Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez zakupocholiczka » 6 lut 2012, o 11:07

Nala wpisz sobie w youtube lub google jest mnóstwo filmików jak robić smokey eyes.
zakupocholiczka
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez tusia25 » 22 lut 2012, o 23:21

Ja lubei naturalne kolory na co dzień. Lubię beże, jasn brązy, po prostu kredkę brazową i rzęęęsy musza byc pomalowane:) i to najlepiej dosc mocno:)
tusia25
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez tusia25 » 27 lut 2012, o 18:53

ja też preferuje naaturalne kolory:) Najlepiej same rzęsy, ale mocno pomalowane no i ewentualnie brazowa kredka:) jesli jakis wieczorny makijaz to brazy i beze:)
tusia25
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez aisoglam » 29 lut 2012, o 21:13

Lubię być pomalowana na tzw."niepomalowaną" To wbrew pozorom bardzo trudne.Najważniejszy podkład ( pod podkład używam bazę Soraya) delikatny róż i dobrze dobrane jasne cienie . Rzęsy i brwi to henna ciemnobrązowa lub grafitowa. :woman:
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez tusia25 » 5 mar 2012, o 22:16

Wiecie co, a jaki makijaż wybieracie, jak idziecie na jakąś impreze w sobotni wieczór?:)
tusia25
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez aisoglam » 6 mar 2012, o 11:45

Jeśli to impreza gdzieś w klubie, to może być mocniejszy no bo będzie ciemnawo.Cienie raczej jasne, mogą być opalizujące.Podkład to jak kto lubi. Znam osoby,które wybierają całkiem jasny taki w stylu "zombi" - też wygląda ciekawie.Ja maluję cienie na biało ze srebrnym odcieniem i sporo tapety.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Kojaniskatsi » 8 mar 2012, o 23:32

Ja na co dzień wybieram naturalne kolory jak jakieś brązy, złote, ale absolutnie nie perłowe :) do tego od jakiegoś czasu nie wyobrażam sobie życia bez eyelinera 8-) a na imprezę to czego dusza pragnie, od błękitów przez fiolety, kiedyś i czerwony cień się zdarzył ;D A jeśli chodzi o usta, to zazwyczaj bezbarwne pomadki, bo mam manię zjadania wszelkich mazi nakładanych na wargi ;D ale od wielkiego dzwonu, kiedy mam ochotę, wybieram błyszczyk o kolorze koralowym :)

Kojaniskatsi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 23:23

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez mika537 » 12 mar 2012, o 20:30

na codzien staram sie wybierac makijaz bardziej naturalny jak chce byc elegancka w sumie tez nie lubie jakiejs "maski" :P zazwyczaj cielisty cien, eyeliner, maskara no i jedynym mocniejszym akcentem jest czerwona szminka :)
mika537
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez aisoglam » 13 mar 2012, o 12:55

Bardzo podoba m się czerwona szminka ale nie mam na nią odwagi.Wybieram pastelową szminkę lub błyszczek
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez mika537 » 13 mar 2012, o 14:29

aisoglam: mialam ten sam problem kiedys:) nie mialam odwagi nosic mocno zaakcentowanych ust i wybieralam jasne blyszczyki ale w koncu odwazylam sie i musze przyznac ze w czerwonych ustach czuje sie bardzo kobieco:) mam nadzieje ze kiedys sie przelamiesz i sprobujesz hehe polecam i pozdrawiam:)
mika537
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez mohito » 19 mar 2012, o 16:09

na imprezę smokey eyes - uwielbiam, do pracy czasami eyeliner, a obowiązkowo tusz na rzęsach
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez esterarara » 21 mar 2012, o 15:33

smoke eyess.. mm :) najlepszy makijaż! czego do tego używasz @mohito ?
ja kupiłam jakieś tanie cienie na alegro :P ale wraz z eyelinerem z artdeco, który dostałam od chłopaka, makijaż jest świetny.
esterarara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2012, o 15:28

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez mycha25 » 21 mar 2012, o 22:22

Podkład,puder transparentny,brązer na policzki,ey-liner i oczywiście tusz :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez WeselneZaplecze » 22 mar 2012, o 16:24

aisoglam napisał(a):Bardzo podoba m się czerwona szminka ale nie mam na nią odwagi.

Idzie wiosna może warto trochę zaszaleć z kolorami? :) Do pastelowych ubrań zapewne fajnie będzie wyglądał mocniejszy makijaż.
WeselneZaplecze
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Kajsanna » 25 mar 2012, o 14:49

Delikatny naturalny makijaż z błyszczykiem :)

Kajsanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 23:41

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez pamela92 » 27 mar 2012, o 19:11

hmm.. mój makijaż składa się z podkładu i odrobiny tuszu ;) ale musze przyznać ze bez prostownicy nigdzie sie nie ruszę :D

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Lily of the Valley » 14 kwi 2012, o 10:01

Z uwagi na cerę naczynkową, używam podkładu, różu, przedtem jakichś korektorów na zatuszowanie odbarwień skórnych, potem to już tylko tusz, niekiedy eyeliner (jak mi się kreska uda), przy wyjątkowych okazjach (zazwyczaj nie na co dzień) jeszcze dochodzi do tego kredka. Cieni nie używam, tak samo szminek. Lubię za to błyszczyki i wazeliny.
Lily of the Valley
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez milivanili » 9 maja 2012, o 12:41

moj makijaż mogłabym nazwać klasycznym - podkład, delikatny róż, puder no i koniecznie czarny wydłużający rzęsy tusz :) raczej nie szaleję z kolorami i kreskami, a zawsze bardzo chciałam
............. np. podoba mi się to zdjęcie z kolorywm makijażem, zawsze chciałam umieć sobie taki zrobić, ale nei wiem jakie kolory dobrac. bo mam bardzo ciemne niebieskie oczy, szukalam jakichś fajnych cieni albo eyelinerów, ale cięzko mi coś znaleźc :/
chyba się wybiorę sama na taki kurs, żeby się dowiedzieć co i jak ;p



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
milivanili
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 12:23

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Arowana14 » 5 cze 2012, o 15:26

Ja do pracy chodzę pomalowana tak: ........Dość wyraźny i rzucający się w oczy, ale pasuje do mojego kostiumu :D


Treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Wizaz_waw_pl » 13 cze 2012, o 20:23

Na codzien naturalny. Chyba, że jest luzny dzien to mozna pozowlic sobie na jakis kolorek na oczach. Wieczór: mocno podkreslone oczy i usta.
Wizaz_waw_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 19:14

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez stokrotka1011 » 3 sie 2012, o 13:07

Mój makijaż czy na co dzień czy do pracy jest taki sam opieram się na Marilyn Monroe, a na wieczory to pawie oczko lub podkreślenie kocie.
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Ambasada Urody » 12 sie 2012, o 17:58

podkład i Xtreme Lashes :) czyli minuta i gotowe.

Ambasada Urody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 13:25

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Tinuviel » 13 sie 2012, o 08:23

Ja kolory brązowe na powiekach i kreska :-) No i oczywiście tusz. Jak jest gorąco na zewnątrz to używam tylko pudru. A jak chłodniej to pozwalam sobie na podkład. Usta nie zawsze maluję. Ale jak już sięgam to po szminki w naturalnych kolorach.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Lumena » 13 sie 2012, o 19:11

Jak myślicie taki ......... makijaż będzie pasował do czarnej sukienki? Za 2 tygodnie idę na wesele kuzyna i właśnie zastanawiam się jak się pomalować (tzn. jak kosmetyczka ma mnie pomalować :D).




treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Lumena
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:41

Ja uwielbiam smoky eyes :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]