medycyna estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

medycyna estetyczna

Postprzez prokurat » 28 maja 2019, o 18:01

Witam, moja przyjaciolka ma problem z mocnym poceniem sie. Naprawde jest to widoczne i niekomfortowe i szuka czegos co
na dluzej pomogloby jej to zwalczyc. Jedna z metod jest preparat blokujacy przewodnictwo nerwowo-miesniowe i chce je
wykonac ale w profesjonalnym salonie z dobrzymi opiniami, znacie takie?
prokurat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 06:12

Re: medycyna estetyczna

Postprzez marka4 » 31 maja 2019, o 21:11

Niestety obawiam się, że tylko w dobrej klinice medycyny estetycznej znajdziesz rozwiązanie problemu. Może podpytaj w Magicznej Klinice, maja wiele lokalizacji a dr. Świercz który tam pracuje to doświadczony specjalista. Cos wymyśli i pomoże
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: medycyna estetyczna

Postprzez Beata111 » 9 cze 2019, o 22:04

Jeżeli blokery nie zadziałają to zawsze może zdecydować się na jakiś zabieg, zależy o jakie rejony chodzi bo przykładowo sama leczyłam nadpotliwość w krakowskiej klinice vesuna , ale leczyłam nadpotliwość pach i dlatego zdecydowałam się na zabieg thermidry. Zabieg ten jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla tych okolic, efekty super sama nie sądziłam, ze tak szybko uda mi się rozwiązać tak wstydliwy problem jakim jest nadpotliwość.
Avatar użytkownika
Beata111
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:21

Re: medycyna estetyczna

Postprzez cici29 » 18 lis 2020, o 12:33

ja miałam mieć jonoforezę w klinice no takie coś bardziej wygodniejsze, ale jednak pomyslalam ze mozna sobie takie urzadzenie do jono kupic i w domu stosowac ( z tego co juz wczesniej wiedzialam ) , no udalo sie cos takiego znalesc, dokladnie electro antiperspirant, produkt naprawde swietny, wie jak czlowiekowi ulzyc, te nadmierne poty to byla masakra.....
cici29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lis 2020, o 11:38
Lokalizacja: Polska

Re: medycyna estetyczna

Postprzez Dagmara82 » 16 cze 2021, o 16:00

Moja przygoda z medycyną estetyczną zaczęła się stosunkowo niedawno, ale już wyrobiłam sobie dobre zdanie o klinice do której chodzę. Mowa o Unident Union we Wrocławiu. Zabiegi może nie należą do tanich, ale efekty są na prawdę wyraźne i myślę że warto raz na jakiś czas pozwolić sobie na taki luksus jak porządny zabieg upiększający
Dagmara82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2021, o 15:47

Re: medycyna estetyczna

Postprzez lusilla1 » 17 cze 2021, o 09:26

Przyznam, że jest to mega duży dyskomfort dla niej, podejrzewam. Jeśli dla Twojej koleżanki, ma być to pomocne i wygodniejsze zarazem, to na pewno warto iść w tym kierunku.

]:-)
Avatar użytkownika
lusilla1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 09:17
Lokalizacja: Kraków

Re: medycyna estetyczna

Postprzez majasliwka » 17 cze 2021, o 12:52

A nie lepiej najpierw z lekarzem porozmawiać zamiast od razu do kliniki medycyny estetycznej lecieć. Takie zabiegi nie są tanie.
majasliwka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 12:37
Lokalizacja: Lublin

Re: medycyna estetyczna

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 11:51

Medycyna estetyczna jest świetna, ale trzeba do niej podchodzić z głową. Ja uważam, że kluczem jest odnalezienie dobrego specjalisty. Korzystam od lat z usług Esderm i naprawdę polecam. Miałam u nich wykonywany zabieg Cosmofort i polecam. Ciało wygląda 100 razy lepiej.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: medycyna estetyczna

Postprzez Willga » 26 kwi 2023, o 23:21

Jesli chodzi o wygładzanie zmarszczek moge polecić klinike Dermed łódzka i dr Dorotę Żukowską
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]