi pracować ;)
Jednym przychodzi to łatwiej innym gorzej ...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaki jest Wasz facet?

Postprzez Patka2002 » 15 mar 2013, o 10:38

Mój jest opiekuńczy i zaradny i chyba te dwie cechy kocham w nim najbardziej. To nie znaczy, że nie ma wad ;-), bo ma i kocham je zdecydowanie mniej. Ale nie są to takie wady, z którymi nie da sie żyć. W sumie to przecież nikt nie jest idealny :diabel .
Patka2002
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 14:20
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]