Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Hania26 » 26 paź 2010, o 15:35

Jak malujecie się do pracy, a jak na wielkie wyjście? Inspirujecie się sławnymi osobami:)?
Hania26
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez madzia89m » 26 paź 2010, o 21:27

Uwielbiam mieć mocno podkreślone oczy, więc eyeliner i pogrubiający tusz do rzęs :) nawet do pracy ;) usta przeważnie zostawiam neutralne - tak dla równowagi ;)
madzia89m
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 09:43

Ja lubię makijaż w stylu smoky eyes :) Choć na codzień praktycznie wogóle się nie maluję.. lubię mieć tylko mocno podkreslone rzęsy.. wtedy oko wygląda zdecydowanie lepiej.. :) Tak, długie czarne rzęsy (nie posklejane i bez grudek) to podstawa, która nadaje kobiecie uroku.. :)
ninka_niebieska
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Hania26 » 27 paź 2010, o 14:35

Ja też nie wyobrażam sobie, że mogłabym wyjść z domu bez umalowania rzęs. A jakie są Wasze ulubione tusze :)?
Generalnie dla mnie ikoną stylu jest boska Audrey Hepburn więc podczas wielkich wyjść inspiruję się jej zdjęciami. Lubię rysować sobie kreski zakończone delikatnym ogonkiem. Coś mniej więcej takiego:


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Hania26
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 11:17

Ja nie ruszam się z domu bez czarnej kredki. Także moim ulubionym makijażem są kreski na powiekach, do tego jakiś jasny cień, no i oczywiście tusz do rzęs. Innego makijażu sobie nie wyobrażam. Nie przepadam za zbyt delikatnymi makijażami, których prawie w ogóle nie widać, lubię mieć podkreślony oczy.
aura
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Kasia2 » 19 lis 2010, o 19:41

Używam eyeliner, dobry tusz do rzęs i błyszczyk - to wszystko ;)
Kasia2
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez pompadour. » 26 lis 2010, o 17:23

Maluję się delikatnie, nie lubię mocnego makijażu. Zwykle tylko jakiś lekki podkład, jasny cień i tusz. Wystarczy w zupełności.
pompadour.
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez marzo666 » 4 sty 2011, o 17:38

Kosmetyk, który zabrałabym na bezludną wyspę to niewątpliwie eyeliner.

Jeśli już rzeczywiście mam za dużo czasu rano, to zdarza mi się zrobić klasyczny smoky eyes! :)
marzo666
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Laalaa » 9 sty 2011, o 19:55

mocno wytuszowane rzesy bezapelacyjnie i podklad
reszty moge nie miec
Laalaa
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Patrycja K. » 23 sty 2011, o 19:45

Mój ulubiony jest własnie taki - jak najbardziej naturalny (Alexander Wang)

jest, ale jakby go nie było :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Patrycja K.
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez wiczek » 28 sty 2011, o 00:12

Delikatny :) podkład, tusz do rzęs i czasem kolorowe cienie! Za to paznokcie lubie mieć czasem kolorowe- jakieś brązy , latem czerwienie i fiolety :woman
wiczek
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez kreon001 » 2 lut 2011, o 14:11

ja poświęcam ok 5 na makijąz. lekki podkład, róż, i lekko podreślone oczy szarymi bądź ceimnoniebieskimi cieniami.
kreon001
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez striker44 » 11 lut 2011, o 10:31

A czy używacie cieni w kremie czy zwykłych. Które polecacie? Czytałam żę cienie w kremie szybko zasychają.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
striker44
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez kaska8787 » 11 lut 2011, o 12:01

Widzę ża same wielbicielki wyrazistego ale delikatnego makijażu :) dołączam sie, też tusz, czarna kreska na górnej powiece i puder
kaska8787
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez bobiczka » 23 lut 2011, o 16:36

Ja osobiscie uwilbiam mocny makijaz...smoky eyes... u mnie postawa to ciemne cienie czarna kredka eyeliner pogrubiajacy tusz do rzes noi podklada usta sa naturalne jak ma sie mozno podkreslone oczy...pozdrawiam
bobiczka
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez superpiekara » 25 lut 2011, o 13:20

najlepszym makijażem na każdą okazję dla mnie jest ten naturalny, czyli podkład, lekko muśnięte różem policzki no i tusz do rzęs - obowiązkowo, świetnie podkreśla oczy:) a czasem jak się widzę ze znajomymi czy na jakieś spotkania to dodatkowo rysuje sobie kreskę nad oczami eyelinerem albo zwykłą kredką. a na imprezy czasem mocniejsza kreska + błyszczyk:)
superpiekara
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:13

Ja raczej nie szaleję z makijażem. Prosto i bez szału. Czarna delikatna kreska nad okiem, tusz do rzęs i cienie dopasowane do ciuchów. Podkładu nie stosuje bo są ble :P także ewentualnie korektor, puder, trochę różu i tyle. Naturalnie i skromnie, ale nie na całkiem "goło" ;) być moze nudno, ale muszę przyznać że nawet nie potrafię się malować niestety
mikiqu
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 17:53

W moim wieku makijaz w stylu ,,im mniej tym lepiej".
Na codzien dobry podklad,puder,cienie w kolorach ziemi,brazowa kredka i brazowy tusz do rzes(nie uzywam czarnego po pierwsze z racji tego ,ze jestem blondynka o niebieskich oczach,po drugie z racji wieku sredniego a czarny tusz postarza-sprawdzilam).
Usta latem blyszczyki,zima porzadne tluste pomadki.Poniewaz jestem okularnica moge pozwolic sobie na jednoczesnie mocno podkreslone usta i oczy.Oczy ukryte sa za okularami i moge bezkarnie mocno je eksponowac...robie to na wyjscia.Na codzien delikatnosc,umiar i prostota.
gosik
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Caffeine » 19 cze 2011, o 20:50

Na co dzień praktycznie się nie maluję, więc jak już to robię to jest to makijaż mocniejszy- ale też bez przesady. Nie noszę tapety. Cienie wolę tradycyjne, w kamieniu. Z dobrą bazą każde się długo trzymają.
Caffeine
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez skorupka » 7 lip 2011, o 10:42

ja uwielbiam oczy zrobione na tak zwane kocie
maluje je czarnym eylinierem i mocno tuszuje zęsy do tego szminka w koloze czerwonym
Dla urozmaicenia mam jeszcze eyliery w innych kolorach np złoty czy srebry
skorupka
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez performa » 7 lip 2011, o 18:02

Ja takze lubię naturalny makijaż. Żadne jaskrawe kolory cieni itp. Najlepiej sam puder, do tego pomalowane rzesy, to starczy, czasami jakiś cień, ale do delikatny i nie na codzień.
performa
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez korowski » 11 lip 2011, o 08:52

ja uwielbiam makijaż w kolorach brązu ( uczy umalowane cieniem na brązowo lub kretką)do tego szminka złota lub leeko brązowawa
korowski
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez no.nie.wiem » 5 lut 2012, o 14:14

Tusz do rzęs i korektor do wyretuszowania przebarwień skóry i jeszcze kredka do brwi bo jedną mam inną od drugiej :lol:
Bez takiego makijażu nie ruszam się nigdzie. Nawet jak psa idę wysikać do parku :):)

A na jakies grubsze wyjścia dodaję tylko jakiś brąz na powiekę.
no.nie.wiem
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez Nala » 5 lut 2012, o 21:09

Dziewczyny, totalnie nie ogarniam smoke eyes! Czy ktoś może mi to prosto wytłumaczyć, tak na babski rozum? :)

A makijaż na codzień? Dobry podkład, róż, i mocny wytuszowane rzesy. Czasem skusze się też na eyeliner. Na wieczór uwielbiam mocno podkreślone usta :)
Nala
 

Re: Jaki jest Wasz ulubiony makijaż?

Postprzez zakupocholiczka » 6 lut 2012, o 11:06

Na co dzień kredka do oczu i liner. Do tego mocno wytuszowane rzęsy,a na wyjścia i specjalne wieczory coś w stylu smokej eyes. Usta zazwyczaj lekko podkreślone błyszczykiem.
zakupocholiczka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]