Jaki prezent na ślub ?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez szyms88 » 28 mar 2012, o 19:15

ja tam zawsze daje kase

szyms88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 19:05

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Kotek1234 » 28 mar 2012, o 22:27

Uważam, że jeśli to jest dalsza rodzina, znajomy, to najlepiej dać pieniądze, ale jeśli to najbliższa rodzina- brat, chrześnica, córka, albo najlepsza przyjaciółka, to lepiej się postarać, bo to pamiątka na całe życie.
Kotek1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 17:49

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez tusia25 » 29 mar 2012, o 17:55

pieniądze są najbezpieczniejszym prezentem:) a dla bliższej rodziny, którą powinno się dobrze znać warto kupić coś fajnego:)
tusia25
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez tusia25 » 20 kwi 2012, o 12:50

dajcie spokoj z prezentami, damy pienaidze to kupi sobie taki prezent jaki moglabys kupic a do tego nawet lepszy bo wybierze go sama:)
tusia25
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Miniczka » 23 kwi 2012, o 16:01

ja takze jestem za pieniazkami, nie ma sensu kupowac prezentow, bo potem sa one prezentami dla innych..
Miniczka
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez corinn » 18 maja 2012, o 12:32

Moim zdaniem fajnym pomysłem jest podarować młodej parze odpoczynek w postaci mini podroży poślubnej. Coś w tym stylu http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_2505521dbad13eec2356b54807c8ee9f058.pdf Po przygotowaniach i całym tym stresie z pewnością przyda im się coś odrobina relaksu we dwoje :)
corinn
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez maja22001 » 31 maja 2012, o 10:41

Co do prezentów ślubnych to zawsze to jest problem. Jeśli idziecie tylko na ślub a szkoda wam kasy na kwiaty to proponuje znaleźć coś co będzie oryginalne i nie powtarzalne tj np.
wieszaki na ślubny strój, kartkę ręcznie wykonaną - np z kieszonką na banknoty, oto moje propozycje.
http://cuda-i-wianki.blogspot.com/p/wieszaki.html

http://cywilny.com/sklep-2/retro-2/odpi ... -rosyjsku/

http://cywilny.com/sklep-2/kartki/kartk ... ozencow-2/
maja22001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 10:27

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez creativegroup24 » 14 cze 2012, o 13:40

Polecam super pamiątki ślubne , niepowtarzalne zamiast kwiatów i kartek , przepiękne statuetki pamiątki:
http://creativegroup24.pl/42-para-zakoc ... zenia.html

http://creativegroup24.pl/40-podziekowa ... dzice.html

http://creativegroup24.pl/161-podziekow ... zicow.html

co o ty sądzicie ????
creativegroup24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 13:37

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez mastylla » 7 lip 2012, o 23:05

Ja nigdy nie kupuję prezentu. Nie chcę nikogo uszczęśliwiać na siłę. Wiem sama jak po swoim ślubie zastanawiałam się co zrobić z beznadzieją pościelą i wątpliwej urody zastawą. Pieniądze to pieniądze. Postanowiłam tylko nieco "urozmaicić" sposób ich podarwowyania :) Robię szkatułkę decoupage, na wewnętrzej stronie wieczka wklejam imiona albo życzenia dla młodej pary i orginalna pamiątka na zawsze - gotowa :) nie zwiędnie, nie da sie jej zjeść :) Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda zapraszam na bloga. Link w podpisie. Może i Wam spodoba się taki pomysł na prezent :)

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Polecam portret

Postprzez marlenabotko » 10 lip 2012, o 09:14

Polecam portret. Portrety zdobią wnętrza najwspanialszych rezydencji na całym świecie. Przekazywane z pokolenia na pokolenie portrety są często jedną z najbardziej osobistych pamiątek rodzinnych. Profesjonalny portret ze zdjęcia to świetny pomysł na wyjątkowy i piękny prezent, który będzie dowodem uczucia oraz szacunku i z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego. Zobacz na szajnart.blog.onet.pl
marlenabotko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 09:13

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez CrystalCiTY » 10 lip 2012, o 15:47

Ja natomiast polecam róże wygrawerowaną wewnątrz kryształu, taka jak ta: klik cudnie się prezentuje :)

Obrazek
Avatar użytkownika
CrystalCiTY
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 15:42

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Figa » 18 lip 2012, o 08:07

Z prezentami to różnie bywa,
Czy koleżanka ma mieszkanie/dom?
czy może zamierzają teraz lub w najbliższej przyszłości kupic? Jak tak to kasa
jeżeli już mają mieszkanie a je urządzają? to wtedy coś do domku,
Agd, pościel, ręczniki, zastawa.
Moje koleżanki ze studiów na mój ślub zrobiły prezent składkowy i kupiły mi do kuchni
robota wielofunkcyjnego speedcook (widze ze wszyscy tu wklejają liniki to i ja wkleje www.speedcook.pl ) jak dla mnie ten prezent to strzał w dziesiątkę.
Avatar użytkownika
Figa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 13:24

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Karola_Gl » 26 lip 2012, o 14:34

Ja uważam że na ślub najlepiej wybrać prezent praktyczny, np komplet szklanek czy porcelana. Fajne też są komplety sztućców w walizkach, są praktyczne i eleganckie. A jeśli mają takie rzeczy to może jakiś wypasiony ekspres do kawy?

Karola_Gl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 14:27

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Cameleon89 » 8 sie 2013, o 20:30

Prezenty na ślub zawsze znajduje przez tą stronę, bo mam tutaj bardzo duży wybór i można kupić coś naprawdę wyjątkowego a jeśli ktoś szuka czegoś na rocznice, też będzie zadowolony :)

Ostatnio edytowano 9 sie 2013, o 20:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Cameleon89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 14:27

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez piramida » 10 sie 2013, o 19:06

My ostatnio na ślubie znajomej zrzuciłyśmy się z koleżankami i zakupiłyśmy naczynia Philipiak, bo panna młoda uwielbia dobre, zdrowe jedzenie, wręcz ma hopla na tym punkcie :)
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Vagabond » 13 sie 2013, o 12:18

marylkowa123 napisał(a):Witam, macie może jakieś pomysły, jaki wybrać odpowiedni prezent na ślub przyjaciółki?
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.


Ja bym zapytala przyjaciółę, co chce, żeby nie dosala przyslowiowego setnego żelazka ;) :) :family :family
Vagabond
 

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Hadassa » 13 sie 2013, o 12:39

tak szczerze, to jeszcze ktoś kupuje prezenty ??
Wg mnie i tak najlepszy prezent to taki w kopercie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 14 sie 2013, o 09:21

Kayira napisał(a):tak szczerze, to jeszcze ktoś kupuje prezenty ??
Wg mnie i tak najlepszy prezent to taki w kopercie ;)


Tak, są jeszcze osoby, które kupują prezenty i wydaje mi się, że następuje to w dwóch przypadkach:
1. kiedy idziemy na ślub bardzo bliskiej i dobrze nam znanej osoby (przyjaciel, rodzeństwo);
2. kiedy mamy za mało pieniędzy, żeby dać kasę, bo wstydzimy się niewielkiej kwoty.

My sami dostaliśmy kilka prezentów, choć oczywiście pieniążki przeważały. I przyznam szczerze, że cieszę się, iż mamy jakieś trwałe, namacalne pamiątki. Dostaliśmy przydatne rzeczy, których sami byśmy pewnie nie kupili, bo całą kasę ze ślubu zachomikowaliśmy na samochód ;-)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Hadassa » 14 sie 2013, o 09:27

Hmmm... ale nawet jak daję prezent ;) to i tak coś do koperty daję, np jak na ślub mojej siostry ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez sylwiapiec » 16 sie 2013, o 10:45

najlepszym prezentem moim zdaniem jest gotowka, para mloda moze sama wybrac co bedzie im potrzebne na nowej drodze zycia
sylwiapiec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 10:43

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Jamelia » 16 sie 2013, o 12:04

Tez uważam że najlepszym prezentem jej koperta z pieniążkami. A jeśli ktoś bardzo chce aby młoda para miaął pamiątkę na lata to przeciez można coś dokupić taniego. Np łańcuszki dla obojga. Albo zrobic im fotkę jeszcze w czasie narzeczeństwa i samemu zrobic jakąś obróbkę graficzną, dodać jakiś napis i oprawic w ładną ramkę.do tego wspomniana koperta i myslę że prezent okey. Ja bym się cieszyła :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez misiaa5 » 16 sie 2013, o 18:55

ja myślę że wszelkiego rodzaju sprzęty do kuchni np. parowar, blender; coś do sypialni np. pościel, ręczniki do łazienki ;)

Lampa uv do paznokci – bogata oferta akcesoriów kosmetycznych online
misiaa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 12:35

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Hadassa » 18 sie 2013, o 08:15

i po co mi dwa parowary, 3 blendery i kilka mikserów??

poscieli i ręczników nigdy za wiele...
ale wolę sobie sama kupować takie rzeczy....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez Mobaj461 » 18 sie 2013, o 17:44

Pieniądze są zawsze uniwersalne :) a jeśli chodzi o jakiś inny prezent to może jakiś szybkowar albo sokowirówkę... Znajomi też dostawali obrazy takie duże do salonu a siostra dostała złotą wielką ramę do której później swoje zdjęcie ślubne włożyli :)
Mobaj461
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sie 2013, o 21:44

Re: Jaki prezent na ślub ?

Postprzez anna_tomczak78 » 20 sie 2013, o 15:12

Generalnie to pieniądze, ale my na naszych zaproszeniach napisaliśmy, że zamiast kwiatów prosimy winko. Oprócz tego dostałam odkurzacz w pracy :D

anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron