Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez misiapysia » 26 mar 2014, o 21:39

co do tego podkladu max factora z gwiazdka- mnie np. bardzo wysuszal :/ i tak, dobrze kryje, ale jest dla mnie za ciezki do codziennego stosowania. wiec wydaje mi sie, ze nie nadaje sie dla osoby z sucha cera, nawet jesli przed makijazem posmarujemy twarz nawilzaczem :/ lissa80- pisalam chyba tutaj juz wczesniej o kremie cc bielendy, mi bardzo odpowiada, on ma wlasciwosci lecznicze dla skory, wiec na pewno pomoze ci uporac sie z problemami skornymi. nie trzeba stosowac pod niego zadnego nawilżacza- ja klade z przywczyajenia :D naprawde dziewczyny nie warto klasc na skore tych ciezkich drogeryjnych podkladow :/ ja ciesze sie ze znalazlam te kremy bb i cc, bo lato i wysokie temperatury zawsze doprowadzaly mnie do szalu, bo moj makijaz wygladal po godzinie jak bagno :/ a teraz jest wszystko super :) lissa80- jesli nie jestes pewna kosmetyku, nie kupuj go tylko popros o probke, szkoda pieniedzy na cos, co moze nie sprawdzi sie na twojej skorze
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez piekna_nieznajoma » 31 mar 2014, o 09:34

Ja też mam suchą skórę, dlatego zawsze pod podkład kładę krem nawilżający, a potem coś lekkiego :) Nie potrzebuję silnego krycia więc staram się nie obciążać niepotrzebnie cery. Ostatnio jestem wierna kremowi CC marki Bell. Według producenta to kompleksowy fluid upiększający i według mnie spełnia tę obietnicę, cieszę się, że dałam się namówić pani w drogerii :D
piekna_nieznajoma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 22:54

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez rosiehw » 31 mar 2014, o 17:24

lissa80 napisał(a):każda reklamuje coś innego :/ również mam suchą cerę, i jak posmaruję się fluidem to wyglądam jakby mi płaty odchodziły od skóry i zostają plamy. Stosowałam wiele fluidów m.in. z Loreal'a i Vichy. Żaden nie przyniósł mi zadowalających efektów, uważam że najpierw trzeba zwalczyć problemy zdrowotne, przynajmniej w jakimś stopniu. Chyba że macie jakieś rady? Bo naprawdę jest to bardzo uciążliwe :/


na pewno najpierw trzeba zadbac o skore, sproboj moze najpierw nakremowac twarz, ale kremem bardziej nawilzajacym anie natluszczajacym? ja mam taka sucha w okolicach nosa i na policzkach. z czasem jak zaczelam regularnie kremowac rano i wieczorem to stan sie poprawil. :) jakich kremow uzywasz na codzien?
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez sosia » 13 kwi 2014, o 20:33

Często używam Maybelline Affinitone Mineral Foundation Podkład 021 Nude 30ml, moja skóra dobrze na niego reaguje, jest praktycznie do każdego rodzaju cery, ja mam wrażliwą więc tym bardziej mi pasuje, a nie jest drogi SPAM

Ostatnio edytowano 13 kwi 2014, o 21:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sosia
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:15

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez misiapysia » 25 kwi 2014, o 10:33

moze warto porzadnie zajac sie pielegnacja skory- zaden podklad nie bedzie sobie dobrze radzil ze skora, ktora nie jest odpowiednio wypielegnowana. moze przejdz sie do kosmetyczki na jakis zabieg nawilzajacy, np. algi? do tego dobry krem lub olejek?
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Cute_5 » 30 cze 2014, o 18:07

Do cery bardzo suchej najlepiej jest używać kremów BB :).
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez AiShA » 30 cze 2014, o 19:02

Nie musi być jakiś dobry podkład wystarczy tylko nałożyć najpierw krem nawilżający a na to podkład i jest świetnie. Trzeba tylko uważać by nie przesadzić z nakładaniem.

[i]Na ciele rozmaże z mych łez tatuaże, dwa metry ma strach nie wolno się bać.
A szyfry pułapki w słowach zostawię, pokonać chcesz nas nie zostanę.
Nie chce ciebie na zawsze, nie schowasz nas na dnie Tak mało mnie we mnie jest.
I nie zobaczysz że patrzę na Ciebie inaczej, nie chciałeś mnie takiej mieć.
Jutro znowu gonić, biec, latać ponad, ile sił mam krzyczę to Ja.
Kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie od nowa.
Nie chciałeś mnie takiej więc naucz mnie sobą być...
[/i]
Avatar użytkownika
AiShA
Extra Kobietka
 
Posty: 434
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 21:09
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Hadassa » 11 lut 2015, o 16:49

Ja używam fluidu rozświetlającego do cery normalnej i mieszanej z Vichy, z serii Teint Ideal. I ja jestem bardzo zadowolona z niego. Przyjemnie nawilża, ładnie kryje i utrzymuje się cały dzień. Natomiast wiem że mają też podkład do cery suchej. Może warto by było spróbować

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez jałowa » 12 lut 2015, o 14:47

moim zdaniem firma Vichy ma jedne z lepszych fluidy, są pozbawione parabenów, co bardzo cenię bo niestety wiele drogeryjnych fuidów bardzo mnie uczula. No i można je dostać tylko w aptece a to świadczy o ich jakości.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Violet » 15 lut 2015, o 11:37

No ja też chwalę sobie podkłady Vichy. Rewelacyjnie kryją, no i efekt utrzymuję się najdłużej ze wszystkich podkładów jakie do tej pory stosowałam.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Diabliczka1980 » 15 lut 2015, o 19:58

Powiedzcie mi co jest lepsze podkład, fluid czy puder Vichy, z serii Teint Ideal. Od czego powinnam zacząć ?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Hadassa » 15 lut 2015, o 21:46

Wszystko zależy od Twoich potrzeb.
Przede wszystkim, wybieramy podkład albo fluid. Akurat z tej serii podkład jest do cery suchej. Fluid do normalnej i mieszanej.
Więc pytanie jaką masz cerę. Podkład jest już, że tak powiem nakładamy na podkład/fluid, w celu wykończenia makijażu.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez a_gatka » 16 lut 2015, o 13:36

Ja mam fluid z tej serii. Ślicznie poprawia koloryt i nie robi z twarzy maski. Lekko rozświetla, twarz nie wygląda na zmęczoną, a często się maluję po pracującej nocy. :) Hadka ma rację - zacznij od określenia jaką masz cerę. Po wpisie wnioskuję, że nie malujesz się za często? :)
a_gatka
 

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Diabliczka1980 » 16 lut 2015, o 20:34

Ja wiem że to może zabrzmiało śmiesznie ale do tej pory nie używałam nic, nie miałam takiej potrzeby. Jeszcze do niedawna miałam śniadą cerę więc starczało tylko trochę cienia do oczu i było naturalnie :woman:. Teraz mam zmiany na twarzy które potrzebuje zakryć... Hmmm a jak mam ustalić jaką mam konkretne cerę chyba mieszaną jak mam to zrobić? Nie umiem się malować? Tylko nie śmiejcie się ze mnie :( .
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez jałowa » 17 lut 2015, o 12:30

może po prostu udaj się do kosmetyczki, która rozwiej twoje wątpliwości i pomoże wybrać odpowiedni produkt, na szczęście jeśli chodzi o Vichy to produkują kosmetyki do każdego typu cery więc na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez nancy_83 » 17 lut 2015, o 12:35

Mam pytanie o podklad Healthy Mix Bourjois zwłaszcza w odniesieniu do "123" tej firmy. Czy krycie jest porównywalne? i czy B. ma uniwersalną paletę kolorów, tzn. odcień 52 w obu podkładach będzie taki sam?
nancy_83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:03

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Diabliczka1980 » 18 lut 2015, o 19:53

A widziałam też z tej nowej serii Vichy Teint Ideal. jest śliczny puder w takim pudełeczku z lusterkiem do każdego rodzaju skóry więc może powinnam zacząć od tego? Co jest łatwiej użyć osobom początkujacym w malowaniu?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez buziaczek88 » 19 lut 2015, o 15:15

Ja też używam Pharmaceris i jestem bardzo zadowolona. Nawilża mi dodatkowo skórę i bardzo ładnie wygładza buzię. Polecam
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Hadassa » 21 lut 2015, o 11:58

Diabliczka, przede wszystkim musisz najpierw ustalić potrzeby swojej skóry. Jeżeli faktycznie wymaga ona już krycia, to poleca się używanie i podkładu i pudru do wykończenia makijażu.
Podstawowe pytanie czy masz suchą skórę czy mieszaną.
Ten puder w tym tygodniu dokupiłam ;) i fakt pudełeczko ma śliczne ;)
Ale i trzyma się cały dzień.
Bourjois nie używałam, jakoś chyba jeszcze nic nie miałam z ich firmy, więc nie pomogę.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez a_gatka » 22 lut 2015, o 15:55

Na stronie Vichy jest możliwość zdiagnozowania sobie skóry, warto tam zajrzeć. :)

Jeśli chodzi o tę linię Teint to mam ją już całą skompletowaną dzięki narzeczonemu, który postanowił mi niespodziankę zrobić. :)
Najbardziej zachwycona jestem lekkim kryciem bez efektu maski, lekkim rozświetleniem i poprawą kolorytu. Często zarywam noce, więc... jak znalazł na zmęczoną nimi szarą cerę. :)

Diabliczko słuchaj Hadki bo dobrze prawi - przyda się i podkład i puder. Wyrównasz koloryt, zakryjesz drobne niedoskonałości (do dużych rekomenduję korektor), a pudrem zmatowisz buzię i nie będziesz się brzydko świecić. Pamiętaj także o odpowiednim doborze odcienia. Zbyt ciemny makijaż postarza.
a_gatka
 

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Martynaa » 26 lut 2015, o 01:21

Ja mam podkład Bourjois healthy mix, i on ma jakieś ekstrakty z owoców, nie wysusza skóry, więc nadaje się do cery suchej i wrażliwej
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Diabliczka1980 » 26 lut 2015, o 21:11

Bardzo dziękuje dziewczyny za radę. Była poradzić się kosmetyczki ;-) Okazało się ze mam skórę sucha i w niektórych miejscach mi mieszaną wiec sama chyba by,m do tego nie doszła. Dzięki Wam udało się kupiłam TEINT IDÉAL Kremowy podkład rozświetlający
15 Clair i do tego na nosek i czoło TEINT IDÉAL Puder rozświetlający. Teraz już jak gdzieś wychodzę wyglądam świetnie, jak byłabym wyspana, wypoczęta nawet po 12 H pracy:-), twarz mam rozświetloną. Z dnia na dzień moja skóra jest odpowiednio nawilżona, wygładzona i naturalnie promienna.
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jakie podkłady do cery bardzo suchej

Postprzez Oleeczek » 13 kwi 2015, o 13:04

Ja używam Healthy mix... Jest super, nie podkreśla suchych skórek, łatwo się rozprowadza, jest kremowy i świetnie pachnie. Jedynym minusem była sena (ok 50 w zwykłym sklepie), ale znalazłam go za 28 zł na SPAM i teraz nie ma żadnych minusów. Polecam :)

Ostatnio edytowano 13 kwi 2015, o 13:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Oleeczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 12:59

Podkład do cery suchej.

Postprzez kobieta13 » 6 maja 2015, o 20:53

Witajcie.

Jaki polecacie podkład do skóry suchej?
Do tej pory używam z avonu rozświetlajaco- antystresowy i zależy mi żeby konsystencja była taka sama.

I nie zbyt drogi.
kobieta13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 20:30

Re: Podkład do cery suchej.

Postprzez BlackWolf » 6 maja 2015, o 21:14

kobieta13 napisał(a):Witajcie.

Jaki polecacie podkład do skóry suchej?
Do tej pory używam z avonu rozświetlajaco- antystresowy i zależy mi żeby konsystencja była taka sama.

I nie zbyt drogi.


Temat już znajduje się na forum, więc łączę oba wątki.
Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi, może znajdziesz coś odpowiedniego.
Ogólny temat o pudrach i podkładach znajduję także tutaj:
podklady-i-pudry-t127.html?hilit=podkłady

Mała uwaga na przyszłość do wszystkich:

Zanim założysz nowy wątek skorzystaj z wyszukiwarki na forum. To nic nie boli.
Być może ktoś już poruszył ten sam temat, więc wystarczy podpiąć się do niego a na pewno uzyskasz odpowiedzi.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]