Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Asiaa » 19 sie 2014, o 10:13

Dziewczyny czy zabieracie standardowo kanapki czy może coś innego?
Ja biorę zawsze jakieś warzywa typu papryka, cykoria, ogórek czy pomidor.
Z racji iż kanapki mi się szczerze znudziły to biorę wędlinę albo ser lub pieczoną pierś z kurczaka i to jem z warzywami.
Jak jest u Was?
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Astra » 20 sie 2014, o 00:04

Sniadanie jem zawsze w domu i bez niego nigdy nie wychodze.
A na przegryzke i drugie sniadanko zazwyczaj biore banana , jogurt , czasami selera pokrojonego w slupki,bo jak dla mnie jest smakowo przepyszny. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Asiaa » 20 sie 2014, o 08:09

Ile Ty godzin pracujesz że Ci to wystarcza?
Ja mała i chuda ale taka ilość o której piszesz to ...malizna by była dla mnie... :D
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez elzbieta123 » 20 sie 2014, o 10:07

ja bralam kanapke ale mi nei starczala teraz na sniadanie zjadam owsianke a potem jem jakas salatke i mi wystarcza do obiadu
elzbieta123
 

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Fas_Olka24 » 20 sie 2014, o 12:11

Ja zazwyczaj biorę jakieś kanapki, do tego często banan, jabłko czy kilka marchewek i jogurcik. Nie zawsze wszystko od razu ale lubie miec coś do przekąszenia bo zdarza się, ze z nudów chce mi sie jeść.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Hadassa » 28 sie 2014, o 17:45

kanapki albo sałatka, zależy ile mam czasu w domu, no i jakiś owoc

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Karolajna » 3 wrz 2014, o 00:15

Ja mam zawsze jakiś jogurt - czasami przekładam go do lunchbox'a z własnej roboty musli lub zabieram sałatkę, kanapkę z ciemnego pieczywa i warzywa :)
Avatar użytkownika
Karolajna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 15:31

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Pata Patu » 24 paź 2014, o 20:51

Moje jedzonko do pracy to najczęściej jakaś sałatka, owoc i coś na obiadek. Kiedyś nosiłam kanapki. Wyglądało to tak, że rano wstawałam w biegu i wychodziłam z domu bez śniadanka. Kanapki w pracy gdzieś około 10:00 były pierwszym posiłkiem. Ok 13:00 znowu byłam głodna, a że pracuję do 18:00 z reguły, to o tej 13:00 zamawiałam najczęściej jakieś danie z dowozem. Taki sposób odżywiania nie był najlepszy, wiem. Utyłam w sumie chyba razem 20 kg. Kiedy zaczęłam się z tym źle czuć, wprowadziłam zmiany. Teraz bezwzględnie nie wychodzę z domu bez pożądanego śniadania. Do pracy biorę nie tylko drugie śniadanie, ale i obiad, który sama sobie robię. Te świństwa na zamówienie to ani nie są zdrowe, ani dietetyczne. Nie mam co prawda czasu na codzienne gotowanie obiadków. Robię dużo jedzenia w sobotę i niedzielę tak na zapas. Chowam sobie albo zamrażam i mam na cały tydzień na obiady do pracy. Fajne przepisy i w dodatku, co jest dla mnie i dla mojej nadwagi ważne, znajduję w necie. Nie jestem może wybitną kucharką, ale coś tam z takiego przepisu umiem stworzyć. Ostatni zaczęłam też liczyć kalorie. Nie znam się na tym co prawda za bardzo, ale znalazłam w sieci kilka fajnych stron, które wszystko tłumaczą. Na przykład tu: SPAM. Jak dobrze pójdzie, to za jakieś dwa trzy miesiące zrzucę to co nazbierałam przez ostatnie lata. Trzymajcie za mnie kciuki.

Ostatnio edytowano 25 paź 2014, o 21:59 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Avatar użytkownika
Pata Patu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:21

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez czesława1 » 25 paź 2014, o 18:02

Do pracy nie chodzę, bo studiuję, ale jak mam spędzić cały dzień na uczelni to dzień przed szykuję sobie jakąś sałatkę z tuńczykiem albo kurczakiem i rano tylko zabieram pojemnik :) a jak jestem krócej to wystarczy mi jabłko/banan, kanapka i jakieś ciacho np. belvita :)

Avatar użytkownika
czesława1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez renata.zo » 2 lis 2014, o 13:37

Ja staram się zabierać ze sobą dużo surowych warzyw i trochę owoców. Jogurt naturalny, kefir, grillowany indyk to także części goście :-)

Moja poradnia - http://zomerska.pl.
renata.zo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 16:43

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez BasiaW. » 3 lis 2014, o 15:31

Ja mam w pracy zawsze jogurt i owoce, które stara się zawsze mieć w swojej kuchni. Jeśli jednak zdarzy się że nie mam, biorę kanapki.

Ekologiczny wózek dla lalek :)
BasiaW.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 lis 2014, o 15:26

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Ilonka444 » 29 lut 2016, o 09:51

Staram się do pracy zabierać pełnowartościowe drugie śniadanie. Bardzo rzadko zdarza mi się zapomnieć śniadania albo nie przygotować sobie nic. Wtedy ratuję się w ostatniej chwili zakupami w sklepie. Najczęściej wtedy kupuję serek wiejski i bułkę grahamkę. Jeśli mam czas to przygotowuję sobie rano sałatkę na drugie śniadanie. Dużo warzyw plus wymienni łosoś, tuńczyk, kurczak, feta albo camembert. W pracy piję dużo herbaty. Czasem zjadam dodatkowo jakiś owoc. Staram się unikać drożdżówek i ciasteczek oraz słodzonych napojów.
Ilonka444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 12:50

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez AsiaOz » 29 lut 2016, o 10:39

Serek wiejski, owoce, sałatki, czasami kanapki ( staram się, żeby były też warzywa ) lub coś bardziej treściwego, np. wczoraj miałam ryż na mleku z odrobiną dżemu dla smaku :) Staram się unikać kupowania gotowych rzeczy - nie dość, że drożej to zawsze dorzucą tam jakieś dodatkowe niepotrzebne składniki.

www.ozdobniczek.pl - sklep decoupage
AsiaOz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 10:30
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Mala_Mi » 2 mar 2016, o 16:55

Sałatki na bazie kasz, ryżu, czasem makaron żytni (ostatni ze szpinakiem i pieczarkami).
Avatar użytkownika
Mala_Mi
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 lut 2016, o 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Izabelka » 29 mar 2016, o 19:05

różnie, kanapki, czasem serek wiejski, jakiś jogurt, czasem marchewki do pochrupania :)
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Oliwia_H » 30 mar 2016, o 10:17

Czasem jakiś obiad - ryż, makaron. A tak to jogurt naturalny i owoce, bułki i po drodze dokupuję obkład taki na jaki mam akurat danego dnia ochotę, jak mam siłę rano to jakąś sałatkę, ostatnio też zaczęłam kupować zupki instant ale zdrowsze niż gorące kubki. Dziś np. w Piotrze i Pawle były zupki Feat w promocji. I nie oszukując nikogo często resztki z wczorajszego obiadu haha
Oliwia_H
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 paź 2015, o 16:41

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez przemko » 3 kwi 2016, o 13:51

Ryż z warzywami, makaron gryczany z warzywami, kasze gryczaną z sosem, kotlety z soczewicy. :cooking
przemko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 12:39

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez pyśka » 4 kwi 2016, o 19:11

ja od 4 dni zabieram do pracy jedzonko z cateringu SPAM, bo zamówiłam sobie dietę na miesiąc z 5 posiłkami dziennie.

Ostatnio edytowano 5 kwi 2016, o 08:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
pyśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:17

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez lulumiranda » 14 kwi 2016, o 14:46

Ja staram się zabierać ze sobą kanapki z domu . Przygotowane przez siebie.Nie kupuję gotowych bo nie mam do nich zaufania. Zwykle daję do kanapki sałatę, trochę wędliny. Czasami robię ryż z jakimś mięskiem ale to rzadko.

Mamy w pracy świetny ekspres , który robi kawy mleczne tak więc na drugie śniadanie zwykle zabieram ze sobą coś słodkiego.Szczgólnie w poniedziałki kiedy taki poprawiacz humoru jest wskazany.
Bardzo smakują mi batoniki Oki Wedla. Nie są duże, nie za słodkie. Z mlecznym nadzieniem.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez blackitty » 14 kwi 2016, o 16:00

Podziwiam Was... haha ja oczywiście bez śniadania nie wyjdę z domku... ale w pracy... tylko piję, albo jem jakąś chińszczyznę... zawsze mam wrażenie, że mam za mało czasu na szykowanie jedzonka, no czasami zabieram obiad z dnia poprzedniego... ale rzadko :(

“A girl should be two things: classy and fabulous.” ― Coco Chanel

Anna Pikura - biokosmetyki, salony kosmetyczne!
Avatar użytkownika
blackitty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 15:40
Lokalizacja: Wocław

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Pam_ela » 29 kwi 2016, o 13:06

Zawsze mam musli w szufladzie :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez babazwozu » 30 kwi 2016, o 10:22

Ja do pracy zabieram najczęściej zdrową żywność, wiedząc, że nie zawsze po pracy mam czas na ćwiczenia muszę przynajmniej w ten sposób dbać o siebie! Korzystam z tych produktów SPAM mają tam spory wybór i ceny niskie. Najlepiej mi smakuje owsianka z suszonymi owocami i orzechami.


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
babazwozu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 wrz 2015, o 12:32

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez Karolinka89 » 12 wrz 2016, o 11:48

Ja do pracy przygotowuję sobie zawsze wieczorem w pojemniczek II śniadanie oraz obiad ;) pracuję w biurze mam siedzącą pracę więc moje posiłki są lekkie ;) dodam iż odchudzam się już miesiąc a efekty są widoczne ;)

Miłośniczka zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej bloguje: http://szczupla-kobieta.pl
Karolinka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 10:38

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez JoasiaCZ » 9 maja 2019, o 11:31

Ja jadłam musli w domu, ale takie własnej roboty, bez cukru który w ogrmonych ilościach pakują do tych sklepowych niby diettycznych. Przecież to trucizna! I w sumie wystarczało mi to na długi czas. Ale teraz jak mi się tryb życia troszkę zmienił to wyszukałam sobie katering dietetyczny i z tego korzystam. Wszystko mi przywożą do pracy rano i mam z głowy wszystkie śniadania, drugie sniadania, przekąśki i inne posiłki :) jest super!
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49

Re: Jakie jedzenie zabieracie do pracy?

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 12:02

Może to nie jedzenie ale raczej picie, ale często zabieram sobie do picia warzywnego tarczyna, poręczny, można sobie wypić jako drugie śniadanie. Te wszystkie soki warzywne mi się wydają mega sycące :)
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]