Jakie tusze do rzęs polecacie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez ence » 30 mar 2016, o 13:16

Szukam pogrubiającego, wydłużającego tuszu do rzęs. Co polecacie? Mam krótkie i raczej smętne rzęsy. najbardziej podoba mi się efekt sztucznych rzęs, ale wiadomo, nie będę doklejać ich codziennie.
ence
 

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Hadassa » 31 mar 2016, o 07:49

Ja Ci mogę polecić 2000 calorii z max factror.
Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Anastazja099 » 31 mar 2016, o 10:32

Nie miałam jeszcze okazji spróbować, fajny tusz mają z L'oreal - ButteflyEffect
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez apart » 31 mar 2016, o 18:34

doklejanie jest do bani...
czemu polecasz tusz ,którego nie uzywałas?
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Hadassa » 31 mar 2016, o 19:57

Doklejanie jest do bani, bo ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez ence » 4 kwi 2016, o 19:27

Nie jest do bani, ale jest czasochłonne to raz, drogie dwa, a po trzecie, zawsze razem ze sztucznymi wychodzą też moje własne rzęsy,a brzegi powiek są potem podrażnione. To fajna metoda, ale na specjalną okazję nie na co dzień.
ence
 

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2016, o 08:23

Czy ja wiem czy tak bardzo czasochłonne, porównywalne ze zrobieniem hybryd. (jeżeli mowa o metodzie 1:1)
Cena jest kwestią umowną, bo coś drogiego dla jednego, nie musi być dla drugiego.
Twoje normalne rzęsy i bez sztucznych wypadają, tylko tak się na to nie zwraca uwagi, żywot rzęsy to 3 miesiące. A przy przedłużonych jest to bardziej widoczne.
Ani razu nie miałam podrażnionych brzegów powiek, może masz uczulenie na użyty klej.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Anastazja099 » 5 kwi 2016, o 09:56

a mówicie o zabiegu czy doklejanych? bo jak kleiłam kiedyś na własną rękę to też powieki miałam lekko podrażnione, tylko wtedy kupiłam nieco tańsze rzęsy.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Hadassa » 5 kwi 2016, o 09:57

Mój ostatni post jest o metodzie 1:1
co do doklejania kępek... też nie miałam problemu z podrażnionymi powiekami, a nie kupowałam jakiś super najdroższych....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Wrażliwa » 5 kwi 2016, o 17:57

Polecam CI Rimmel extra super lash. Mascara daje bardzo naturalny efekt i nie skleja rzęs... a tego to ja nie znoszę.
Wrażliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez ence » 10 kwi 2016, o 22:23

Mi chodziło o kępki i o paski rzęs. Mam wrażliwe oczy to fakt. 1:1 nie robiłam, bo nie uważam, żeby efekt był wart wydanej kasy. Wolę codziennie tuszować. Kupiła nowy tusz fals lash wings sculpt od L'oreala i robi taki trochę efekt sztucznych rzęs są gęste ładnie wyczesane. Póki co chyba pójdę tym tropem. Na 1:1 może się kiedyś skuszę, ale póki co wolę odłożyć na inne rzeczy :)
ence
 

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Hadassa » 11 kwi 2016, o 09:31

Kepki tez kleilam i calkiem szybko to szlo.. kwestia nabrania wprawy. No i jak masz wrazliwe oczy to tez inaczej...
Metoda 1:1 warta swojej kasy :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez apart » 11 kwi 2016, o 15:01

Hadassa napisał(a):Doklejanie jest do bani, bo ??

bo przyklejasz na jakiś budapren plastikowy włosek do rzęs. Twoje rzęsy sie osłabiają, szybciej wypadają , bo sa cieższe, pozniej masz ich niedobór. poza ty jest drożej niż tusz , a zle wykonane oszpeca

Hadassa napisał(a):Kepki tez kleilam i calkiem szybko to szlo.. kwestia nabrania wprawy. No i jak masz wrazliwe oczy to tez inaczej...
Metoda 1:1 warta swojej kasy :)

a uczulenie na klej? a nieodpowiednie nałożenie i sklejenie obu powiek?

wolę jednak dobry tusz co by nie mówić doklejanie rzęs to bardzo agresywna metoda upiększania
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez ence » 11 kwi 2016, o 18:07

apart napisał(a):wolę jednak dobry tusz co by nie mówić doklejanie rzęs to bardzo agresywna metoda upiększania


I ja się skłaniam ku tuszom :) Czego używasz?

Hadassa napisał(a):Kepki tez kleilam i calkiem szybko to szlo.. kwestia nabrania wprawy. No i jak masz wrazliwe oczy to tez inaczej...
Metoda 1:1 warta swojej kasy :)

Może masz wprawę, ale moje oczy mówią, że to nie dla nich :)
ence
 

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2016, o 20:26

apart napisał(a):Twoje rzęsy sie osłabiają, szybciej wypadają , bo sa cieższe, pozniej masz ich niedobór. poza ty jest drożej niż tusz , a zle wykonane oszpeca

Jakoś nie widziałam u siebie osłabionych rzęs...
Chyba z reguły się sprawdza do kogo sie idzie. Obojętnie czy to będą rzęsy czy paznokcie czy coś innego...
apart napisał(a):a uczulenie na klej? a nieodpowiednie nałożenie i sklejenie obu powiek?

Na tusz do rzęs też możesz mieć uczulenie.
A co do nieodpowiedniego nałożenia, wracamy do podstawowej zasady, ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.
Malować się tez trzeba było się nauczyć.

Ence, większość rzeczy trzeba na sobie przetestować.
Nawet jak ktoś Ci poleci tusz, nie znaczy że i Tobie on będzie odpowiadać.
Głupi przykład, ja wolę klasyczne szczoteczki, moja siostra silikonowe ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez apart » 18 kwi 2016, o 19:25

ence napisał(a):Może masz wprawę, ale moje oczy mówią, że to nie dla nich :)
moje oczy i moje soczewki nie dzierżą kleju do rzęs

Hadassa napisał(a):jakoś nie widziałam u siebie osłabionych rzęs...
Chyba z reguły się sprawdza do kogo sie idzie. Obojętnie czy to będą rzęsy czy paznokcie czy coś innego...
nie uważam tak. każda ingerecja daje jakiś skutek. Chyba,że klej do rzes byłby z odzywką, a lakier do paznokci hybrydowych z witaminami, inaczej zdzierasz naturalna płytkę, i nakładasz butapren na włoski rzęs


Hadassa napisał(a):A co do nieodpowiedniego nałożenia, wracamy do podstawowej zasady, ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.
Malować się tez trzeba było się nauczyć.

Ence, większość rzeczy trzeba na sobie przetestować.
Nawet jak ktoś Ci poleci tusz, nie znaczy że i Tobie on będzie odpowiadać.
Głupi przykład, ja wolę klasyczne szczoteczki, moja siostra silikonowe ;)

na każdym może wyjsc inaczej to się zgadzam, warto przestestowac przed kupnem. Tusz powinien byc taki,żeby łatwo go nakładac nie tydzień cwiczyć ;]
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Rinka » 25 kwi 2016, o 10:50

Asiaa napisał(a):L'oreal srebrna gruba tubka.


Ja wolę ten niebieski Loreal FLash Wings Sculpt - rewelacyjnie pogrubia
Rinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:48

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez apart » 25 kwi 2016, o 16:18

Rinka napisał(a):
Asiaa napisał(a):L'oreal srebrna gruba tubka.


Ja wolę ten niebieski Loreal FLash Wings Sculpt - rewelacyjnie pogrubia

flash?:D czy false lash? nazbyt grube mi sie nie poobają, wolę długie ;]
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez ence » 25 kwi 2016, o 21:41

Internet dopowiada, że tusz się nazywa Loreal False Lash Wings Sculpt, obejrzałam filmiki i rzeczywiście efekt szałowy. Czy u was tez to wygląda jak na YT?
Hadassa napisał(a):Ence, większość rzeczy trzeba na sobie przetestować.
Nawet jak ktoś Ci poleci tusz, nie znaczy że i Tobie on będzie odpowiadać.
Głupi przykład, ja wolę klasyczne szczoteczki, moja siostra silikonowe ;)

Dlatego właśnie pytam, czego używacie, żeby testować na sobie :)
ence
 

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Oczekiwana » 9 maja 2016, o 16:33

Hadassa napisał(a):Ani razu nie miałam podrażnionych brzegów powiek, może masz uczulenie na użyty klej.

Ja w ogóle nie mogę mieć doklejanych rzęs. Jak tylko się położę na tej leżance do zabiegu, to od razu oczy zaczynają mi łzawić, a jak poświecą mi mocniej lampą, to tak mnie razi (nawet przez powieki), że aż boli. Już nie mówiąc o tym, że rzęsy przyklejane na mokrą powiekę nie trzymają się długo. Jestem więc skazana na codzienne malowanie tuszem.
Rinka napisał(a):
Asiaa napisał(a):L'oreal srebrna gruba tubka.


Ja wolę ten niebieski Loreal FLash Wings Sculpt - rewelacyjnie pogrubia

A nie skleja? Widziałam reklamę tego tuszu ostatnio i właśnie się nad nim zastanawiam.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez ence » 9 maja 2016, o 19:00

On się już tutaj przewija od jakiegoś czasu więc i ja kupiłam swój i testuję. Na pewno nie skleja jak umiejętnie go nałożysz. I tutaj jest ważne wypracowanie sobie pewnego ruchu ręką. Musisz lekko obracać ten grzebyk w dłoni tak żeby rzęsy przeskakiwały z jednego rządka włosków na drugi. Wtedy efekt jest spektakularny.
ence
 

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez apart » 9 maja 2016, o 22:01

Oczekiwana napisał(a):[
A nie skleja? Widziałam reklamę tego tuszu ostatnio i właśnie się nad nim zastanawiam.
oczywiscie ,że nie skleja, poniewaz ma grzebyk ;] grzebyk idealnie rozczesuje każdą rzęse

ence napisał(a):Internet dopowiada, że tusz się nazywa Loreal False Lash Wings Sculpt, obejrzałam filmiki i rzeczywiście efekt szałowy. Czy u was tez to wygląda jak na YT?
ja kupiłam i potwerdzam, że efekt jest na prawde wow ;]



ence napisał(a):On się już tutaj przewija od jakiegoś czasu więc i ja kupiłam swój i testuję. Na pewno nie skleja jak umiejętnie go nałożysz. I tutaj jest ważne wypracowanie sobie pewnego ruchu ręką. Musisz lekko obracać ten grzebyk w dłoni tak żeby rzęsy przeskakiwały z jednego rządka włosków na drugi. Wtedy efekt jest spektakularny.

ja przeczesuje dwa razy prostym ruchem , bez zygzaków, po porstu
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez iza813 » 9 maja 2016, o 22:37

Zdecydowanie polecam tusz z Wibo Growing lashes maskara,taki w zielonym opakowaniu.Mam juz chyba trzecie opakowanie tej maskary i jestem z niej naprawde zadowolona,ma duzo plusow,jest tani,łatwo dostepny,on naprawde wydłuza moje rzęsy które są proste i cienkie, poza tym je rozdziela i ma fajną małą silikonową szczoteczkę którą można ładnie wytuszować dolne rzęsy :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez Oczekiwana » 23 maja 2016, o 17:53

apart napisał(a):oczywiscie ,że nie skleja, poniewaz ma grzebyk ;] grzebyk idealnie rozczesuje każdą rzęse


Nawet takimi małymi ząbkami? Widziałam na zdjęciu i one są strasznie króciutkie. Ciekawe jak łapią wszystkie rzęsy..

apart napisał(a):
ence napisał(a):Internet dopowiada, że tusz się nazywa Loreal False Lash Wings Sculpt, obejrzałam filmiki i rzeczywiście efekt szałowy. Czy u was tez to wygląda jak na YT?
ja kupiłam i potwerdzam, że efekt jest na prawde wow ;]

Co ja bym dała za taki efekt, jak u niektórych dziewczyn na blogach albo YT :( :( :(

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Jakie tusze do rzęs polecacie?

Postprzez sejkzbrodos » 6 cze 2016, o 19:22

Na przyklad "L’oreal False Lash Schmetterling Mascara", ktora uzywam i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej kupowalam narki Maybeline Jade, ale ta z "L’oreal" jest jeszcze lepsza, oczywiscie dla mnie. Mam geste i bardzo dlugie rzesy i mam problemy, aby sie nie sklejaly i nie zostawialy czarnych sladow pod brwiami, a tak bylo zawsze.Teraz jestem zadowolona.Kazdy ma inne rzesy i musi znalezc odpowiedni tusz dal siebie.
sejkzbrodos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 18:38
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron